Promovat
Apartament 4 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
8

Apartament 4 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, decomandat, confort 1, centrala proprie, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 si are o suprafata de 79 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata - Living spatios - ...

1646 EUR/m2 | 79 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan urseni
9

Teren intravilan urseni

Terenul propus spre vanzare se afla situat in urseni l 2 parcele de 595 mp cu front 18. Pretul total al terenului este 50000eur ld-na Gruia comisionul agentiei1000 euro

595 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral -  apartament 2 camere  50 mp, etaj 1
8

Ultracentral - apartament 2 camere 50 mp, etaj 1

Prin Silvis Imobiliare puteți achiziționa un apartament modern, cu suprafața de 50 mp, situat în zona Ultracentrală din Timișoara, într-un imobil prevăzut cu lift, la etajul 1. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare sau continuarea exploatării investiționale. Proprietatea ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Aradului
13

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Aradului

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 5 al unui imobil reabilitat termic, amplasat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – Calea Aradului Vest, în proximitatea Pieței Verde și a Iulius Mall. Apartamentul dispune de o suprafață utilă ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

vand casa+teren 1

vand casa+teren

Vand casa partial din caramida, gradina 3527m, front stradal 22m, sosea asfaltata, apa , canalizare, gaz, la 10 km de Timisoara, Dudestii Noi, 128.000 euro, tel

640 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartment ultracentral cu 2 camere
17

Apartment ultracentral cu 2 camere

Se vinde complet mobilat si utilat Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Ultracentrală, Timișoara – locație premium, ideală atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Proprietatea este amplasată într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului, cu acces rapid către Piața Unirii, Piața Victoriei, ...

2594 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

10000 mp hala productie
17

10000 mp hala productie

10000 mp de vanzare sau inchirere, toate utilitatile, gaz, incalzire, 8500 mp productie si 1500 office, vestiare, cantina, parcare, 2,2 Mw instalati, climatizare hala, si office, dock-uri tir, drive in, acces facil la mijloace de transport in comun.instalatie aer comprimat, curant adus in toate zonele ...

0 EUR/m2 | 10,000 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare
3

Teren de vanzare

Teren de vanzare , cadastru, ideal construcție casa livada, investiție. 5500mp , front stradal 31 mp la DN 56A Drobeta -Calafat. Lângă pădure și Dunărea Mică- ideal pescuit , se poate parcela pentru case de vacanta. preț 18Eur neg

Timisoara, Timis

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro
13
2

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro

NEO IMOBILIARE va propune spre vanzare o garsoniera ,in zona CL ARADULUI-AGRONOMIE,cu o supraf utila de 21 mp,situat intr un bloc de garsoniere ,la etajul 3 4 ,complet renovat si mobilat ,dispunand de centrala pe bloc.PRET VANZARE 48.000 euro si comision agentie. TEL 0721 830 347

2286 EUR/m2 | 21 m2

aradului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere Vivalia Grand
3

De vanzare apartament 2 camere Vivalia Grand

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in complexul rezidential Vivalia Grand. Este compus din: -living open space + bucataria -dormitor cu dressing -hol -baie -terasa 30 mp -loc parcare Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...

2483 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Casa de Lux  cu 4 camere Teren 1200 mp
12

Casa de Lux cu 4 camere Teren 1200 mp

Agenția imobiliară CAT Estate propune o casa cu regim de înălțime P+1 o proprietate unică cu un teren generos de 1200 mp si piscina Casa este construită , mobilata si utilata la cele mai înalte standarde Compartimentare: Parter: hol acces, baie , camera tehnica living cu bucatarie open space, locul ...

2621 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garsoniera 12 mp
2
12

Garsoniera 12 mp

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Take Ionescu lângă ISHO), ideală pentru investiție studenți.Suprafața 12 mp, complet renovată, etaj 4 4, incălzire Colterm, baie comună. Informatii la telefon .

1792 EUR/m2 | 12 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
45

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Teren urseni 5000 mp
1
1

Teren urseni 5000 mp

VAND 5000 DE METRI TEREN AGRICOL LA 100 M DE CASE FRONT STRADAL 17 PRET 37000 EURO NEG

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Casa P+E, Timisoara, Mehala, 5 camere, 383mp teren
19
3

Casa P+E, Timisoara, Mehala, 5 camere, 383mp teren

Casa de vanzare in Timisoara, zona Mehala, aproape de Calea Bogdanestilor formata din doua corpuri lipite, unul pe doua nivele spre strada si unul pe parter spre curte care comunica intre ele, cu o suprafata de aproximativ 230 mp si un teren total de 383 mp cu aces auto in fata casei intre gardul de ...

1100 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Teren 5000 mp lat 25m, FS pe latura lunga, Timisoara, zona industriala, intravilan extins
1
8

Teren 5000 mp lat 25m, u front stradal pe latura lunga, Timisoara, situat in intravilanul extins zona Buziasului, zona industriala, constructii industriale depozitare, necesita PUZ, stapli de joasa tensiune pe teren, drum pietruit. Ideal parcare camioane. Pret:32 euro mp

5,000 m2

Timisoara, Timis

De vanzare 2,3Ha Timisoara
3
7

De vanzare 2,3Ha Timisoara

Vând teren arabil extravilan în Timișoara, pe calea Aradului către Sanandrei pe partea dreapta, aproape de centura. Terenul are front stradal 90m 257m. Comision zero, direct de la proprietar.

2 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 2,5 Ha Timisoara
3
5

Vand teren 2,5 Ha Timisoara

Vand 2,5 Ha teren extravilan, in Timisoara, zona Mehala dupa pod catre Sacalaz. Front stradal 77 ml.

25,000 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului
5
2

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului