Promovat
Apartament 4 camere de vânzare – zona Medicina, etaj 1, cu garaj înscris în CF
10

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în zona Medicina, la etajul 1, într-o locație foarte bună, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Conform extrasului de carte funciară, apartamentul este compus din 4 camere cu dependințe, este situat la etajul I și include ...

2736 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc unicat de caramida Take Ionescu langa Politie si Complex Dracula
20
6

Ocazie Unica !!! Se vinde un apartament cu 3 camere,pe Bulevardul Take Ionescu,langa Politia Judeteana,vis-a-vis de Complexul Rezidential ISHO,la etajul 1 in cadrul unui bloc unicat la nivel de Timisoara,din caramida,constrit in anul 1986 cu o suprafata de cca.70 mp utili si construita de cca.80mp.Blocul ...

2333 EUR/m2 | 69 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Trăiește aproape de tot ce contează   3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat
14

Trăiește aproape de tot ce contează 3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat

LB. Invest Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat la doar 650 m de centrul orașului Timișoara, pe strada Aurel Popovici. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către principalele puncte de interes, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos | 67 mp | 3 camere si 2 bai | Lipovei
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament primitor si bine compartimentat, ideal pentru cei care isi doresc un camin gata de mutare, intr-o zona apreciata din Timisoara-Lipovei. Cu o suprafata utila totala de 67 mp, locuinta ofera un echilibru perfect intre spatiu si confort. Cele 3 camere sunt ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 Camera | 39mp + 4mp Balcon | Etaj 3 - Parcare Subterană
15

Renaissance Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament tip studio, situat in zona Calea Lipovei, la 2 minute de Iulius Mall, in cadrul complexului rezidential Kubik, un ansamblu modern apreciat pentru calitatea constructiei si pozitionarea excelenta, construit in 2025, regim de inaltime ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lidia | Bloc nou | Parcare inclusă | 44 mp
4

Agentia 360Grade Imobiliare propune spre vânzare: Apartament 2 camere – ideal pentru locuit sau investiție Zona Lidia – Uranus Plaza | Parcare inclusă Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou cu 4 etaje, într-o zonă foarte bine poziționată din Timișoara, în ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Mansardă, Calea Aradului, Direct Proprietar, 95.000
8
3

Vând apartament cu 3 camere la mansardă, situat în zona Calea Aradului, lângă Piața Verde una dintre cele mai accesibile și căutate zone din Timișoara. Apartamentul este parțial mobilat și utilat, este luminos, cu camere bine proporționate și un hol generos. Detalii Principale: - Suprafață utilă: ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
5

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Pret: 214.900euro, adica 199 euro mp de teren! Casa Timisoara, Fratelia, 3 camere, teren 1070 mp, to
20
3

Casa de vanzare in Timisoara, zona Fratelia, aproape de Biserica de pe str. Chisodei, constructie inalta, din caramida cu 3 camere, antreu, baie, incapere unde este scara pentru urcat in pod, pod inalt, veranda inchisa, bucatarie, camara, wc. servici, magazie, gradina, teren total 1079 mp, cu acces auto ...

2528 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Locuinta sau Investitie? Casa cu Multiple Posibilitati in Iosefin
13

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata in zona Iosefin din Timisoara, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc o proprietate cu multiple posibilitati de utilizare. Imobilul este construit in anul 1972 si este dispus pe Parter + Etaj, avand o ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Garsonieră confort III, etaj 4 4   Str. Ion Barac, Timișoara
4
11

Garsonieră confort III, etaj 4 4 Str. Ion Barac, Timișoara

Descriere:
Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de: * geam termopan * ușă metalică * baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari Contact WhatsApp: ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere 27

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Investitie Inteligenta in Timisoara | SAD sau Locuinta 79.000 EURO
10
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la demisolul unui bloc din Timisoara, ideal atat pentru locuinta, cat si pentru birou, cabinet sau spatiu comercial. Unul dintre marile avantaje ale proprietatii este pozitionarea excelenta: chiar langa Kaufland aproape ...

1280 EUR/m2 | 62 m2

fabric, Timisoara, Timis

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara 5

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara

Teren intravilan în Timișoara, Certificat Urbanism emis in 2026 pentru Duplex- locuinte cuplate sau casa individuală, strada Ioan Slavici, toate utilitățile, 1259 mp. FS: 11,5 m, Preț: 125.000 euro. Tel:

1,259 m2

Timisoara, Timis

 Proprietar. Vând garsonieră!!!
7
8

Proprietar. Vând garsonieră!!!

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Alexandru Martha) ideală pentru investiție. Suprafața 12 mp, complet mobilată,incălzire Colterm, baie comună. Etaj 2.Informatii la telefon .

1833 EUR/m2 | 12 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere, 51 mp, parcare subterana, zona Torontalului
8

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, având o suprafață utilă de 51 mp, la care se adaugă o logie de 3 mp. Locuința este situată la etajul 5 al unui bloc nou, într-un ansamblu rezidențial modern din zona Torontalului. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală - oraș Sânnicolau Mare
10
3

Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală Sânnicolau Mare ideală pentru locuință, grădiniță, școală, azil, clinică sau activitate comercială! O proprietate cu personalitate, construită trainic și gândită pentru confort și funcționalitate. Situată la doar 500 m de zona pietonală, ...

830 EUR/m2 | 300 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casă pe colț cu teren 396 m2  și proiect de mansardare (reînnoibil)
10
30

Casă pe colț cu teren 396 m2 și proiect de mansardare (reînnoibil)

Casă pe colț, teren 396 m proiect de renovare și mansardare aprobat anterior (reînnoibil) direct de la proprietar Suprafață teren: 396 m2 Casă pe colț cu două fronturi stradale Suprafață locuibilă: 80,35 m2 Garaj + spațiu de parcare în fața garajului (în afara proprietății) Preț: 110.000 euro ...

1438 EUR/m2 | 80 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp
8

3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, în imediata apropiere a pieței agroalimentare. Zona este liniștită și bine conectată, la aproximativ 5 minute de școală și de mijloacele de transport în comun. Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

  Panorama Timișoarei la picioarele tale! Apartament ultracentral pe Piatra Craiului
6
6

Îți dorești să locuiești acolo unde se dă ora exactă în oraș? Iată un apartament cu 2 camere situat strategic pe strada Piatra Craiului, perfect pentru cei care iubesc pulsul urban, dar prețuiesc confortul de acasă. De ce să alegi această locuință? Vedere spectaculoasă: Situat la ultimul etaj într-o ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Cetate, Timisoara, Timis

teren intravilan
5

teren intravilan

Parcela de teren intravilan situata intre Mosnita Noua si Albina, la doar 500m de Drumul Judetean 592! Parcela are 703 mp, situate într-o zonă în plină expansiune, cu acces facil din strada Ștefănești. Prețul este de 65EUR mp TVA INCLUS, iar în acest pret este inclusă promisiunea contractuală pentru ...

703 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea