Promovat
Apartament cu 4 camere, etaj 2, boxa si garaj, zona Steaua, Timisoara
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, localizat in zona Steaua. Apartamentul se afla la etajul 2 si are suprafata utila de 100 mp. Compartimentare: - hol intrare cu debara - bucatarie cu camara - living cu balcon - hol cu dressing - dormitor 1 matrimonial ...

1619 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere zona Lipovei
5
14

apartament cu 3 camere zona Lipovei

Vand apartament cu 3 camere , 2 bai , suprafata utila 66 mp , aer conditionat , anul constructiei 1998 , bloc cu acoperis din tigla , izolat termic situat in vecinatatea centrelor comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 . Pt mai multe detalii , va rog sa ne sunati!

1121 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona Dambovita
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona Dambovita

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, situat in zona Dambovita. Acest apartament cu o suprafata de 45+ balcon mp dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Hol de acces; - Bucatarie spatioasa, cu loc de luat masa; - Sufragerie luminoasa cu acces ...

1922 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vila 5 camere | Zona Tipografilor | Teren 695 MP | Constantin Brancusi
20
1

Vă propunem spre vânzare o proprietate versatilă – spațiu comercial (SAD) sau casa rezidentiala – situată în zona Tipografilor, într-o locație accesibilă și bine poziționată. Casa are o suprafață utilă de 136 mp și este compartimentat eficient în 5 încăperi, oferind multiple posibilități de utilizare: ...

3289 EUR/m2 | 137 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 50 mp, zona Mehala
5

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 50 mp, zona Mehala

Blitz te invită să descoperi un apartament deosebit într-un ansamblu boutique din Mehala, ideal pentru cei care apreciază designul modern și confortul premium. Cu o suprafață utilă de 50,22 mp și balcon de 3,53 mp, locuința oferă un spațiu luminos și bine compartimentat, perfect pentru un stil de viață ...

2314 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 3 camere, zona Mehala
2

Apartament de vanzare, cu 3 camere, zona Mehala

Sunteti in căutarea unui apartament modern în Timișoara? Blitz va propune acest apartament cu 3 camere, situat în zona Mehala, care este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 63 mp și un balcon de 3 mp, imobilul nou oferă un spațiu ...

2338 EUR/m2 | 63 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului
7
2

Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului

Apartament 3 camere decomandat – Zona Parcul Clăbucet – Complet mobilat și utilat Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 5, într-un imobil construit în 1980, izolat termic, amplasat în zona Parcul Clăbucet. Cu o suprafață utilă de 73,3 mp (88 mp construiți), ...

1534 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
6

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
14

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Teren 2500mp intravilan de vanzare Sat Puturi Comuna Castranova judet Dolj

Vand teren intravilan in sat Puturi comuna Castranova judet Dolj. Suprafata 2500 mp cu front stradal aproximativ 30 ml. Utilitati: electricitate si apa. Terenul se afla la 30 km de Craiova.

Timisoara, Timis

Cladire nerezidentiala, zona Bucovina
10

Cladire nerezidentiala, zona Bucovina

Ofer spre vanzare o cladire nerezidentiala pentru birouri si depozitare, P+1E+M, zona Bucovina,cu o suprafata utila de 450 mp, amplasata pe un teren de 1500 mp. Proprietatea beneficiaza de parcare in curte,este ideala pentru birouri, spatiu de joaca pentru copii, depozite Cladirea are 10 birouri mici ...

1867 EUR/m2 | 450 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5
11
1

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5

Vând apartament situat la mansardă, în zona Șagului. Apartamentul are aproximativ 70 mp, este decomandat, 3 dormitoare, bucătărie mare(17mp), baie , se vinde mobilat și utilat. Deține și un balcon deschis. Geamuri termopane cu plase anti-insecte. Ușa la intrare metalică. Încălzirea se face cu centrală ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN COMPLEX KARA-BUCOVINA LA 125.000 euro
9
1

Apartament decomandat cu 2 camere | Complex KARA – Bucovina | Liniște și confort NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și bucătărie separată, situat în Complexul Rezidențial KARA Bucovinei Residence, în zona Bucovina din Timișoara. Zonă foarte liniștită, ideală ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

bucovina, Timisoara, Timis

 duplex mosnita noua 3

duplex mosnita noua

vand duplex parter mosnita noua (persoana fizica) zona valery, complet mobilat-utilat ,curte amenajata , nu doresc agentii!!!

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - bloc nou - finalizat - Timisoara Nord - 110.000 euro
20
2

Apartamentul are 2 camere, cu suprafata utila de 52 mp +terasa 3 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt inclusesi 1 loc de parcare. Pret ...

2212 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 4 CAMERE IN ZONA PTA MARASTI /PTA UNIRII LA 219.900 EURO
14
2

✨ APARTAMENT PREMIUM CU 4 CAMERE ÎN ZONA CENTRALĂ – PIAȚA MĂRĂȘTI, TIMIȘOARA ✨ NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament generos cu 4 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone centrale ale orașului Timișoara – Piața Mărăști, la câțiva pași de Piața Unirii. Proprietatea are o suprafață ...

2114 EUR/m2 | 104 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
15
6

Apartament 3 camere

Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Timisoara, Iosefin, 2 bai, terasa
8
3

Proprietar vand apartament cu 4 camere, 2 bai, terasa si loc de parcare. Apartamentul are 90 mp si dispune de urmatoarele facilitati: -Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie luminoasa; - Dormitor mobilat cu pat matrimonial; -Dormitor mobilat cu ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor
8
6

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor

Vând apartament cu 3 camere situat pe Strada Stelelor, poziționat la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere), datorită poziției și compartimentării practice. Suprafață aproximativ 53 mp Compartimentare: semidecomandat Apartamentul ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea