Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 5 camere si 2 bai, etaj 2 | Buziasului
16

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de-a dreptul deosebit, cu 5 camere, situat la etajul 2, într-o zonă de mare interes din Timișoara – Calea Buziașului. Localizarea reprezintă unul dintre marile avantaje ale proprietății. Apartamentul beneficiază de acces rapid către Complexul ...

2104 EUR/m2 | 95 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Etaj 3. Decomandat. Centrala proprie.
9

Girocului. Etaj 3. Decomandat. Centrala proprie.

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu 2 bai - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare, calorifere schimbate - ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE Apartament doua camere cu pozitie excelenta
4
1

DE VANZARE Apartament doua camere cu pozitie excelenta

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 53,25 mp + 3,95 mp balcon Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie generoasa, baie ...

2276 EUR/m2 | 53 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Penthouse cu 3 camere  SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl  - complet mobilat si utilat.
11
5

Penthouse cu 3 camere SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl - complet mobilat si utilat.

Va propunem spre vanzare Penthouse cu 3 camere cu scara interioara - Giroc - complet mobilat si utilat ( mobila a fost facuta la comanda special pentru acest apartament) cu 2 loc de parcare Apartamentul se pozitioneaza la doar 3 minute de magazinul lidl, intr-o zona linistita , la doar 3 minute de ...

2 EUR/m2 | 83,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera la cateva minute situate de Biserica Tosca Musicescu
6
10

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 33 mp foarte spatios, ideal pentru a locui sau investitie. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Biserica Tosca. Pret. 59000 euro Telefon. 0723674418

1788 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim
6
1

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp situat la etajul 1, cu pod cota parte. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, loc de parcare inclus. Imobilul se afla situat la doar cateva minute de hotel IQ. Pret. 96000 euro Telefon. 0723674418

1920 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc
8
1

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere la etajul 2 din 3, situat în loc. Giroc, la doar cateva minute de hotel IQ, STATIE DE AUTOBUZ LANGA Apartamentul dispune de o suprafaTa utila de 68 mp + balcon de 8mp. -locuinta este complet mobilata si utilata (tv-uri, masina de spalat vase, masina de ...

2053 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso
4
3

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso

Va propunem spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou la cheie , loc parcare , balcon , suprafață utilă 40 mp , situat la etajul 3 cu acoperiș țiglă , pod cu spațiu de depozitare , la intrare în Giroc la doar 3 minute de benzinaria ESO. Preț. 72000 euro Telefon. 0723674418

1800 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
15
17

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1471 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 camera bloc cu lift mobilat si utilat la 3 minute de bezinaria Eso Braytim
13
3

De vanzare apartament cu 2 camere de vanzare situat la 2 minute de benzinaria Eso,Braytim, bloc nou Blocul are 4 etaje si dispune de lift, apartamentul situandu-se la etajul 4 ( placa de beton si acoperis) Drumul de acces spre imobil este asfaltat. Apartamentul dispune de o suprafata de 53 mp utili ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat, clima , 43 m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul . Blocul este izolat , clima .Calea Șagului , stri , etaj 3 ,nedecomandat . Preț 79.500 Euro Telefon. 0723674418

1849 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2  camere et 3  zona Calea Aradului
8
3

Apartament cu 2 camere et 3 zona Calea Aradului

De vânzare un apartament spatios cu 2 camere, situat într-o zona foarte cautata Calea Aradului Vest, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mpsi beneficiaza de loc de parcare . Detalii apartament: * Suprafata utila: 67 mp. * Parcare subterana Alte avantaje: * Zona linittita, dar ...

1873 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere  mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa
11
9

Duplex cu 4 camere mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa

De vanzare duplex cu 4 camere cu etaj în zona Giroc ( calea Urseni) comusa din : PARTER Bucătărie Living Birou wc Debara Hol intrare spațios ETAJ: 2 Dormitoare cu dressinguri fiecare Wc Hol spațios Încălzirea este realizată în pardoseală cu centrală pe gaz Branșament curent Branșament apă și canal Branșament ...

1471 EUR/m2 | 119 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Duplex de vanzare cu 4 camere la doar cateva minute de Uzina de apa.
10
11

De vanzare duplex cu o suprafata utila: 105 mp Curte interioara: 56 mp, cu terasa acoperita din lemn de 14 mp Camera tehnica de 5 mp pe terasa perfecta pentru centrala si depozitare. 2 locuri de parcare incluse 2 intrari: una principala si una secundara prin curtea interioara, direct din parcare. Living ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis