Promovat
Apartament 2 camere Complex Studentesc amenajat lux
10

Apartament 2 camere Complex Studentesc amenajat lux

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 2 camere model cf 2 nedecomandat, situat in zona Complexului Studentesc la etajul 4 din 5 avand o suprafata utila de 40mp. Este recent renovat, amenajat baie cu cabina de dus se vinde la cheie mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 90000 ...

2250 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, Lipovei, Timisoara
10
1

Agentia Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat la etajul 4 într-un bloc anvelopat si cu acoperis de tigla, din zona Calea Lipovei, Timisoara, jud. Timis Imobilul se intinde pe o suprafata de 63mpu si este compartimentat astfel: hol de acces in toate camerele, ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin
11
2

Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Iosefin, pozitie excelenta, la 15 minute de mers pe jos de centru, situat la parter intr-un imobil P+1, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
30
4

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 2 camere, mobiat si utilat complet la etajul 2 5, este posibilitatea de a monta centrala si o suprafata de 50 mp

1400 EUR/m2 | 50 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului
9
1

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2013, structura porotherm, material zidarie ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Odobescu
3
4

Apartament de vanzare Odobescu

Vand apartament cu 1 camera decomandat, centrala proprie etajul 1 , cu o suprafata utila de 28 mp, mobilat si utilat complet.

Odobescu, Timisoara, Timis

Proprietar, Vând teren 624 mp Moșnița Nouă, în spate la FunShop Park
2
1

Vând teren intravilan cu suprafața de 624 mp, situat în Moșnița Nouă, în spate la FunShop Park - zonă în plină dezvoltare. Detalii teren: Suprafață: 624 mp Front stradal: 17,16 m Teren ideal pentru construire duplex sau individuală Zonă cu acces rapid la centre comerciale, magazine și T ...

624 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona   Aradului
4
10

Apartament 2 camere Zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Duplex 5 camere, Timisoara - Zona Modern
20
7

Duplex 5 camere, Timisoara - Zona Modern

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Modern FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda + Pod, situata in Timisoara, zona Modern, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 160 mp si teren 140 mp. Anul constructiei ...

1369 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
2

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Matei Basarab
3
38

De inchiriat garsoniera in zona Matei Basarab

Vand garsoniera confort 1 avand o suprafata de 29 mp. aflandu se la etajul 3, garsoniera este prevazuta cu centrala proprie

1379 EUR/m2 | 29 m2

Matei%252bBasarab, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Disponibil Imediat!
12

Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in spate la Benzinaria Eso, la etajul 1, bloc integral din caramida, incalzirea este prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat in fiecare camera, se vinde complet mobilat si utilat cum se vede in poze, disponibil ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare
19
2

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare

Vand casa individuala in zona Braytim Muzicescu, pe parter + mansarda, la asfalt , cu toate utilitatile, cu 5 camere, integral din caramida, cu o suprafata utila de 175 mp , se vinde cum se vede in poze. Pret 270.000 euro negociabil Tel. 0734744765

1543 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii
3
79

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii

Vand apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii , suprafata utila este de 24 mp . Are gresie , geamuri termopan , izolat termic . Este situat la etajul 3.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
1

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW
19
4

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW

Varianta 1: De vanzare duplex cu 5 camere, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica de 10 cm vata bazaltica, integral din caramida, constructie 2026, finalizata, disponibil imediat, incalzirea este prin pardoseala cu pompa de caldura si panouri solare de 10 KW, finisajele sunt de cea mai buna calitate, ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea