Promovat
Casă individuală P+E mobilată complet – Bogdăneștilor
19
5

Casă individuală P+E mobilată complet – Bogdăneștilor

Casă individuală P+E mobilată – Calea Bogdăneștilor, Timișoara Descriere: ARES Home Estate vă propune spre vânzare o casă individuală spațioasă și elegantă, amplasată in zona Bogdăneștilor, într-o zonă liniștită, dar ușor accesibilă către punctele principale ale orașului. Cu o suprafață utilă de 200 ...

1315 EUR/m2 | 200 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate  privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investitie
7

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investitie

Se oferă spre vânzare o proprietate versatilă, amplasată excelent pe Bulevardul Cetății, într-o zonă urbană activă și foarte bine conectată, cu acces rapid către punctele de interes ale orașului. Datorită poziționării strategice și a configurației, imobilul este ideal atât pentru locuință, cât și pentru ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 3 camere disponibile imediat, curte de 103 mp.
13

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 3 camere situate in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentele ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, centrala proprie, zona Sagului
8

Apartament 4 camere, centrala proprie, zona Sagului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 din 2 si are o suprafata utila de 100 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie spatioasa, complet utilata - 3 Dormitoare mobilate - Living ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
20

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat la etajul 1 din 4 in zona Aradului Vest. Apartamentul dispune de o suprafata de 45 mp. Se vinde mobilat si utilat complet. Se accepta credit bancar.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului
5
29

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situata la etajul 2 , int-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 30 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii. Zona foarte linistita cu ...

1767 EUR/m2 | 30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere, etajul 4, o suprafata utila de 48 mp, situat in zona Circumvalatiunii, Timisoara. Acest apartament de vanzare din Timisoara ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, supermarketuri, farmacii, scoli si centre comerciale. Zona ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Dacia
4
5

Apartament de vanzare Dacia

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 46 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna,in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii!

Dacia, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon
7
9

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul parter intr-uo casa P+1 Etaj. Anul constructiei 2011, structura este din beton si material de zidarie caramida. Suprafata ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
30

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Se da spre vanzare gsoniera in zona Lipovei,aproape de oficiul postal,la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 27 mp,se vinde complet utilata si mobilata. Se afla situata in apropiere de mijloace de tranport,dar si de alte puncte de interes,cum ar fi gradinite,scoli,magazine,etc. Se vinde imediat! Pentru ...

1630 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Calea Sagului. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire se face deocamndata la oras, centrala este in curs de montare Se vinde mobilata si utilata ca in poze. Sunati pentru vizionari.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea