Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
1

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert
3

3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren curs constructii situat in imediat vecinatatea Selgros. Terenul are o suprafata utila de 3050 mp si beneficiaza de certificat de urbanism cu regim P+ 4E, CUT 0.85%, POT 80% si inaltime 19 m. PRET 1.000.000 EURO. Contact: 0732 608 477.

3,050 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren casa -Ronat
8
7

Teren casa -Ronat

Proprietate imobiliara propusa spre vanzare in Ronaț spre calea ferată, teren 400 mp cu doua fronturi stradale, toate utilitatile, casa din caramida de aproximativ 40 mp ( antreu , 2 camere ) construita in 1975, locuibila dar necesita renovare;

403 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere cu balcon, complet renovat ..Calea Sagului
5
1

Acest apartament de 2 camere se află la etajul 3 al unui bloc construit în 1978. Suprafața totală este de 38 mp plus un balcon de 3 mp, oferind un spațiu confortabil pentru locuit. Proprietatea este gata de utilizare și dispune de: balcon debara bucătărie separată încălzire centralizată geamuri din plastic interfon ...

1816 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vand parcela 618 mp GIROC
1

Vand parcela 618 mp GIROC

OFER SPRE VANZARE PARCELA DE TEREN 618 M IN COMUNA GIROC, 2 FRONTURI STRADALE PARCELA ETE PE COLT , TOATE UTILITATILE IN NZONA PRET 68000 EURO TEL 0722535165

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE CASA INDIVIDUALA | ZONA 0 | 2 FRONTURI STRADALE | 270 MP |
11

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă centrală a orașului Timișoara, pe Calea Bogdăneștilor. Casa este individuală, dispusă pe regim de înălțime D+P+E+Pod. Dispune de o suprafață utilă de 270 mp, la care se adaugă o terasă și două balcoane, fiind ...

1574 EUR/m2 | 270 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
5

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

335 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala/Curtea amenajata cu piscină /Garaj/Zona Lipovei
20

Voog Development va propune spre vanzare o Casă individuală premium, situată în zona Lipovei, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Imobilul dispune de o suprafață utilă de 184 mp, desfășurată pe demisol parțial, parter, etaj și mansardă, având o suprafață construită ...

1897 EUR/m2 | 184 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lidia | Bloc nou | Parcare inclusă | 44 mp
4

Agentia 360Grade Imobiliare propune spre vânzare: Apartament 2 camere – ideal pentru locuit sau investiție Zona Lidia – Uranus Plaza | Parcare inclusă Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou cu 4 etaje, într-o zonă foarte bine poziționată din Timișoara, în ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ap cu 2 camere, 72mp, complet renovat, demisol inalt, zona Bălcescu!
20
1

Comision 0! IMOBLU oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, cu suprafata utila de 72mp, aproape de centrul orasului și universități. Apartmanetul este la demisol inalt, cu geamuri mari, la curte comună cu alte 5 apartamente (vecini cum se cade) intr-o cladire P+1. Este complet ...

1383 EUR/m2 | 72 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Vand TEREN industrial depozit productie intre Dumbravita si Giarmata
2
1

Vand teren intravilan cu destinatie industriala depozit productie in suprafata de 4382m2. Situat intre Almira si Hamilton Continental. Accesul se face din Str. Hella Corporate, approx 100m pe drum de piatra. Se poate ajunge de pe DJ691 or Centura orasului Timisoara. Nu ezitati sa ma contactati pentru ...

Timisoara, Timis

vand casa

vand casa

vând casă în Duboz, 3 camere. preț 25000 euro, negociabil.

167 EUR/m2 | 150 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
2

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5
1

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea