Promovat
Apartament cu 3 camere, centrala proprie, zona Bucovina
12

Apartament cu 3 camere, centrala proprie, zona Bucovina

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, complet decomandat, confort 1, situat la etajul 4/4, zona Bucovina. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 73mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie inchisa - living luminos cu balcon inchis - baie de serviciu - ...

1671 EUR/m2 | 73 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial 150 mp -850 mp - Zona Torontalului
3

Spatiu Comercial 150 mp -850 mp - Zona Torontalului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 3 spatiii comerciale situate in Calea Torontalului. Spatiile se afla in spatele Institutului Oncologic din Calea Torontalului si se pot preda impreuna sau separat. Suprafete: -150 mp; -250 mp; -450 mp Mentionam ca sunt pretabile pentru activitate de comert, ...

1600 EUR/m2 | 150 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
5
17

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Zona Fratelia-Chisodei, apartament 2 camere, etaj 3 din 4, preț 36000 euro negociabil
8
4

Vând apartament 2 camere în Timișoara, zona Fratelia-Chisodei, decomandat, etaj 3 din 4, suprafața utilă 24 mp, amenajat cu parchet, faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire de la rețeaua Colterm, baie cu duș, situat aproape de magazine: Lidl, Jysk, DM, mijloace de transport: autobuz 32, Giroceana, ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Zona Lunei, teren suprafață 827 mp, front stradal 16 metri, preț 300 euro mp
2
5

Vând teren zona Lunei, posibilitate construire casă individuală P+E+M, suprafață teren 827 mp, front stradal 16 metri, toate utilitățile în fața terenului: apă, curent, gaz, canalizare, cartier de case, în apropiere Casa de Pensii, mijloace de transport: tramvai, autobuz 21, Expres 8, magazine: Profi, ...

827 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Garsoniera  pe Take Ionescu
8
7

Garsoniera pe Take Ionescu

Se oferă spre vânzare o garsonieră situată în zona Take Ionescu, una dintre cele mai bine cotate zone din Timișoara, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința are o suprafață de aproximativ 15 mp, fiind compartimentată eficient pentru a oferi un spațiu practic și ușor de întreținut. ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2496 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 3 camere, parter, loc parcare inclus, pret 105000 euro
13
23

Vând apartament 3 camere zona Torontalului, BLOC NOU, parter, suprafața 53 mp, 1 balcon spațios de 8 metri, 2 dormitoare, living cu bucătărie open space, amenajat cu materiale de calitate, centrală proprie cu incalzire in pardoseala, gresie, faianța, parchet, geamuri termopan, baie cu geam, terasa spațioasă, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex 6

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex

Mă interesează Mosnita ( in jur de Castel) ,Calea Girocului ( până la Esso) ,Dumbrăvița ( la intrare) .Pretul sa fie in jur de 85000 euro

121 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

1776 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa NOUA Vatra Satului Sag
20
17

Casa NOUA Vatra Satului Sag

YouPro.ro va propune spre vanzare casa NOUA situata in vatra satului in Sag. Casa este structurata in living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa si camera tehnica. Dispune de toate utilitatile, incalzire proprie cu centrala termica pe gaz metan. Dispune de o suprafata de teren de aprox 400 mp. Se ...

1573 EUR/m2 | 89 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere ideal pentru INVESTITIE Braytim Timisoara
12

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 35 mobilat si utilat, este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport in comun este disponibil la distante intre ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala cu potential dublu – locuinta + investitie, renovata, Timisoara
6

Casa individuala cu potential dublu – locuinta + investitie, renovata, Timisoara Descriere: Exista proprietati care bifeaza niste criterii. Si exista proprietati care iti ofera optiuni. Aceasta casa individuala din Timisoara, zona Kuncz, face parte din a doua categorie — un spatiu gandit practic, dar ...

1667 EUR/m2 | 120 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Sanandrei, Casa Individuala,3 camere.
16
15

Sanandrei, Casa Individuala,3 camere.

Link Video Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=Uj4AGWLShjE Detalii RELEVANTE oferta : -Casa Individuala in Sanandrei,cu regim de inaltime Parter , termen de finalizare in Feb 2026 . - suprafata construita / utila de 63/75 mp - teren de 300 mp, cu front stradal de 15 m. - detalii constructive ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Sanandrei, Duplex pe PArter , 3 Dormitoare, 2 bai, Dresing, Perete Dublu
13
2

.Pozele sunt cu titlu informativ Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.05.2025 - suprafata construita / utila de . 111/84 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 330 mp, cu front stradal de 14m. - detalii constructive : ziduri exterioare ...

1845 EUR/m2 | 84 m2

Timisoara, Timis

Sanandrei, Casa Individuala,, Suprafete Generoase,
20
2

Sanandrei, Casa Individuala,, Suprafete Generoase,

Detalii RELEVANTE oferta Proprietatea se vinde la ALB ( fara gresie,faianță,parchet și corpuri sanitare în bai) - casa individuala in Sanandrei ,cu regim de inaltime Parter + Mansarda, finalizata in iulie 2025 - suprafata construita / utila de 150/118mp plus terasa de 28 mp. - teren de 470 mp, cu ...

1483 EUR/m2 | 118 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Steaua
4
3

Apartament 2 camere Zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat cu o suprafata de 60 m2. Apartamentul are un balcon , un hol , bucatarie . Este dotat cu centrala proprie pe gaz,parchet laminat,gresie ,faianta,geamuri PVC. Se vinde complet mobilat si utilat. Zona Steaua langa shopping city ! Etaj 4.

Steaua, Timisoara, Timis

Individuala Parter Sanmihaiu Roman,4 Camere,2 Bai,Proiect Modern,Curte Amenajata
12

Casa Individuala in Sanmihaiul Roman,cu regim de inaltime Parter,Termen Finalizare Octombrie 2026 - suprafata construita / utila de 137/115mp plus o terasa acoperita de 11mp - teren de 450 mp cu Front stradal 14 mp - compartimentare: - parter : hol acces, living,bucatarie inchisa,3 dormitoare,2 Bai,Camera ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Mehala, Mobilat, Utilat, Bloc nou, Loc parcare in CF
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 , 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

3223 EUR/m2 | 40 m2

mehala, Timisoara, Timis

Salvează căutarea