Promovat
Apartament elegant in palat istoric restaurat, Timisoara Piata Maria
11
2

Apostu Estate vă propune spre vânzare o reședință exclusivistă în Palatul Jakab Klein și Miklós Frecot situat in Timisoara, in Piata Maria pe Strada Gheorghe Doja. Valoarea acestui apartament este susținută de locație, arhitectură și unicitate. În inima uneia dintre cele mai rafinate clădiri istorice ...

1912 EUR/m2 | 148 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Casa NOUA Vatra Satului Sag
19
18

Casa NOUA Vatra Satului Sag

YouPro.ro va propune spre vanzare casa NOUA situata in vatra satului in Sag. Casa este structurata in living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa si camera tehnica. Dispune de toate utilitatile, incalzire proprie cu centrala termica pe gaz metan. Dispune de o suprafata de teren de aprox 400 mp. Se ...

1573 EUR/m2 | 89 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aparatment cu 2 camere in zona Steaua
4
6

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Steaua,la etajul 1,suprafata de 46 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este situata in apropierea centrelor comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Se ofera o parcare in pret si este usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic !

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu casa pe colt 701 mp | Zona Blascovici | 169.900 EUR
17
1

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate cu un potential deosebit, ideala pentru cei care cauta o locatie strategica in zona Blascovici. Punctul forte al acestei proprietati este terenul pozitionat pe colt, care ofera o vizibilitate si un acces remarcabil. Locatie: Zona Blascovici, o zona linistita ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 2500mp intravilan de vanzare Sat Puturi Comuna Castranova judet Dolj

Vand teren intravilan in sat Puturi comuna Castranova judet Dolj. Suprafata 2500 mp cu front stradal aproximativ 30 ml. Utilitati: electricitate si apa. Terenul se afla la 30 km de Craiova.

Timisoara, Timis

Cladire nerezidentiala, zona Bucovina
10

Cladire nerezidentiala, zona Bucovina

Ofer spre vanzare o cladire nerezidentiala pentru birouri si depozitare, P+1E+M, zona Bucovina,cu o suprafata utila de 450 mp, amplasata pe un teren de 1500 mp. Proprietatea beneficiaza de parcare in curte,este ideala pentru birouri, spatiu de joaca pentru copii, depozite Cladirea are 10 birouri mici ...

1867 EUR/m2 | 450 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5
11
1

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5

Vând apartament situat la mansardă, în zona Șagului. Apartamentul are aproximativ 70 mp, este decomandat, 3 dormitoare, bucătărie mare(17mp), baie , se vinde mobilat și utilat. Deține și un balcon deschis. Geamuri termopane cu plase anti-insecte. Ușa la intrare metalică. Încălzirea se face cu centrală ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN COMPLEX KARA-BUCOVINA LA 125.000 euro
9
1

Apartament decomandat cu 2 camere | Complex KARA – Bucovina | Liniște și confort NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și bucătărie separată, situat în Complexul Rezidențial KARA Bucovinei Residence, în zona Bucovina din Timișoara. Zonă foarte liniștită, ideală ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

bucovina, Timisoara, Timis

 duplex mosnita noua 4

duplex mosnita noua

vand duplex parter mosnita noua (persoana fizica) zona valery, complet mobilat-utilat ,curte amenajata , nu doresc agentii!!!

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - bloc nou - finalizat - Timisoara Nord - 110.000 euro
20
2

Apartamentul are 2 camere, cu suprafata utila de 52 mp +terasa 3 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt inclusesi 1 loc de parcare. Pret ...

2212 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 4 CAMERE IN ZONA PTA MARASTI /PTA UNIRII LA 219.900 EURO
14
2

✨ APARTAMENT PREMIUM CU 4 CAMERE ÎN ZONA CENTRALĂ – PIAȚA MĂRĂȘTI, TIMIȘOARA ✨ NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament generos cu 4 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone centrale ale orașului Timișoara – Piața Mărăști, la câțiva pași de Piața Unirii. Proprietatea are o suprafață ...

2114 EUR/m2 | 104 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
15
6

Apartament 3 camere

Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Timisoara, Iosefin, 2 bai, terasa
8
3

Proprietar vand apartament cu 4 camere, 2 bai, terasa si loc de parcare. Apartamentul are 90 mp si dispune de urmatoarele facilitati: -Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie luminoasa; - Dormitor mobilat cu pat matrimonial; -Dormitor mobilat cu ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor
8
6

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor

Vând apartament cu 3 camere situat pe Strada Stelelor, poziționat la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere), datorită poziției și compartimentării practice. Suprafață aproximativ 53 mp Compartimentare: semidecomandat Apartamentul ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan comuna Pischia
2

Vand teren intravilan comuna Pischia

Vand teren intravilan in comuna Pischia, 800mp, front stradal aprox.20m, apa, canalizare, curent tras la strada.

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea