Promovat
Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !
7
4

Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, aproape de Piata verde si de mijloace de transport. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc izolat termic; Model decomandat, cu un balcon inchis la bucatarie, vedere pe o singura parte (in fata), loc de depozitare (debara), geam la baie; Detalii ...

1797 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament 2 camere, aproape de Shopping City Timisoara
12
4

Aparatament 2 camere, aproape de Shopping City Timisoara

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Sagului, Steaua, pozitie excelenta, aproape de Shopping City situat la Parter intr-un imobil P+4, cu 2 apartamente pe etaj. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere, predare la cheie, Torontalului
20

APOSTU ESTATE are placearea de a va oferi spre vanzare la cumparator apartamente cu 2 camere in zona Torontalului. Deasemenea apartamentele cu 2 camere de la parter sunt prevazute si cu o terasa spatioasa numai buna prentru un moment de relexare sau pentru serile cu prietenii. Apartamentele se vand ...

1912 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de o camera Complex Studentesc
3
13

Apartament de o camera Complex Studentesc

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara
7
18

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara

Promovam apartamente cu 2 camere situate la etajul 1 si 2 ale unui imobil nou construit in Calea Torontalului cu CF de Timisoara cu suprafete de 52mp. Apartamentele se vand finisate, cu incalzire in pardoseala, termopane Salamander tripan. Structura de rezistenta este din beton armat si pereti din caramida ...

2227 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 63mp, etaj 1 - Zona Soarelui
15

Apartament 3 camere, 63mp, etaj 1 - Zona Soarelui

ID: P2633 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu camere, 63,4 mp utili, situat la etaj 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1986. Apartamentul dispune de balcon inchis. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2145 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa de vanzare in zona Dambovita
18
1

Casa de vanzare in zona Dambovita

Casă modernă și luminoasă, 108 mp utili, la 100 m de Bega zona Dâmbovița Se oferă spre vânzare o casă deosebită, complet renovată, situată în zona Dâmbovița, la doar 100 m de malul Begăi și pista de biciclete, iar la aproximativ 3 minute de mers pe jos se află stația de vapor de pe Bega. Locuința ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, direct de la proprietar
10
3

Apartament 3 camere, direct de la proprietar

Apartament 3 camere 70 mp + terasă 5 mp | Parcare subterană | Boxă | Zonă excelentă Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, având o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă o terasă de 5 mp. Localizare excelentă la doar 3 minute de mijloacele de transport în comun, într-o ...

2643 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia
9

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
6

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
14

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5
11
1

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5

Vând apartament situat la mansardă, în zona Șagului. Apartamentul are aproximativ 70 mp, este decomandat, 3 dormitoare, bucătărie mare(17mp), baie , se vinde mobilat și utilat. Deține și un balcon deschis. Geamuri termopane cu plase anti-insecte. Ușa la intrare metalică. Încălzirea se face cu centrală ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

 duplex mosnita noua 4

duplex mosnita noua

vand duplex parter mosnita noua (persoana fizica) zona valery, complet mobilat-utilat ,curte amenajata , nu doresc agentii!!!

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Proprietar   Vând 2 parcele de teren intravilan, Calea Urseni, Timișoara   473 mp și 471 mp
2
1

Proprietar Vând 2 parcele de teren intravilan, Calea Urseni, Timișoara 473 mp și 471 mp

Locație: Timișoara, Calea Urseni Str. Ion Țuculescu (parcelele nr. 3 și 4 din fotografia atașată) Suprafață totală: 944 mp (două parcele alăturate: 473 mp și 471 mp) Dimensiuni aproximative: 14 m x 34 m fiecare parcelă Front stradal: 14 m Destinație: Teren pretabil pentru: bloc cu regim redus ...

944 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea