Promovat
Apartament 3 camere Mosnita Noua langa Lidl
14
1

Apartament 3 camere Mosnita Noua langa Lidl

Apartament cu 3 camere de vanzare in Mosnita Noua, zona intre Lidl si Drumul Boilor. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Mosnita Noua, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 2023, structura beton, ...

1786 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etajul 4, 52mp utili, COMISION 0 -  Lipovei
11
3

Apartament 2 camere, etajul 4, 52mp utili, COMISION 0 - Lipovei

ID Intern: P713 COMISION O% West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4/5, constructie 1980 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape ...

1615 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, bloc nou, Zona Torontalului, Timisoara
11

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

3377 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara
6
1

Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara

Apostu Estate propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, având o suprafață utilă de 50 mp și un balcon deschis de 7 mp, situat la etajul 7/7 al unui imobil dotat cu lift, în zona Ultracentrală din Timișoara. Proprietatea beneficiază de centrală proprie pe gaz, geamuri termopan, baie, ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vand parcela 618 mp GIROC
1

Vand parcela 618 mp GIROC

OFER SPRE VANZARE PARCELA DE TEREN 618 M IN COMUNA GIROC, 2 FRONTURI STRADALE PARCELA ETE PE COLT , TOATE UTILITATILE IN NZONA PRET 68000 EURO TEL 0722535165

Timisoara, Timis

Teren urseni 5000 mp
1
1

Teren urseni 5000 mp

VAND 5000 DE METRI TEREN AGRICOL LA 100 M DE CASE FRONT STRADAL 17 PRET 37000 EURO NEG

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE  - Iulius MAll - Botanic - 58 mp
13

NORD ONE - Iulius MAll - Botanic - 58 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in complexul NORD ONE Botanic, in imediat vecinatate Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 58 mp + 5 mp balcon, se afla la etajul 4 din 9 si are urmatoarea compartimentare : - hol de acces; -living open space, ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator - 2 Camere - 102.000 euro TVA Inclus
9

Direct Dezvoltator - 2 Camere - 102.000 euro TVA Inclus

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in Calea Torontalului. Apartametntul se afla la parte, are o suprafata utila de aproximativ 52.5 mp + 3 mp balconul. Beneficiaza de: centrala termica proprie, incalizare in pardoseala, geamuri tripane, gresie si faianta de import, parcare ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea