Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER
4

Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 1650 mp teren cu PUZ aprobat pentru bloc cu regim de inaltime P+2E+ER. Terenul se afla in Calea Torontalului si are acces la toate utilitatile. Mentionam ca zona este in continua dezvoltarte si in vecinatate sunt mai multe santiere. Pret: 330.000 euro. Contact: ...

1,600 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro
7

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro

Va propunem spre vânzare, apartament cu 2 camere decomandat, cu suprafața utilă de 53 mp, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de mijloacele de transport în comun și lângă bulevardul principal. Apartamentul beneficiază de un balcon generos cu acces atât din living, cât și din dormitor, ...

1789 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Aradului
6

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Aradului

Blitz vă prezintă un apartament elegant de 2 camere, situat în zona Aradului, într-un imobil modern construit în 2022, cu regim redus de înălțime (P+2), amplasat într-o zonă extrem de liniștită, ideală pentru relaxare și confort zilnic. Cu o suprafață utilă de 52 mp, locuința este inteligent compartimentată ...

2769 EUR/m2 | 52 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - DECOMANDAT - finisaje premium - Bloc tip VILA
9
7

Apartament cu 2 camere decomandate, situat într-un imobil nou tip vilă, într-o zonă superbă, aproape de mijloacele de transport și de artera principală. Acest apartament elegant beneficiază de un design deosebit, cu finisaje de calitate superioară, inclusiv piatră naturală de travertin, ce adaugă un ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa noua - 3 dormitoare + living + birou - 100 mp - Calea Urseni - 155.000 euro
12
2

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - parcare inclusa
5

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - parcare inclusa

Apartament cu 2 camere, situat la granita dintre Giroc si Timisoara, intr-o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala si statii ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
10

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2 camere - bloc nou - lift - 53mp - parcare inclusa
6
1

2 camere - bloc nou - lift - 53mp - parcare inclusa

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala - Sagului - teren 300mp - 4 camere - 152.000 Euro
13
18

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în zona Sagului. Caracteristici: Suprafață utilă: 110 mp Teren: 300 mp An construcție: 1973 (îmbunătățită în 2012) Structură: Solidă, izolație cu polieter Compartimentare: 3 dormitoare, hol, living, bucătărie, baie, beci, garaj Facilități: Casa este ...

1382 EUR/m2 | 110 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa in triplex-3 dormitoare+living+birou-100 mp-Calea Urseni,langa Zone Cafe-155.000 euro(TVA incl)
17
1

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu doua camere
5
3

Vand apartament cu doua camere

Vand apartament cu doua camere si trei balcoane in zona Garii de Nord in Timisoara complet mobilat si utilat etaj 4 10 pentru mai multe detali la telefon

1552 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 cam - bloc nou (constructie finalizata) - 85.000 Euro
5
3

Ap.2 cam - bloc nou (constructie finalizata) - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Casa noua Giroc - 108mp utili - 4 camere - 195.000 Euro
17
3

Casa noua Giroc - 108mp utili - 4 camere - 195.000 Euro

OOportunitate de a achiziționa o casă modernă și eficientă energetic în Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie închisă, debara, baie, camera tehnica. - ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Casa Giroc - 4 camere - constructie noua - 195.000  Euro
18
1

Casa Giroc - 4 camere - constructie noua - 195.000 Euro

Oportunitate de a achiziționa o casă modernă în localitatea Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Unitate separata prin camera tehnica, fara pereti comuni. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - 53mp utili - decomandat - bloc nou - 85.000 Euro (tva inclus)
6
6

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, intr-o zona linistita, aproape de scoala. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol spatios, - bucatarie inchisa, cu acces in balcon, - living luminos, cu iesire in balcon, - dormitor, - baie moderna. Suprafata utila este de ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament spatios 3 camere, etaj 1
10
6

Apartament spatios 3 camere, etaj 1

Persoana juridica, vand apartament cu trei camere, nedecomandat, preferabil firme. Apartamentul este spatios, cu o suprafata utila de 79 m2, camere inalte, centrala proprie pe gaz, cladire istorica. Apartamentul nu necesita renovare. Pretul apartamentului este de 140 000 euro. Detalii la tel.

1772 EUR/m2 | 79 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Casă nouă, eficientă energetic, Giroc - 108 mp utili, 276 mp teren -185.000 Euro
15
7

Oportunitate de a achiziționa o casă modernă și eficientă energetic în Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie închisă, debara, baie, camera tehnica. - Etaj: ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro
7

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in Ianova
1

Vand teren intravilan in Ianova

Proprietar , Vand teren intravilan 933 mp , in Ianova - Remetea Mare, Front stradal 14.50ml, in centrul satului, intre case, pozitie excelenta. Terenul este imprejmuit si ingrijit. Utilitati : curent , gaz , apa . Pret 45 euro mp. Tel.

934 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro
6
2

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea