Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 cam bloc nou
13
1

Apartament 2 cam bloc nou

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un bloc nou din Giroc pe o stradă asfaltata, iluminata, fara trafic. Locuința este la etajul 2, are o terasă foarte mare, toate utilitățile, baie cu gem, bucătărie separat. Dispune de loc de parcare privat. Pentru detalii suplimentare și ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal Investitie. Afacere la cheie. FARA COMISION.3 cam. CENTRALA Proprie. Lipovei
8
10

Apartament cu 3 camere, situat in bloc izolat termic exterior, la Mansarda, 4 apartamente pe nivel, model cu vedere spre apus, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare celulare, vopsea lavabila, aer conditionat, CENTRALA termica ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta
8

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 2 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2022, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Localizare ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

torontalului, Timisoara, Timis

casa de vacanta 60km de Timisoara
5
22

casa de vacanta 60km de Timisoara

casa de vacanță Teren în suprafață de 3200mp Livadă pomi fructiferi 7-10 ani Construcție aproape finalizată , curent trifazic tras până în locuință. acces cu orice tip de mașina , drum pietruit. Localitatea Șiștarovăț județul Arad

9 EUR/m2 | 3,200 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică  Dezvoltator imobiliar.
10

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică Dezvoltator imobiliar.

Sevil SRL dezvoltator imobiliar vă propune spre vânzare apartamente, premium cu 3 camere, situate într-un ansamblu rezidential nou, compus din 2 corpuri de imobil, cu regim de înălțime S+P+3E+ER, conceput pentru confort și eficiență energetică sporită. Apartamentele situate pe strada Grigore Alexandrescu ...

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere  izolație exterioară cu vată bazaltică de 10 cm.
8
3

Apartament nou cu 2 camere izolație exterioară cu vată bazaltică de 10 cm.

Descriere: Sevil SRL dezvoltator imobiliar vă propune spre vânzare apartamente premium cu 2 camere noi, situate într-un complex rezidential nou, compus din 2 corpuri de imobil A si B, cu regim de înălțime S+P+3E+ER, conceput pentru confort și eficiență energetică. Apartamentele situate pe strada Grigore ...

2786 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

3 Camere cofort unu Girocului-Spital Judetean Garaj sub Bloc Boxa total amenajat
8
19

Vand apartament 3 camere confort unu spatios 67 mp plus balcon 4m Zona Girocului aproape de Spital Judetean bancii parc market scoala mijloace de transport etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul usi interioare noi Garaj sub bloc boxa cu acte Mobilat Utilat modern ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane
10
8

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat Lipovei etaj 1 aproape de Piata Lidl cu parchet termopane 2 balcoane Centrala gaz pret 98000 euro

1581 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 2 camere, gata de mutare   lângă Aeroport, Ghiroda, Giarmata Vii, Jumbo
10
3

Proprietar vând apartament 2 camere, gata de mutare lângă Aeroport, Ghiroda, Giarmata Vii, Jumbo

Proprietar vând apartament 2 camere, 45 mp, Cartier Aeroport Timisoara Etaj 2 din 2, bloc de cărămidă, complet mobilat și utilat. -Apartament de 45 mp, situat la etajul 2 2 într-un bloc din cărămidă, în zona Aeroportului din Timișoara. Locuința este complet mobilată și utilată, pregătită pentru mutare ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean 4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean

Vand apartament 2 camere semidecomandat spatios 56 mp Zona Girocului langa Spitalul Judetean , Kaufland Lidl Penny etaj 4 cu acoperis cu parchet faianta gresie termopane bloc izolat Centrala gaz Complet Mobilat Utilat pret 88000 euro

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 105000 euro neg

2143 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren Calea Urseni extravilan 7000mp  35 euro mp
1
5

Teren Calea Urseni extravilan 7000mp 35 euro mp

Vand teren Calea Urseni langa Cartier Vile 7500 mp extravilan cu utilitatiile langa Pret 30 euro mp

Timisoara, Timis

Teren, 370-2877mp, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zone rezidentiale limitrofe
1
10

Teren de vanzare, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zonele rezidentiale limitrofe: Timisoara: -370mp, teren cu casa de demolat, 370mp, fs 13m, Ronat, 80.000euro -502mp, front stradal 12,5m, situat intre strada Aries si Balcescu, cu o casa veche pe teren, cu 4 camere, apa, canal, curent, gaz, ...

Timisoara, Timis

Timisoara, Liviu Rebreanu  TEREN 854 mp FS 18m + casa 8

Timisoara, Liviu Rebreanu TEREN 854 mp FS 18m + casa

Teren de 854 mp , front stradal 18 m la B-dul Liviu Rebreanu cu casa demolabila. Pret 550 euro mp. Regim PUG recent scos (1-1-5S)+P+7+1R POT max 50%, CUT max 2,4 ,inaltime max 29 m. Destinatie mixta (locuinte si servicii complementare; bancar, comert, alimentatie publica, servicii, administratie, cultura, ...

550 EUR/m2 | 854 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand teren 2

Vand teren

Vând teren 2000 mp în Sânmihaiu Roman.

2,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 2 camere zona . Girocului Judetean
9
1

Vând apartament Compartimentare: Hol + Debara(loc de depozitare) Bucatarie Baie Sufragerie+ Balcon Dormitor Dispune de centrala proprie pe gaz, gresie,faianță. Bloc izolat termic plus izolație proprie pe interior. Etajul 4 5 . Beneficii: Mijloace de transport în comun ( 15,16,E3,E2,9) Scoli,grădinițe,liceu,spitalul ...