Promovat
Spatiu comercial modern de vanzare 79 mp, amenajat premium in  zona de Nord, Vesta Residence
20

Spatiu comercial modern de vanzare 79 mp, amenajat premium in zona de Nord, Vesta Residence

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 6345mp Calea Aradului Pretabil Spital/Scoala/Sala evenimente
6

Renaissance Estate vă oferă în exclusivitate un teren intravilan generos situat în Calea Aradului, cu deschidere directă la bulevardul principal, într-o zonă extrem de accesibilă și bine conectată. Această proprietate reprezintă o oportunitate de investiție excelentă, fiind potrivită atât pentru dezvoltare ...

6,345 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Calea Aradului 3053mp 3 Fronturi - Zona Comerciala Premium
6

Renaissance Estate va ofera spre vanzare in exclusivitate, un teren intravilan situat in Calea Aradului – zona cu vizibilitate foarte buna, trafic intens si acces direct din asfalt, dispus pe trei fronturi stradale,
Situat in imediata apropiere de Hornbach, Auchan si Selgros – pol comercial consacrat, ...

3,053 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere | parter | boxa | bloc anvelopat | mobilat si utilat |
7

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament semidecomandat cu 2 camere, situat in zona Iosefin; - etaj P/4 cu acoperis de tigla; - model cu 1 baie cu cada; -balcon generos inchis; -blocul este izolat exterior; -ap dispune de boxă din interiorul balconului; -gradina in fata geamului; - Detalii ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 52,30 mp utili zona Braytim-Urseni
2
2

Blitz va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere in suprafata de 52,30 mp utili mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamente sunt disponibile la etajul 1, 2 si 3 , au un balcon ...

1700 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni
2

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camere, 46 mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 1, balcon 6 mp si este desfasurat astfel: hol, living ...

1700 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare casa, (2 apartamente). 3+3 camere,curte,garaj,anexe,curent trifazic
1
2

De vanzare o casa mare compus din 2 apartamente (proprietari separati) Front stradal aproximativ 19 m Apartament din fata: - 105 mp locuibil, 3 camere, baie, bucatarie, hol, antreu, camara de alimente. Curent trifazic, garaj (35mp) si anexe, pivnita ( 12mp ) Garajul si anexele sunt construite din caramida ...

1778 EUR/m2 | 185 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

2 camere | mobilat si utilat | boxa | zona excelenta |
14

2 camere | mobilat si utilat | boxa | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei; - etaj P/4; -suprafata utila 56 de mp + balcon de 4 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, mobilier bucatarie, mobilier dormitoare - ...

1732 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim, BLOC NOU, apartament 3 camere decomandat, etaj 1, 70 mp utili, preț 2100 euro mp
15

Vând apartament 3 camere în BLOC NOU zona Braytim, regim de înălțime P+2E+ Pod, etaj 1, 2 apartamente pe nivel, decomandat, suprafață utilă 70 mp, compus din living cu bucătărie open space cu posibilitate de a închide bucătăria, acces în terasa din living, 2 dormitoare, 2 băi, amenajat cu gresie, faianță, ...

30 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara
10
7

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara

Proprietar, vând apartament decomandat, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele, lângă Piața Unirii. La doar câteva minute de Iulius Mall și Școala Gimnazială nr. 16, acest apartament reprezintă o oportunitate excelentă pentru o familie sau pentru cei care își doresc să ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, etaj 2, 53 mp utili, preț 95000 euro
14
29

Vând apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, etaj 2, cu o suprafata utila 53 mp și cu înălțimea interioară de 2.75 metri, 2 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 camere Zona Soarelui Generala 30 / Parter
8

2 camere Zona Soarelui Generala 30 / Parter

360gradeimobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Soarelui – una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara. Preț: 117.000 Euro Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) Locuința are o suprafață utilă de 50 ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere Zona Judetian mobilat/utilat
7

2 camere Zona Judetian mobilat/utilat

360gradeimobiliare vinde apartament cu 2 camere, confort 1, situat în zona Girocului, în apropiere de Spitalul Județean. Preț: 99.000 Euro Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) Apartamentul este amplasat la parter înalt al unui bloc izolat cu regim de înălțime ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere - BLOC NOU FINALIZAT- Giroc, zona Eso - Etaj1 -48 mp - 1 loc parcare inclus- 95.000 euro
7

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere situat la limita dintre Timisoara si Giroc, in Zona Eso. Apartamentul are 48 mp utili, este situat la etajul 1, dispune de centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala, ferestre PVC cu geam tripan, gresie si faianta de cea mai buna calitate. Locuinta ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament compact, 1 camera, etajul 2, 22 mp utili - Dambovita
5

ID: P2647 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camer, 22 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona linistita. Detalii ...

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

678 mp. teren str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96 colt cu str. Sanzaienelor Dafinului
6
45

De vanzare teren de 678 mp. situat in zona Calea Urseni, pe str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96, Terenul are 2 x Fronturi stradale de 14,54 ml. la str. N.S de Hateg si 36,43 ml. la str. Sanzaienelor Dafinului

678 m2

Timisoara, Timis

vand ap cu 4camere in timisoara str diminetii
1
10

vand ap cu 4camere in timisoara str diminetii

3dormitoare living bucatarie 2holuri 3debarale 2balcoane 2bai boxa la subsol

1292 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 2, mobilat si utilat - Sagului
7
1

ID: P2645 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 64 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon spatios si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...