Promovat
Apartament cu 3 camere la parter - mobilat si utilat, pozitie excelenta
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei . Apartamentul se afla la parter intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 61 m², plus o boxa in folosinta la subsolul blocului. Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
6
5

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etajul 3 din 4 al unui bloc ce beneficiazade acoperis din tigla, situat in zona Bucovina. Apartamentul se afla la cateva minute distanta fata market, parc, scoala si statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, complet mobilat si utilat, cu 2 camere, o suprafata de 42 mp, nedecomandat, confort 2, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la parter intr-un bloc cu 4 etaje. Compartimentare: - ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 53.40 mp, zona Aradului
5

Apartament 2 camere, 53.40 mp, zona Aradului

BLITZ vă prezintă un apartament modern de 2 camere, situat la etajul 4 din 8 al unui imobil bine întreținut, prevăzut cu o casă a scării spațioasă și 2 lifturi, oferind confort și acces facil. Apartamentul dispune de aproximativ 54 mp utili, la care se adaugă un balcon deschis de 6 mp, ce oferă o vedere ...

2388 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 48 mp, zona Sagului
10

Apartament 3 camere, 48 mp, zona Sagului

BLITZ îți propune dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă liniștită, dar aproape de tot ce contează, acesta poate fi exact ce cauți! Situat în zona Șagului, într-o locație retrasă de la strada principală, apartamentul oferă liniște, intimitate și confort, fiind perfect atât pentru o familie, ...

1938 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 55 mp, zona Spitalul Judetean
7

Apartament 2 camere, 55 mp, zona Spitalul Judetean

BLITZ va propune un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă excelentă, în imediata apropiere a Spitalului Județean, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința beneficiază de o poziționare foarte bună, cu acces rapid la mijloace de transport în comun, facilitând deplasarea către ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera, Zona Bucovina, Timisoara
5

Vand apartament cu 1 camera, Zona Bucovina, Timisoara

Persoana fizica ofer spre vanzare apartament cu 1 cameră, situat într-o zonă liniștită și bine conectată, în Bucovina, pe Strada Pantelimon Halippa nr. 3, la etajul 4 al unui imobil cu acoperiș. Apartamentul este luminos, bine întreținut și complet utilat, Dotări incluse: Smart TV Aragaz Frigider Mașină ...

2673 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Lipovei | Et 2 | Investitie
9
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament superb cu 3 camere, decomandat, situat în zona Lipovei, în apropiere de Strada Holdelor – o locație excelentă, apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea față de toate punctele importante ale orașului. Apartamentul este amplasat ...

1966 EUR/m2 | 61 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare   zona Circumvalațiunii   etaj 2
10
1

Apartament 3 camere de vânzare zona Circumvalațiunii etaj 2

Vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Circumvalațiunii, într-un bloc clasic, la etajul 2. Apartamentul este semidecomandat, confort 3, cu o suprafață utilă de 42 mp. Compartimentare: 3 camere bucătărie baie hol balcon închis Apartamentul este luminos și oferă posibilitatea de amenajare ...

384 EUR/m2 | 42 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere | Zona Girocului   Pădurice
12

Apartament 3 camere | Zona Girocului Pădurice

Apartament cu 3 camere, confort 2, nedecomandat, cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Girocului, în imediata apropiere a parcului Pădurice. Imobilul dispune de centrală termică proprie, este liber și necesită modernizare. Poziționarea permite utilizarea atât ca locuință, cât și pentru activități ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5   Lipovei
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5 Lipovei

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Lipovei. Aproape de artera principală, cu acces rapid la stația de transport în comun și cu posibilitatea găsirii locurilor de parcare în zonă. Apartamentul este izolat atât la interior, ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

 Vanzare Apartament pe 2 Nivele, 3 Camere, COBALT Imobiliare
18
4

Vanzare Apartament pe 2 Nivele, 3 Camere, COBALT Imobiliare

COBALT imobiliare va prezinta un apartament cu 2 nivele, situat intr-un bloc ANL construit in 2003, cu suprafata utila de aproximativ 70 mp. Acest apartament ofera un spatiu generos si o configuratie practica pentru a satisface toate nevoile dumneavoastra. Caracteristici principale: Suprafata utila: ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat   ultracentral, aproape de  Hotel Continental și Fac. de Medicinia
9
4

Apartament 2 camere, decomandat ultracentral, aproape de Hotel Continental și Fac. de Medicinia

De vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 dintr-un bloc recent anvelopat, cu o suprafață utilă de 45 mp. - Bloc anvelopat termic - Geamuri termopan - Pardoseli laminate -Poziționare excelentă Intercontinental și Facultatea de Medicină la câțiva pași Preț: 95.000 euro Închirierea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului   bulevard
9

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului bulevard

COBALT Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 7 din 10, într-un imobil solid. Suprafață utilă: 51,5 mp Living spațios Dormitor luminos Bucătărie separată Baie cu geam Balcon închis Clasă energetică: B Confort: centrală termică proprie aer condiționat izolație ...

1667 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Proprietate premium de vânzare
1
1

Proprietate premium de vânzare

ideală pentru investiții comerciale sau dezvoltare hotelieră Preț: 1.250.000 euro COBALT Imobiliare vă prezintă un imobil deosebit, situat într-o zonă ultracentrală, în imediata apropiere de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română. Proprietatea a fost renovată complet în ...

2083 EUR/m2 | 600 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan curs constructii Timis 1

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Vand 5 ha teren intravilan - curs constructii cu utilitatiile (apa, gaz si curent) pe teren, in judetul Timis, la 35 km de Timisoara. Pret 14 euro mp negociabil. Pentru informatii suplimentare telefonic la nr de pe site sau ZERO SAPTE PATRU NOUA SAPTE CINCI UNU CINCI TREI SAPTE.

50,000 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE, 2 BAI 79 MP MURES-BRAYTIM
10

COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE, 2 BAI 79 MP MURES-BRAYTIM

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, apartament SPATIOS CU LIFT,nbsp; 2 camere, 2 bai, confort 1, decomandat,nbsp; in zona GIROCULUI - BRAYTIM , strada DEBUSSY CLAUDE, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul are o suprafata utila de 78.79 mp si dispune de o zona open space pentru living si bucatarie, ...

Timisoara, Timis

Vand casa la curte comuna - zona ISHO
4

Vand casa la curte comuna - zona ISHO

Casa este formată din 3 camere, 1 baie și bucătărie. Dispune de anexă cu intrare separată, formată din 2 camere și baie. Terenul are 193 mp. Proprietatea oferă multiple posibilități de utilizare și investiție.

2700 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand teren zona cora dumbravita 15

vand teren zona cora dumbravita

persoana fizica vand teren zona cora dumbravita langa bulevardul petre tutea terenurile se afla pe str. jules werne aproape de magazinul profi de pe ion creanga frontul stradal este de 17 m / parcela terenurile au 720 si 708 mp 110.000 euro / parcela zona construita si locuita.

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere cu garaj sub bloc zona Soarelui
7
8

Vand apartament 3 camere cu garaj sub bloc zona Soarelui

Propietar vând apartament cu 3 camere, 2 băii , bucătărie , 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă .Apartamentul se află în zona soarelui-girocului în bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj .

1800 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, apartament 2 camere lipovei. Parter
10
4

Proprietar, apartament 2 camere lipovei. Parter

Proprietar. Se vinde apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, balcon, boxa, semidecomandat, situat în Timișoara zona Lipovei, la parter înalt, într-o zonă liniștită și bine conectată. Incalzire de la colterm. 60m2

1617 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp utili
6
1

3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp utili

Apartament 3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp + 2 balcoane | 120.000€ negociabil 360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, complet mobilat și utilat, situat în zona Soarelui, pe strada Martir Vasile Balmus. Etaj 4/4 Bloc construit în 1990 Interfon ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 Apartamente cu câte 3 camere și parcare, et. 1 și 2, Timișoara, Torontalului, exterior
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, două apartamente, decomandate, fiecare cu câte 3 camere, unul situat la etajul 1, celălalt situat la etajul 2, într-un bloc nou, cu 8 etaje, anvelopat termic. Blocul este situat într-o zonă liniștită, cu acces facil spre centrul municipiului ...

2164 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea