Promovat
2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-40MP-Mobilat-Centrala-73.500 Euro! Neg
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 81 mp utili, etaj 3 -zona Torontalului
12
2

ID Intern:P744 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere, decomandat, etaj 3/3, constructie 2024 situat in zona Torontal. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele ...

2037 EUR/m2 | 81 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
OPORTUNITATE | Apartament la Casa | 160 MP+Pod | Mehala | Comision 0%
20
3

De Vanzare | Apartament la Casa | Etaj + Mansarda + Pod | 160 mp + 64 mp Pod | Zona Mehala | Comision 0% Situat in zona Mehala, pe strada Horia 33, Timisoara, acest imobil ofera mai mult decat o locatie privilegiata. Reprezinta o oportunitate reala de investitie intr-o zona deja bine dezvoltata si cautata, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou. 3 camere. Mobilat si utilat
8
5

Bloc nou. 3 camere. Mobilat si utilat

Apartament cu 3 camere in zona Buziasului, 2 terase in suprafata de 15 mp, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala. Acesta dispune si de un loc de parcare. Este situat la parter Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 119.999 Eur Neg Tel 0725680996

1846 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara
10

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara

De Vânzare 3 Camere Zona Lipovei, Timișoara Zonă frumoasă și liniștită Parcare Amenajată Recent Dotări: - Interfon - Ușă Metalică - Centrală Proprie (pe gaz) - Termostat Ambiental WIFI - Aparat De Aer Condiționat - Iluminat Cu Led (ConsumRedus) Hol 1 - Cămară - Vinotecă - Cuier Închis - Frigider Samsung ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, piscina privata, Future Residence Torontal
8

Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat situat in zona Torontal pe strada Grigore Alexandrescu nr.169. Cu o suprafață utilă de 53,67 acest apartament oferă un echilibru excelent ...

2150 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

2 camere Zona Soarelui Generala 30 / Parter
8

2 camere Zona Soarelui Generala 30 / Parter

360gradeimobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Soarelui – una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara. Preț: 117.000 Euro Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) Locuința are o suprafață utilă de 50 ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere Zona Judetian mobilat/utilat
7

2 camere Zona Judetian mobilat/utilat

360gradeimobiliare vinde apartament cu 2 camere, confort 1, situat în zona Girocului, în apropiere de Spitalul Județean. Preț: 99.000 Euro Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) Apartamentul este amplasat la parter înalt al unui bloc izolat cu regim de înălțime ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament compact, 1 camera, etajul 2, 22 mp utili - Dambovita
5

ID: P2647 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camer, 22 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona linistita. Detalii ...

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 2, mobilat si utilat - Sagului
7
1

ID: P2645 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 64 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon spatios si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă individuală P+E 460mp Cetății   Bogdăneştilor
5
1

Casă individuală P+E 460mp Cetății Bogdăneştilor

Proprietatea este desfășurată pe parter și etaj, suprafața construită la sol este de 232 mp iar suprafața terenului este 570 mp. Ideală ca și locuință dar și pentru desfășurarea unor activități de business. -2 cai de acces auto pe proprietate. -pod,pivniță, anexă. Nu doresc să fiu contactat de către ...

1478 EUR/m2 | 460 m2

Blașcovici, Timisoara, Timis

Duplex 4 dormitoare - Zona Mehala -Timisoara
11

Duplex 4 dormitoare - Zona Mehala -Timisoara

ID Intern: P2644 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 5 camere, 98 mp utili, 225 mp teren, situat in Zona Mehala Timisoara. Parter: • hol acces • living • bucătărie închisă • 1 dormitor / birou • baie Etaj: • hol • 3 dormitoare, dintre care unul cu baie proprie • baie Imobilul ...

1939 EUR/m2 | 98 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Vand apartemnt 35 mp Sagului 58000 euro
5
1

Vand apartemnt 35 mp Sagului 58000 euro

Vand apartemnt 2 camere, 35 mp, mobilat, situat in zona Sagului, str Muzicescu, etaj 4 cu acoperis, bloc anvelopat, pretabil investitie, locuinta, pret 58000 euro.

1657 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere, 78 mp, etaj 3 - zona Circumvalatiunii
17

Apartament 4 Camere, 78 mp, etaj 3 - zona Circumvalatiunii

ID: P2635 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, 78,4 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1972. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1773 EUR/m2 | 78 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 50 mp, Calea Sagului
8
1

Apartament 3 camere, 50 mp, Calea Sagului

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 50 mp. Locuința dispune de centrală proprie, calorifere și aparat de aer condiționat, oferind confort pe tot parcursul anului. Balconul este închis, ideal pentru spațiu suplimentar de relaxare ...

1650 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan,zona industriala,st.16,8 ha. + 8 ha.agricol,in Sanicolau Mare, la DN6,la sosea
18

Vand teren intravilan,situat in zona industriala, in suprafata de 16,72 ha.(116.797 mp) ,+ separat ina 8 hectare teren agricol,situat la intrare in localitatea Sanicolau Mare,dinspre Timisoara,terenul si este situat pe principala la soseaua nationala DN6 Timisorii, judetul Timis, este cu acces direct ...

140 EUR/m2 | 7,000 m2