Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
5

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...

2000 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră, ideală pentru investiție   Lipovei, lângă Iulius Mall
6
4

Garsonieră, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall

Garsonieră cochetă, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall Agenție imobiliară vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, cu o suprafață utilă de 21 mp, situată în zona Lipovei Kappa, la doar 400 m de mers pe jos până la Iulius Mall. Locuința se află într-un ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere-Dumbravita
11
1

Apartament 3 camere-Dumbravita

Cauți un apartament în care să te muți fără nicio bătaie de cap? L-ai găsit. Alprosystem Estate îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Dumbrăvița zona Strada Brad, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Totul este pregătit pentru tine: vii cu bagajele și te ...

2583 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, parter, boxa,zona Lipovei, Timisoara, jud.Timis
16

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere si 2 bai, situat la parter inalt/4, in zona Lipovei, Timisoara, jud.Tmis. Apartamentul dispune de o suprafata de 60,94 mp plus boxa inalta cu geam si este compartimentat astfel: - hol de acces - living spatios -bucatarie - dormitor -dormitor ...

1934 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Cetatii-etaj 3
10

Apartament 3 camere Cetatii-etaj 3

✨ Apartament 3 camere – Zona Cetății, complet mobilat și utilat! Vă prezentăm un apartament primitor, situat în zona Cetății, în apropiere de Hotel Mercure Timișoara – o locație excelentă, bine conectată și apreciată. Suprafață utilă: 54 mp Boxă la subsol: 5 mp – ideală pentru depozitare ️ Caracteristici ...

2407 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Teren cu casă în zona Ronat- Timișoara 1

Teren cu casă în zona Ronat- Timișoara

Voog Development va propune spre vanzare o propietate excelentă pentru investiție sau construcție nouă! Locație: Zona Ronat Suprafață teren: 688 mp Front stradal: 33,5 ml Detalii construcție existentă: Suprafață utilă: 105 mp 3 camere 1 baie Stare: necesită renovare completă sau demolare Utilități: ...

1571 EUR/m2 | 105 m2

ronat, Timisoara, Timis

Teren zona Calea Moșniței - persoană fizică
1

Teren zona Calea Moșniței - persoană fizică

De vânzare teren, 9600 mp,arabil extravilan, persoană fizică,Calea Moșniței, zona Kuncz-Plopi. Terenul se află în spatele stație de betoane Holcim. Preț 39 mp, negociabil.

Plopi, Timisoara, Timis

Vând casa individuală Timișoara-Ronaț făra schimburi
10
15

Vând casa individuală Timișoara-Ronaț făra schimburi

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Vand vila si casa la aceeasi adresa
8
9

Vand vila si casa la aceeasi adresa

La adresa din Macilor se afla 2 case (una veche la strada si una noua noua in spate), racordate la toate utilitatile ambele fiind locuibile. Casa noua este izolata cu polistiren de 5cm, are beci-crama, parter, etaj si mansarda. Mai exista o anexa unde se afla un garaj, atelier si sala destinata intretinerii ...

1792 EUR/m2 | 240 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Casa de Vanzare
10
1

Casa de Vanzare

Vand imobil in Timisoara compus din: a). Casa 62 mp parter (2 camere- 20,25 mp) baie, hol, bucatarie, camara. b). Casa construita in 2001 1. Parter cca. 62 mp SAD (Spatiu cu alta Destinatie-magazine). 2. Etaj cca. 62 mp locuinta (3camere, hol, baie) Suprafata totala conform CF 315 mp ( tren+locuinta) Suprafata ...

2228 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan cc FIBIS
5

Teren intravilan cc FIBIS

Vand 990mp de teren intravilan, curti constructii in FIBIS. Frontul stradal este de27 ml iar adincimea de 37 ml fiind potrivit si pentru duplex. Terenul se afla la 100 ml de soseaua principala, este asfalt, curent electric si apa. Accesul pana la teren se face pe un drum de 4 benzi modernizat si pe un ...

990 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei
5
1

Apartament 3 camere Lipovei

Apartament 3 camere la parter Zona lipovei Renovat complet Totul nou Centrala proprie Izolat Garaj Accept si schimb

2206 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.
15

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.

Apartament 3 camere 2 bai 2 balcoanecu vedere pe ambele parti decomandat confort 1 in zona Luneietaj 4 cu podspatiu pentru depozitare pe toata suprafata apartamentului.Incalzirea este prin centrala proprie mai benificiaza de un garajapartamentul a fost renovat in 2023 partial fara bucatariese vinde ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

lunei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dambovita
7
1

Apartament 2 camere zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita la etajul 4 din 5 nivele bloc reabilitat termic renovat complet confort 1 semidecomandat situat intr-un bloc reabilitat termic compus din : hol bucatarie spatioasa; camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; hol intermediar; ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Casă de vânzare
5
2

Casă de vânzare

Casă de cărămidă cu teren de vânzare în comuna Bethausen satul Cutina 3000 de metri pătrați total 3 camere decomandate hol baie bucătărie șpais fântănă artezică șopru și încă o anexă mai multe informații la Nr de telefon

150 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea