Promovat
Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  langa Bega Bujorilor
8
1

Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1 langa Bega Bujorilor

Investitie sigura 2 garsoniere independente Etaj 1 langa Bega Bujorilor Va propunem spre vanzare o proprietate ideala pentru investitie, situata in zona Buziasului, la cateva minute de Centrul Comercial Bega Bujorilor. Apartamentul a fost recompartimentat inteligent in doua garsoniere complet ...

1433 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, de vanzare zona Fabric Timisoara
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, decomandat, sitaut in proximitatea Complexului Studentesc, zona Fabric din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 5 intr-un imobil cu 7 etaje si lift. Confortul termic se realizeaza ...

1684 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Doua spatii comerciale, 120 mp + 2 locuri parcare, Zona Aradului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare doua spatii comerciale de cate 60 mp fiecare si doua locuri de parcare in Zona Aradului. Spatiile dispun de cf-uri individuale, si se vand doar impreuna, ele comunicand in momentul de fata. Se afla la parter de bloc nou, fiecare cu cate doua intrari din exterior ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Tipografilor, Timisoara
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Tipografilor. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 si beneficiaza de o suprafata generoasa, fiind complet mobilat si utilat, ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: • Hol ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament  4 camere   etaj 1   zonă Freidorf, Liceul auto
10
3

Vând apartament 4 camere etaj 1 zonă Freidorf, Liceul auto

Propietar ofer spre vânzare apartament generos, cu o suprafață totala de 85.15mp din care utila 76.44 mp, situat în Timișoara, în zona Freidorf, pe strada Eugen Cuteanu, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 3 dormitoare ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 4 camere central | Renovat | 133.000 EUR
17

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare, un apartament cu 4 camere semi-decomandat. Locuința se află la etajul 3 din 4, într-o zonă care îmbină perfect liniștea unei străzi secundare cu accesul ultra-rapid către punctele de interes ale orașului. Suprafață și Compartimentare Apartamentul a ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Vila Moderna | 6 Camere | Zona Ronat | Teren 591 | 235.000 EUR
20
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate solidă, finalizată în anul 2015, situată într-o zonă aerisită și ferită de zgomotul orașului, în cartierul Ronat. Casa a fost construită cu simț de răspundere, folosind materiale de calitate și oferind un confort termic superior. Detalii ...

1175 EUR/m2 | 200 m2

ronat, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 2 camere
8

Apartament decomandat 2 camere

Voog Development va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, etajul 2, mobilat si utilat, in zona cetrala. Apartamentul este spatios si luminos, pregatit pentru viitorii proprieteri. Confortul termic este asigurat de centrala proprie / clima. Imobilul are usa metalica,termopane,un ...

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren intravilan Săcălaz
2
2

Proprietar vand teren intravilan Săcălaz

Suprafata 578 mp, curți construcții. Nu are utilități. Cea mai apropiată casă construită și locuită este la aprox 150-200m distanță Pret 21.000 Euro. Accept schimb cu auto

578 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat, zonă Cetății   ideal locuință sau investiție
11
7

Apartament 2 camere decomandat, zonă Cetății ideal locuință sau investiție

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat în zona Cetății, cu o suprafață utilă de 52 mp și balcon mare. Apartamentul este mobilat și utilat, se vinde exact ca în poze. Este locuibil, însă ar prinde bine o renovare, în funcție de preferințele fiecăruia. Zona este foarte bună, cu acces ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere confort 1 cu Garaj ,model spatios,zonă Take Ionescu Medicină.Ideal locuință
10
6

Vând apartament cu 3 camere spatioase, 2 bai, semidecomandat confort 1, situat în zona Take Ionescu Medicină Tipografilor, cu o suprafață utilă de 69 m2 si 89 m2 costruiti. Apartamentul are si un garaj spatios de 18m2 fiind inscris intr-un cf separat si este pozitionat chiar in saptele blocului cu acces ...

1841 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

COM 0% Apartamente premium cu 2 camere | Torontalului
12

COM 0% Apartamente premium cu 2 camere | Torontalului

District Real Estate vă propune spre vânzare un ansamblu rezidențial premium care redefinește conceptul de locuire modernă în Timișoara. Aici, eleganța urbană se împletește armonios cu liniștea unei oaze verzi, iar fiecare detaliu arhitectural este gândit pentru confortul și rafinamentul celor care caută ...

2908 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 53 mp utili, zona Aradului
11

Apartament 2 camere, 53 mp utili, zona Aradului

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – Zona Aradului. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, beneficiind de acces facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și centre comerciale. -Suprafață ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera | Bujorilor-Timisoara | 65.000 EUR
9

Apartament 1 camera | Bujorilor-Timisoara | 65.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat în Timișoara, strada Bujorilor, amplasat într-o zonă cu acces facil la magazine, centre comerciale, mijloace de transport în comun și alte puncte de interes. Apartamentul are o suprafață utilă de 40 mp și este situat la ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Vand Timisoara ultracentral P+2E+M
10
1

Vand Timisoara ultracentral P+2E+M

Ultracentral Timisoara Locuinta in curte, Distanță 200 m de P-ța Maria și 1200 m de catedrală Parter+ 2 Etaje+Mansardă, 4x25mp total 100 mp Balcon la mansardă + pod Incălzire centrală termică pe gaz Scări interioare: una în spirală și alta în rampă Reabilitată termic

1700 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% APARTAMENT DIN 2018, TIMISOARA, TORONTALULUI - ARADULUI
11

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat,nbsp;nbsp;intr-un bloc dat in folosinta in 2018, in zona ARADULUI-TORONTALULUI, situat la etajul 7. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp si o terasa de 10 mp, plus un loc de parcare subteran. Este complet amenajat, mobilat si utilat, ...

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament Timisoara, bloc din 2018, terasa 24 mp, mobilat
10

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, bloc din 2018, in zona ARADULUI-TORONTALULUI, nbsp;situat la etajul 7. Apartamentul are o suprafata utila de 54.08 mp si o terasa de 24 mp, are bucataria utilata si mobilata, loc de parcare subteran. Este complet amenajat si mobilat, modern, iar incalzirea ...

Timisoara, Timis

COMISION 0%-Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 2-Calea Urseni
9

COMISION 0%-Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 2-Calea Urseni

ID: P2594 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 52 mp utili, situat la Etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+2 Etaje, anul constructie 2025. Apartamentul dispune de pod pentru depozitare pe toata suprafata apartamentului, trecuta in CF, balcon de 4,2 mp, si un ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%-Apartament 2 camere, 52 mp - pe Calea Urseni
9

COMISION 0%-Apartament 2 camere, 52 mp - pe Calea Urseni

ID: P2594 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 52 mp utili, situat la Parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+2 Etaje, anul constructie 2025. Apartamentul dispune de balcon de 4,2 mp, loc de parcare inclus in pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala 2 apartamente | 310 mp utili |  clinica / birouri Elisabetin
20
1

Casa individuala 2 apartamente | 310 mp utili | clinica / birouri Elisabetin

Proprietate rara pe piata, cu potential ridicat pentru utilizare mixta – rezidential sau comercial in Elisabetin. Imobilul este dispus pe Demisol + Parter + Mansarda si este compartimentat in 2 apartamente distincte, cu contorizare separata. Suprafata utila: 310 mp Teren: 406 mp Compartimentare: 8 ...

1403 EUR/m2 | 310 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Spațiu comercial cu vad bun  cu destinatie din construcție
1

Spațiu comercial cu vad bun cu destinatie din construcție

Spațiu comercial în Timișoara str .Marsall Alex. AVERESCU,fost Lidia de _ 60 mp ( spațiu comercual 2 în poza) sală mare de vanzare cu vitrina lumunoasă ,parcare în fata !

2119 EUR/m2 | 59 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semicentral,decomandat, renovat   mobilat complet
7

Apartament 2 camere, semicentral,decomandat, renovat mobilat complet

IMONAC VEST vă propune spre vânzare un apartament care te cucerește de la prima vedere combinația perfectă între locație, confort și investiție sigură! Apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, 49 mp utili, situat la parter înalt, într-o zonă semicentrală extrem de bine conectată ideal pentru locuit ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

Semicentral, Timisoara, Timis

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului
5

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului

360gradeimobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Aradului, una dintre cele mai căutate și apreciate zone din Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 89.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Caut asociere pe teren calea aradului- 5,88 hectare pt constructii hale industriale
1
8

CAUT ASOCIERE PE TEREN CALEA ARADULUI PENTRU CONSTRUCTII HALE INDUSTRIALE CARACTERISTICILE TERENULUI SUNT: -TIP TEREN- EXTRAVILAN -SUPRAFATA- 5,88 HECTARE -FRONT STRADAL- 78 METRI -LUNGIME- 755 METRI -DESCRIERE- CALEA ARADULUI, 4 BENZI DE CIRCULATIE, VIS A VIS DE DEL BONO, DUPA MAHLE , suprafata ...

58,800 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea