Promovat
Braytim. Model spatios. Finisat la cheie. Langa Uzina de Apa.
12
1

Vand apartament cu 2 camere in zona Braytim, pozitie excelenta! Aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie cu geam, zidarie caramida, ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
10

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere ultracentral cu vedere la Opera etaj 4 din 10  ocupabil imediat
8
1

Apartament 3 camere ultracentral cu vedere la Opera etaj 4 din 10 ocupabil imediat

Apartament cu 3 camere , confort 1 , situat la etajul 4 din 10, in cadrul unui bloc foarte aproape de Catedrala Metropolitana ,in Piata Victoriei.Locuinta dispune de bucatarie ,camara, baie recent renovata cu cabina de dus, balcon inchis ,geamuri termopan si centrala proprie pe gaz.Pozitionare excelenta- ...

2222 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă cu teren mare 1230 mp în Nădlac, Arad   3 camere, gaz, front 40 m
7
3

Casă cu teren mare 1230 mp în Nădlac, Arad 3 camere, gaz, front 40 m

Se vinde casă spațioasă situată în orașul Nădlac jud Arad , într-o zonă bună, pe stradă asfaltată, cu toate utilitățile disponibile. Compartimentare: 3 camere Bucătărie 2 holuri Baie cu duș Cămară Curte principală + curte secundară Grădină Anexe gospodărești Detalii proprietate: ...

417 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

vand teren zona industriala Mosnita 11

vand teren zona industriala Mosnita

teren zona industriala Mosnita, front stradal 58 ml, la soseaua Mosnita-Albina, 5000 mp dupa aprobare PUZ la 4400 mp Toate avize de PUZ

Timisoara, Timis

Vand garsoniera complex studentesc
3
47

Vand garsoniera complex studentesc

Garsoniera langa complex studentesc ,in Timisoara, camera si baie ,recent renovata , fara mobilier , etaj 2 suprafata 16mp,, parchet , usa metalica

156 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Apartament  3 camere, parter, zona Lipovei, direct de la proprietar
10
12

Apartament 3 camere, parter, zona Lipovei, direct de la proprietar

De vânzare direct de la proprietar: Apartament 3 camere, parter, renovat, mobilat, zona liniștită, Calea Lipovei in apropiere de Piata Noua, acces facil la mijloace de transport in comun, scoala, gradinita, parcare, Iulius Mall. Detalii: -Suprafata utila: 61 mp -Etaj: parter -Numar camere: 3 -Numar ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând teren extravilan teleorman

Vând teren extravilan teleorman

Proprietar vând 2 hectare teren extravilan,localitatea Saelele ,județul Teleorman . Preț fix 10000 euro ha

20,000 m2

Timisoara, Timis

vand apartament una camera
10
26

vand apartament una camera

Vand apartament una camera decomandat et.II din IV pe mijloc,gresie faianta,gaz cu separatie,caldura si apa calda proprii,aer conditionat,CATV fibra optica,izolat,fara balcon,bloc din 1980,liber.Se vinde cu mobila de bucatarie,hota,frigider,masina de spalat automata,posibil si alte elemente de mobilier ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Promovat
OCAZIE! Vand vila de lux Mosnita noua 315000 euro
13
3

OCAZIE! Vand vila de lux Mosnita noua 315000 euro

Vand vila noua la intrare in Mosnita langa Lidl 3 4 pe parter, avand 5 camere din care doua dormitoare cu dresing si antreu si baie proprie, doua birouri, unul de sticla, doua terase 60 mp, garaj, bucatarie mobilata si utilata , debara, camera tehnica , multe spatii depozitare, pod, teren 700 mp, termopane ...

1560 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand ap 3 camere Timisoara (Lipovei)
5
5

Proprietar vand ap 3 camere Timisoara (Lipovei)

proprietar vand Apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane Mobilat & Utilat Zona Lipovei, Timișoara Cauți un loc care să te facă să te simți acasă din prima clipă? Dacă îți dorești un cămin luminos, generos, modern și gata să te muți, acest apartament poziționat într-una dintre zonele ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria
10
2

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria

Apartamentul este mobilat cu mobila antichizata si dotat cu electrocasnice noi : masina de spalat vase, plita inductie, hota, combina frigorifica, masina spalat rufe, etc. Se poate achizitiona si ca investitie deoarece functioneaza in regim hotelier si are clasificare de la Ministerul Turismului. Utilitati ...

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Isho, Bloc RA
10
1

Apartament 3 camere, Isho, Bloc RA

Apartament decomandat, 2 dormitoare, living si bucatarie openspace, 2 bai, terasa de 5 mp, etajul 14, suprafata utila este de 73,90 mp. Apartamentul se afla in blocul RA, cartier ISHO, blocul turn de langa raul Bega, cu verere la rau si vedere laterala la parcul Isho. In bloc se afla Worldclass isho. ...

4324 EUR/m2 | 74 m2

Centrala, Timisoara, Timis

Casa si teren
2
2

Casa si teren

Vând casă+teren în Timișoara zona Ronat-Mehala în suprafață de 1325m suprafață construita a casei-110m front stradal 14,20m lungime 93.30m.Terenul dispune de toate utilitățile:curent,gaz,apă și canalizare.Pret 270euro m negociabil (nu accept schimburi)

272 EUR/m2 | 1,325 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Teren Timisoara intre case
1

Teren Timisoara intre case

oferim spre vanzare un lot teren pt parcelare Timisoara , zona Mehala , in spatele pieței str Petru Vintila dublu FS , intre case locuite , blocuri pozitie exceptionala ! suprafata 10.000 mp FS 88 113 m , pe colt ! pret solicitat de proprietar 100 euro mp detalii la tel

10,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera, zona Brâncoveanu. Oportunitate investiție.
7

Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Are o poziție foarte avantajoasă, intr-o zonă de case, liniștită. Imobilul este izolat exterior.

2321 EUR/m2 | 28 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Vând garsonieră  sau inchiriez
5
4

Vând garsonieră sau inchiriez

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,Miorita, etaj inferior, CU BALCON, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 43000 euro...sau de inchiriat250 euro

1870 EUR/m2 | 23 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
25

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren de vinzare,Beregsaul Mic
6
44

Teren de vinzare,Beregsaul Mic

Acum, vind in Beregsau Mic teren intravilan gol cu casa de pamant demolabila, drum pietruit, ,intre case ,700 mp,17.000 euro are nr de casa 113.aproape de biserica si centru..18 km de Timisoara apa,curent pe strada

750 m2

Timisoara, Timis

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc
10
25

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc

2 camere de vanzare Olimpia-Complexul Studentesc, str. F.C. Ripensia, termoficare, etaj 10 10, panouri prefabricate, langa gradinita, s utila 55 mp, confort 1 semidecomandat, loc parcare, lift, mobilat utilata modest, 88600 euro.

1611 EUR/m2 | 55 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia
8
21

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia

Am de inchiriat garsoniera, etaj 1, Complexul Studentesc Olimpia, s utila 30 mp, baie bucatarie separata,utilat mobilat studenteste, centrala proprie noua pe gaz, 300 euro lunar + garantie

10 EUR/m2 | 30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Garaj de vanzare, str. Retezat, Olimpia, Posta
5
4

Garaj de vanzare, str. Retezat, Olimpia, Posta

Am de vanzare, garaj in zona Olimpia Posta, usa metalica, curent, geam, groapa, s utila 18 mp, in baterie, cu carte funciara independenta, 11600 euro fix, posibil rate

Timisoara, Timis

Turn 3 camere de vanzare Olimpia Boavista
10
18

Turn 3 camere de vanzare Olimpia Boavista

Am de vanzare ap 3 camere, Olimpia Sportivilor Complex Studentesc, confort 1 semidecomandat, bloc turn, etaj 5 10, o baie, o logie, termoficare, vedere pe 2 parti, modest, neimbunatatit, geamuri lemn, rulota de lemn, mobila veche, cu centrala proprie noua, cheltuieli intretinere normale, s utila 69 mp, ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Salvează căutarea