Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, decomandat, renovat, zona Girocului
11
1

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere aflat in zona Girocului.Apartamentul este situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 63 mp utili+balcon. Compartimentare: - hol de acces cu depozitare - ...

1824 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
0% COMISION. PROPRIETAR! Casă individuală D+P în zona Girocului!
14
22

Casă individuală situată într-o zonă liniștită și verde, în apropierea parcului Arcidava, ideală pentru o familie care caută intimitate, confort și acces facil către oraș. Caracteristici generale: Regim de înălțime: Demisol + Parter Suprafață utilă totală: 110 mp Teren: 150 mp (front stradal 10 ml) Construcție ...

1627 EUR/m2 | 110 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
etaj intreg de casa+ garaj
13
33

etaj intreg de casa+ garaj

Se vinde etajul 1 al unei case de caramida din zona Traian ( aproape de Kaufland) compus din 3 camere, baie, bucatarie, terasa,debara( cu acces in pod), 2 balcoane. Casa este P+1 cu 2 apartamente, unul la parter si unul la etaj, cu intrari separate.Accesul la parter este in dreapta casei, iar la etaj ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Simion%2525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Cetatii-etaj 3
10

Apartament 3 camere Cetatii-etaj 3

✨ Apartament 3 camere – Zona Cetății, complet mobilat și utilat! Vă prezentăm un apartament primitor, situat în zona Cetății, în apropiere de Hotel Mercure Timișoara – o locație excelentă, bine conectată și apreciată. Suprafață utilă: 54 mp Boxă la subsol: 5 mp – ideală pentru depozitare ️ Caracteristici ...

2407 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Teren cu casă în zona Ronat- Timișoara 2

Teren cu casă în zona Ronat- Timișoara

Voog Development va propune spre vanzare o propietate excelentă pentru investiție sau construcție nouă! Locație: Zona Ronat Suprafață teren: 688 mp Front stradal: 33,5 ml Detalii construcție existentă: Suprafață utilă: 105 mp 3 camere 1 baie Stare: necesită renovare completă sau demolare Utilități: ...

1571 EUR/m2 | 105 m2

ronat, Timisoara, Timis

Vând casa individuală Timișoara-Ronaț făra schimburi
10
15

Vând casa individuală Timișoara-Ronaț făra schimburi

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Vand vila si casa la aceeasi adresa
8
9

Vand vila si casa la aceeasi adresa

La adresa din Macilor se afla 2 case (una veche la strada si una noua noua in spate), racordate la toate utilitatile ambele fiind locuibile. Casa noua este izolata cu polistiren de 5cm, are beci-crama, parter, etaj si mansarda. Mai exista o anexa unde se afla un garaj, atelier si sala destinata intretinerii ...

1792 EUR/m2 | 240 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Teren intravilan cc FIBIS
5

Teren intravilan cc FIBIS

Vand 990mp de teren intravilan, curti constructii in FIBIS. Frontul stradal este de27 ml iar adincimea de 37 ml fiind potrivit si pentru duplex. Terenul se afla la 100 ml de soseaua principala, este asfalt, curent electric si apa. Accesul pana la teren se face pe un drum de 4 benzi modernizat si pe un ...

990 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare
5
2

Casă de vânzare

Casă de cărămidă cu teren de vânzare în comuna Bethausen satul Cutina 3000 de metri pătrați total 3 camere decomandate hol baie bucătărie șpais fântănă artezică șopru și încă o anexă mai multe informații la Nr de telefon

150 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Apartment 3 camere Cetății
10
6

Apartment 3 camere Cetății

Vând apartament 3 camere decomandat renovat de la 0. Izolație interior și urmează exterior plătit de UE. Instalație electrică cupru. Încălzire proprie cupru centrală în condensare. Aer condiționat instalat cu extern în curtea interioară. Uși culisante. Mobilat utilat complet. Doua lifturi. Boxă la subsol ...

1837 EUR/m2 | 68 m2

Dacia, Timisoara, Timis

casa individuala parter utvin proprietar
9
13

casa individuala parter utvin proprietar

Casă individuală parter în Utvin sau în Sanmihaiu Roman 3 dormitoare Living 2 băi Dressing Bucătărie Placa de beton Băi utilate Toate utilitățile Suprafața utilă 110mp terasă 30 mp Teren 420

1591 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Casa parter individuala Utvin 4 camere (proprietar)
5
2

Casa parter individuala Utvin 4 camere (proprietar)

casa parter individuală 3 dormitoare 2 băi living camera tehnică bucătărie 2x hol toate utilitățile terasă 30 mp

1700 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Casa parter individuala Utvin, 4 camere , toate utilitatile
5
4

Casa parter individuala Utvin, 4 camere , toate utilitatile

casa parter individuală proprietar 3 dormitoare 2 băi living bucătărie camera tehnică terasă 30 mp

1573 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere decomandat renovat nou
10
2

Vând apartament 2 camere decomandat renovat nou

Situat în calea aradului str Cugir 18 într-o zona foarte bună aproape de mall este o zona liniștită. Jos este spațiu comercial.

2154 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere timisoara
8
26

Apartament 2 camere timisoara

Proprietar vând apartament 2 camere la curte comuna in zona Timocului str.ion creanga.apartamentul are 2 camere bucătărie,baie +boxa la beci.are toate utilitățile.incalzirea cu centrala proprie pe gaz+clima.pret 73900euro neg.inf: sau

1572 EUR/m2 | 47 m2

Timocului-Saguna, Timisoara, Timis

Titlu: Penthouse spectaculos pe 2 niveluri, cu terasă mare Stefan Cel Mare
1

Blitz va` oferă spre vânzare apartament situat în Timișoara, pe strada Ștefan cel Mare, la etajele VII și VIII ale imobilului. Imobilul este dispus pe două niveluri și are o suprafață utilă totală de aproximativ 142,9 mp, la care se adaugă o terasă generoasă de 124,4 mp, ideală pentru relaxare. Compartimentare: - ...

1749 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

casa la Chisoda 3

casa la Chisoda

vand casa la Chisoda, 3 cam.,bucatarie,camara,pivnita mare,teren 1.700 mp gradina cu pomi fructiferi . casa este solida cu fundatii si placi de beton-armat,se poate face extindere...

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat | Etaj 1 | Calea Aradului | 5 min Iulius Mall
10
3

Apartament 3 camere decomandat Calea Aradului | Etaj 1 | La 5 minute de Iulius Mall Apartament spațios, luminos și foarte bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara Calea Aradului, cu acces rapid către Iulius Mall, centru și principalele puncte de interes ...

2432 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Schimb teren intravilan Bodo Balint Lugoj
2

Schimb teren intravilan Bodo Balint Lugoj

Proprietar vand schimb teren intravilan in localitatea Bodo, comuna Balint. Terenul se afla pe strada principala. Suprafata 1439mp.