Promovat
Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului
7

Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului

ID: P2315 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 39 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat si spatios
20

Decomandat si spatios

Imobilul este situat in zona Simion Barnutiu,in apropiere de piata Badea Cartan,la un etaj superior cu vedere panoramica foarte frumoasa. Apartamentul este spatios,are 2 bai ,mijloace de transport in apropiere,scoli,gradinite,banci... Incalzirea este de la termoficare dar in bloc dar se poate monta centrala ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament demisol 3 camere de vanzare in Timisoara Pretabil Birouri
16
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Semicentral, pretabil spatiu comercial, servicii sau birouri. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Semicentral, aflat la demisol, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Demisol + ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
9

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Pozitie Excelenta.Dotari peste medie.Disponibil Imediat.ETAJ 1!
13
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, la etajul 1, bloc integral din caramida, cu spatii vitrate mari, mobilat si utilat complet, rulouri electrice peste tot, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, 50 mp utili, loc de parcare in CF, parcare supravegheata video.Pret 99.900 ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
4
11

Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
30
4

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 2 camere, mobiat si utilat complet la etajul 2 5, este posibilitatea de a monta centrala si o suprafata de 50 mp

1400 EUR/m2 | 50 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului
9
1

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2013, structura porotherm, material zidarie ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Odobescu
3
4

Apartament de vanzare Odobescu

Vand apartament cu 1 camera decomandat, centrala proprie etajul 1 , cu o suprafata utila de 28 mp, mobilat si utilat complet.

Odobescu, Timisoara, Timis

Proprietar, Vând teren 624 mp Moșnița Nouă, în spate la FunShop Park
2
1

Vând teren intravilan cu suprafața de 624 mp, situat în Moșnița Nouă, în spate la FunShop Park - zonă în plină dezvoltare. Detalii teren: Suprafață: 624 mp Front stradal: 17,16 m Teren ideal pentru construire duplex sau individuală Zonă cu acces rapid la centre comerciale, magazine și T ...

624 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona   Aradului
4
10

Apartament 2 camere Zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Duplex 5 camere, Timisoara - Zona Modern
20
7

Duplex 5 camere, Timisoara - Zona Modern

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Modern FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda + Pod, situata in Timisoara, zona Modern, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 160 mp si teren 140 mp. Anul constructiei ...

1369 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
2

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Matei Basarab
3
38

De inchiriat garsoniera in zona Matei Basarab

Vand garsoniera confort 1 avand o suprafata de 29 mp. aflandu se la etajul 3, garsoniera este prevazuta cu centrala proprie

1379 EUR/m2 | 29 m2

Matei%252bBasarab, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2