Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, Zona Semicentrala, Timisoara
13

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in Timisoara, judetul Timis, zona Semicentrala, una dintre cele mai accesibile si apreciate zone din oras, cu numeroase puncte de interes in apropiere. Apartamentul se afla la etajul 7 si ofera o priveliste deschisa, lumina ...

3438 EUR/m2 | 48 m2

Semicentral, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Olimpia Stadion, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, format din doua garsoniere alipite, situat in Timis, Timisoara, zona Olimpia-Stadion. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4, are o suprafata utila de 50 mp si este nedecomandat. Apartamentul este luminos si necesita ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă cu teren 920 mp, pentru familie sau investiție in Timisoara
20

Apostu Estate vă propune spre vânzare o proprietate individuală situată în zona Odobescu din Timișoara, amplasată pe un teren generos de aproximativ 920 mp, într-o zonă apreciată atât pentru locuire, cât și pentru potențialul investițional. Pe lângă funcțiunea rezidențială, proprietatea prezintă și un ...

2040 EUR/m2 | 250 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE CASA INDIVIDUALA | ZONA 0 | 2 FRONTURI STRADALE | 270 MP |
11

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă centrală a orașului Timișoara, pe Calea Bogdăneștilor. Casa este individuală, dispusă pe regim de înălțime D+P+E+Pod. Dispune de o suprafață utilă de 270 mp, la care se adaugă o terasă și două balcoane, fiind ...

1574 EUR/m2 | 270 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
5

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

335 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala/Curtea amenajata cu piscină /Garaj/Zona Lipovei
20

Voog Development va propune spre vanzare o Casă individuală premium, situată în zona Lipovei, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Imobilul dispune de o suprafață utilă de 184 mp, desfășurată pe demisol parțial, parter, etaj și mansardă, având o suprafață construită ...

1897 EUR/m2 | 184 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lidia | Bloc nou | Parcare inclusă | 44 mp
4

Agentia 360Grade Imobiliare propune spre vânzare: Apartament 2 camere – ideal pentru locuit sau investiție Zona Lidia – Uranus Plaza | Parcare inclusă Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou cu 4 etaje, într-o zonă foarte bine poziționată din Timișoara, în ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ap cu 2 camere, 72mp, complet renovat, demisol inalt, zona Bălcescu!
20
1

Comision 0! IMOBLU oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, cu suprafata utila de 72mp, aproape de centrul orasului și universități. Apartmanetul este la demisol inalt, cu geamuri mari, la curte comună cu alte 5 apartamente (vecini cum se cade) intr-o cladire P+1. Este complet ...

1383 EUR/m2 | 72 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Vand TEREN industrial depozit productie intre Dumbravita si Giarmata
2
1

Vand teren intravilan cu destinatie industriala depozit productie in suprafata de 4382m2. Situat intre Almira si Hamilton Continental. Accesul se face din Str. Hella Corporate, approx 100m pe drum de piatra. Se poate ajunge de pe DJ691 or Centura orasului Timisoara. Nu ezitati sa ma contactati pentru ...

Timisoara, Timis

vand casa

vand casa

vând casă în Duboz, 3 camere. preț 25000 euro, negociabil.

167 EUR/m2 | 150 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
2

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5
1

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

De vinzare  TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m
2
1

De vinzare TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m

De vinzare teren ca 80m x 100 m in cartierul NOVA MEHALA zona aflata in plina dezvoltare, aflata la intersectia a 3 strazi avind toate necesitatile in apropiere. Pret 250Euro mp Va rog contactati-ma prin E-Mail

NOVA+MEHALA, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere 28

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Locuinta sau Investitie? Casa cu Multiple Posibilitati in Iosefin
13
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata in zona Iosefin din Timisoara, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc o proprietate cu multiple posibilitati de utilizare. Imobilul este construit in anul 1972 si este dispus pe Parter + Etaj, avand o ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea