Promovat
3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
13

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza de incalzire cu CENTRALA PROPRIE si ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vila cu 4 camere cu lift, jacuzzi și terasă panoramică tip penthouse
20

REX Imobiliare va propune spre vanzare o vilă individuală modernă, concepută pentru confort și lifestyle premium, situată în zona Freidorf, aproape de Lidl și principalele puncte de interes Comision 0%. Imobilul are o suprafata utila de 148 mp, amplasat pe un teren generos de 418 mp si este compartimentata ...

2432 EUR/m2 | 148 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, Zona Cetatii, Curte Comuna, Pivnita mare
9
1

Detalii RELEVANTE oferta : - parter - model cu vedere pe 2 parti - model cu 1 baie - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, parchet,, gresie, faianta, ferestre lemn cu geamuri sticla, - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire prin calorifere - detalii MOBILARE : bucataria mobilata si utilata ...

1389 EUR/m2 | 90 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
5

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...

401 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
8
8

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in bloc nou - 2018, la intrare in Giroc, inainte de calea ferata, langa Penny, Profi si Lidl. Aproape de mijloc de transport. Apartamentul este spatios cu o suprafata de - 65.5 mp utili, luminos. Mobilat si utilat, clima, centrala proprie. Un loc de parcare ...

1598 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita
10
15

2 camere Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp, situat la etajul 3 din 4, fara centrala, dar cu posibilitate de centrala proprie. Apartamentul se afla situat la 3 minute de restaurantul Nora. Pret. 76000 mii negociabil Telefon. 0723674418

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat Braytim
5

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat cu următoarea compartimentare: - Hol acces - Baie spațioasă cu 2 geamuri - Dormitor 1 cu acces pe terasă - Dormitor 2 cu două geamuri mari - Living și bucătărie cu acces pe terasă - Terasă superbă în C pe toată lungimea din materiale ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp Braytim
8
1

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, cu parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două geamuri cu deschidere rabatare -Hol ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim
14
98

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim

Vand apartamente de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita .Apartamentele sunt cu 1,2 plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare ...

1906 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera la intrare in Giroc
12
16

1 camera la intrare in Giroc

De vânzare apartament cu o camere cu o suprafata de 34 mp, este bine impartit, cu bucataria separata, parter, cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de benzinaria Eso Pret. 68000 euro Total. 0723674418

2000 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandat et 2 la cateva minute de hotel IQ
7
2

Va propunem spre vanzare apartament situat in Giroc zona Unitatea militara, cu o suprafata de 40 m utili, apartament decomandat, o camera , bucatarie inchisa. Mpbilat si utilat, incalzire pardosea, s-a locuit doar 2 luni in apartament. Apartamentul se afla la etajul 2 si dispune de parcare proprie, ...

351 EUR/m2 | 41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere model deosebit gradina Braytim
4
8

2 camere model deosebit gradina Braytim

Vand apartamnt cu doua camere 50 mp la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam et 2   Punctele Cardinale
9
20

2 cam et 2 Punctele Cardinale

2 Camere, et.2, mobilat si utilat, semidecomandat, su: 48 mp, renovat recent, bloc de caramida. Pret: 100000 euro usor negociabil Tel: 0723674418

2083 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 pod Braytim Giroc
8

Apartament cu 2 camere et 2 pod Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp, situat la etaj 2 din 2. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si imprejmuit, accesul se face pe poarta cu telecomanda. Pod ...

2188 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat LOC DE PARCARE ACOPERIT Calea Urseni

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere OPEN Space, situat pe Calea Urseni (Bloc cu 8 Apartamente in total). Apartamentul se vinde mobilat cum se vede in poze, mobila doar pe comanda (totul incorporat, frigider, centrala, masina de spalat) Loc de parcare inclus in CF (Un aspect foarte important, ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie  zona Freidorf
8
8

Apartament cu 3 camere centrala proprie zona Freidorf

De vânzare apartament cu 3 camere,situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, in zona Freidorf, in apropiere de liceul Auto,Lidl,Profi. Apartamentul are suprafata de 70 MP utili , cu balcon inchis cu termopan, compartimentat astfel: -Hol de acces; -Bucatarie cu balcon inchis in termopan; -Baie cu cada ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam constructie finalizata Braytim
10
18

2 cam constructie finalizata Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE ACOPERIT, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 79 mii euro. Tel: 0723674418

1463 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea