Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, open-space, Zona Torontalului
5

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
4
96

Vând apartament 1 cameră, 28 m pătrați etajul 3 din 4, camera, bucătărie, hol, baie, balcon, climă. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos pana la facultati

1607 EUR/m2 | 28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc
5
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, balcon,bucatarie inchisa, etaj 1, bloc nou cu loc de parcare inclus. Este situat pe strada Cupidon (calea Timișoarei spre Giroc), zona foarte liniștită Se vinde complet mobilat si utilat Pret 126.500 usor negociabil

2040 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartement 2 camere, NOU, direct de la proprietar, Torontal, 52m2
7
7

Apartament 2 camere, constructie noua, zona Torontal, disponibil pentru vanzare locuire imediata. Suprafata utila 52 m2., loc de parcare, parter. Rog agentii agentiile sa nu ma contacteze (multumesc!)

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, total decomandat, cu 4 camere, 79 mp, zona Girocului
10
13

Blitz va propune un loc în care fiecare membru al familiei tale își găsește colțul de liniște, dar și spațiul în care se bucura de momente împreună. Un apartament cu suficient loc pentru vise mari, pentru joacă, relaxare, muncă de acasă sau cine lungi în familie. Acest apartament total decomandat, cu ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

Girocului, Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament 3 camere 75 mp bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai; • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2418 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici
20

Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici

De vanzare casa eleganta si bine compartimentata amplasata intr-o zona linistita de case. La parter este zona de zi cu living spatios si luminos,loc de luat masa,bucatarie spatioasa complet mobilata si utilata si o baie de serviciu.Ferestrele sunt mari si ofera multa lumina naturala pe tot parcursul ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

3 Camere cofort unu Girocului-Spital Judetean Garaj sub Bloc Boxa total amenajat
8
19

Vand apartament 3 camere confort unu spatios 67 mp plus balcon 4m Zona Girocului aproape de Spital Judetean bancii parc market scoala mijloace de transport etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul usi interioare noi Garaj sub bloc boxa cu acte Mobilat Utilat modern ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Teren Calea Urseni extravilan 7000mp  35 euro mp
1
5

Teren Calea Urseni extravilan 7000mp 35 euro mp

Vand teren Calea Urseni langa Cartier Vile 7500 mp extravilan cu utilitatiile langa Pret 30 euro mp

Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean  Garaj sub bloc boxa
8
4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean Garaj sub bloc boxa

Vand apartament 2 camere confort semidecomandat spatios 55 mp plus Boxa Garaj sub Bloc cu acte Zona Girocului Spital Judetean foarte aproape de Complex Stadion Casa Tineretului marchet scoala mijloace de transport etaj 2 cu parchet faianta usi interioare schimbate termopane inclusiv balconul Mobilat ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera in Piata Unirii
8

Ap cu 1 camera in Piata Unirii

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala (Piata Unirii) Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Este compus din: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

piata unirii , Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan
10
1

Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan

Vand 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti , 68 mp utili+2 balcoane, etajul 3, boxa la subsol, acte la zi, accept credit bancar, centrala proprie, scara curata, ocupabil imediat, 156000 euro usor negociabil, tel.07 arata numarul

2294 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Casa Timisoara - Zona Lipovei
10
19

Casa Timisoara - Zona Lipovei

CASA TIMISOARA - LIPOVEI 300.000 EUR Zona de linistita, de case. 2 corpuri de cladire, garaj, gradina, curte, terasa. Teren 360 mp 2 corpuri de cladire, dupa cum urmeaza: Corp 1 - 55 mp Parter - 2 camere, hol, bucatarie, baie, camera tehnica Corp 2 - 135 mp + terasa 5 mp Parter - Pivnita, 2 camere, ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, parter
12
1

Apartament 3 camere, decomandat, parter

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4, cu terasa improvizata de actualul propietar in spatele blocului (acces din apartament). Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea