Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, Torontalului
9

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui bloc izolat exterior, in zona Torontalului. Zona este linistita, apartamentul fiind situat la cateva minute fata de statia de autobuz, tramvai, market, parc si la 15 minute de Iulius mall. Apartamentul ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu PUZ si Proiect -  Asfalt - 2 Hale - Torontalului
10

Teren cu PUZ si Proiect - Asfalt - 2 Hale - Torontalului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 2300 mp teren industrial situat in Calea Torontalului Beneficiaza de: - canalizare - curent - drum asfaltat - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat Mentionam ca terenul este imprejmuit cu gard cu fundatie + elevatie, porti culisante ...

2,300 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 4 camere, teren 404 mp,acces auto,garaj, Girocului
9

APOSTU ESTATE va prezinta o proprietate exclusiva in zona Girocului- o vila eleganta cu 4 camere si o suprafata de 404 mp de teren. Aceasta proprietate este structurata pe Parter, Etaj si Mansarda si Pod, oferind o compartimentare bine gandita pentru a satisface cele mai exigente gusturi. Configuratia ...

933 EUR/m2 | 450 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere centrala proprie bloc izolat Lipovei
5
1

Apartament cu 2 camere centrala proprie bloc izolat Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei, confort 1 semidecomandat, parter din 4 etaje, cu o suprafata utila de 43 mp, amenajat, centrala termica, bloc izolat termic, garaj si boxa, 1 balcon. Pret. 84000 euro Telefon. 0723674418

1953 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la 2 minute de hotel IQ Giroc
15
29

Apartament cu 2 camere la 2 minute de hotel IQ Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, bucataria separata, suprafata de 40 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 75000 euro Telefon. 0723674418

1875 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere curte comuna POD la 4 minute de magazinul Penny
6
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, 2 dormitoare si un living spatios, situat intr-o vila cu doar 4 apartamente, intr-o zona linistita din Giroc, Braytim foarte aproape de complexul de supermarketuri. Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet, fiind pregatit pentru mutare imediata ...

2108 EUR/m2 | 64 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Penthouse de lux in zona Braytim, 4 camere, mobilat si utilat,terasa 40mp
10
3

De vanzare apartament de lux in Timisoara Sud-Braytim, de tip penthouse,complet mobilat cu mobilier de calitate de la Casa Rusu si Mobexpert, in suprafata de 97 mp utili, cu o terasa superba de 40 mp din care aproximativ 20mp este locuibila si in perioada iernii, fiind incalzita si izolata . Dormitoarele ...

2052 EUR/m2 | 97 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

ofer spre inchiriere
5

ofer spre inchiriere

spațiu format din trei încăperi două băi hol și un spațiu mare nedelimitat la parterul unei case total 150 m pătrați toate utilitățile situat în zona rezidențială toate utilitățile destinație diverse activități contorizare apă curent gaz independente zona Mircea cel Bătrân

7 EUR/m2 | 150 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina de 40 mp
17
20

Apartament cu 2 camere gradina de 40 mp

Vand apartamente cu 2 camere,model deosebit, loc de parcare, gradina. Apartamentele sunt compartimentate astfel: camera de zi dormitor, bucatarie, hol, baie, terasa. Apartamentele de la parter beneficiaza de o gradina de aproximativ de 40 mp loc de parcare inclus in pret. Pret: 68000 mii (2 camere ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vând casa 3 camere
4
1

Vând casa 3 camere

Vând casa 135 mp Compusa din 3 camere baie bucătărie living Hol Teren 780 mp Casa are toate utilitățile Canalizare gaz încălzire centralizata Centrala are 2 anii în a se afla în garanție Curte mare Gradina mare Casa se afla în Moravita județ Timis Detalii la telefon

500 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 37mp utili, etaj 2, zona Dambovita
8

Apartament 1 camera, 37mp utili, etaj 2, zona Dambovita

ID: p2637 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, 37mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 6.63mp.. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vinzare
3
4

Apartament 2 camere de vinzare

Proprietar vind apartament 2 camere confort 1.Apartamentul este situat în calea sagului.Centrala proprie. Climatizat. Etaj 4. Acoperiș țiglă pentru detalii

1608 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 72 mp | Zona Soarelui
15

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 72 mp | Zona Soarelui

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Soarelui, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara – ideală pentru familii și pentru cei care apreciază confortul urban într-un mediu liniștit. LOCALIZARE Apartamentul se află în ...

1804 EUR/m2 | 72 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, 72 mp, Complexul Studentesc
8
1

Apartament de vanzare, 72 mp, Complexul Studentesc

Va propunem spre achizitie un apartament de 72 mp decomandat, in Complexul Studentesc, situat la et 4 4 cu acoperis de tigla. Renovat 2025. Bloc izolat, cu acoperis de tigla construit recent, compus din 3 camere, 2 balcoane inchise cu termopan, 2 bai, decomandat. Beneficiaza de centrala proprie, aer ...

1861 EUR/m2 | 72 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Casa Individuala 4 Camere 2 Bai Centrala Proprie Teren 1100 Mp Zona Fratelia

Casa individuala pe nivel cu 4 camere, 2 bai, centrala proprie, bucatarie ,su: 80 mp, plus curte si gradina, in total teren de 1100 mp, toate utilitatiile 2 locuri de parcare in curte, casa necesita renovare pe gustul noului proprietar. Pret: 230000 Euro Negociabil Tel:

2875 EUR/m2 | 80 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

2 case în Timisoara
8
9

2 case în Timisoara

Proprietar, vând 2 case(sunt 2 case în curte) în Timișoara. Casa din dreapta(poza)Este finisata, necesita renovare, compusa din 9 incaperi(2 din ele spațiul comercial). Construcție de 220mp. Casa din stânga,în roșu pe 3 nivele, 220 mp pe nivel,2 garaje. Se pot face din ea 6-8 apartamente de 1-3 camere. ...

352 EUR/m2 | 880 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dambovita
8
1

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dambovita

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat in zona DAMBOVITA , strada CUTEZATORILOR, situat la etajul parter din 4 . Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp si dispune de 1 baie, si bucatarie deschisa, mobilata, utilata, living, 2 holuri si baie . Este complet ...

DAMBOVITA, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - curte comuna - Complexul Studentesc - 115.000 negeociabil
19
2

Se vinde apartement cu 3 camere utilat si mobilat la parter cu curte comnuna, apartamentul are o suprafata utila de 55 mp, doua dormitare si bucatarie open space. Apartamentul dispune si de o magazie de 10 mp. si se vinde cu tot ce se vede si in poze. Pret : 115.000 negociabil.

2091 EUR/m2 | 55 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 camere - bloc nou - lift - 2 locuri de parcare
12
2

3 camere - bloc nou - lift - 2 locuri de parcare

De vânzare, apartament spațios cu 3 camere (73,mp utili + balcon), situat la limita dintre Timișoara și Giroc, într-un bloc nou din cărămidă, prevazut cu lift. Finisat modern, apartamentul dispune de 2 băi (baie proprie în dormitorul matrimonial cu dressing), încălzire în pardoseală cu centrală proprie ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - finisaje premium - 92.500 Euro - complex privat
7

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este compus din 2 camere, compartimentat astfel: hol intrare, bucatarie ...

1927 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - 82.000 Euro - parcare inclusa
11
1

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Casa - 100 mp - 3 dormitoare+ living+ birou - 155.000 euro
15
3

Casa - 100 mp - 3 dormitoare+ living+ birou - 155.000 euro

Se ofera spre vanzare 1 3 dintr-un triplex situat in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: la parter se afla hol de intrare, baie, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de delimitare, ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - parter - ideal sediu firma - 74.500 Euro
10
5

Apartamentul este situat intr-un bloc contruit in anul 2009, la limita dintre Timisoara si Giroc, toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Se compune dintr-un hol de intrare, living open space cu bucataria, ...

1733 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea