Promovat
Ap.2 cam- 54 mp - Giroc-Zona Eso - Bloc nou- Decomandat- Bucatarie inchisa- Etaj 2 - Parcare inclusa
7
2

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 camere, Girocului – zona Spital Județean, Timișoara
5

4 camere, Girocului – zona Spital Județean, Timișoara

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în zona Girocului, în apropierea Spitalului Județean, una dintre cele mai bine cotate zone rezidențiale din Timișoara. Apartamentul are o suprafață utilă de 60 mp, este compartimentat semidecomandat și se află la etajul 3 din ...

1759 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere,etaj intermediar, Aradului,Timisoara
11
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament complet decomandat, cu 3 camere si 2 balcoane, judetul Timis, Timisoara, zona Aradului. Imobilul este anevelopat , iar apartamentul se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5. Dispune de o suprafata utila de 68 mp si este compartimentat astfel: hol ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

-Apartament 2 camere -x city - etaj 3 -
8

-Apartament 2 camere -x city - etaj 3 -

Imomadax Imobiliare va aduce spre vanzare un apartament cu 2 camere in complexul rezidential X City Tower 3 . Apartamentul este complet mobilat si utilat, are o suprafata de 47 mp si este la etajul 6 . Compartimentare : living + bucatarie open space , hol , dormitor , baie . Tower 3 este un bloc modern, ...

2979 EUR/m2 | 47 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Vand padure în Tapia, lângă Lugoj
1
2

Vand padure în Tapia, lângă Lugoj

Vand 10000mp padure în Valea fanului, Tapia, lângă Lugoj. Este acces și de la Ana Lugojana. Tel.

10,000 m2

Timisoara, Timis

3 camere,– Gheorghe Lazăr, 67 mp utili
7

3 camere,– Gheorghe Lazăr, 67 mp utili

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată din Timișoara – Gheorghe Lazăr, în spatele Școlii Generale Avram Iancu. Preț: 120.000 € (negociabil) plus comision agentie. ✨ Detalii proprietate: Suprafață utilă: 67 mp ➕ 3 logii ➕ Beci spațios: ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Mobilat si utilat la etajul 2 in bloc anvelopat
9

Mobilat si utilat la etajul 2 in bloc anvelopat

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Complex Studentesc, zona , intr-un imobil construit in anul 1979 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de 69 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Timisoara, Timis

Achizitionez teren agricol 1

Achizitionez teren agricol

Achizitionez teren agricol din com. Sag, padureni, jebel, parta, peciu nou, sanmihaiu roman, utvin, chisoda

Timisoara, Timis

Casa individuala Sanandrei
8

Casa individuala Sanandrei

Casă Premium în Sânandrei Construcție fără compromis (Proprietar) Vând casă modernă (Regim P+1E), construită pentru uz personal cu materiale de cea mai bună calitate. Nu este o casă făcută pentru profit, ci un cămin solid, unde s-a investit în tot ce nu se vede (structură și izolație). Cifre cheie: ...

1644 EUR/m2 | 149 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Sagului
7

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Sagului

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Șagului, zona Dumitru Kiriac, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, școli, parc și alte puncte de interes, la câteva minute de mers pe jos până la Kaufland. Apartamentul este la parter și se desfășoară pe o suprafață ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Soarelui
10

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona Soarelui, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, parcuri și alte puncte de interes, la câteva minute de mers pe jos până la Sud Plaza. Apartamentul este la mansardă, construită in 2013, se află într-un ...

1324 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Nou de Vânzare în Ansamblul Rezidențial X City, Timișoara!
16

Descoperă exclusivismul și confortul unui stil de viață modern în inima unei zone noi și vibrante! Apartament de vânzare direct de la dezvoltator, comision 0%! Prețul apartamentului este 108.715 euro + TVA 21%. Apartamentul include un loc de parcare. Caracteristici principale: Apartament Eficient Energetic: ...

2453 EUR/m2 | 44 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere, 135 mp, garaj inclus, zona Elisabetin
1

Apartament 5 camere, 135 mp, garaj inclus, zona Elisabetin

Blitz vă propune spre vânzare un apartament exclusivist de 5 camere, tip „Samantha”, situat în una dintre cele mai căutate zone ale orașului – Elisabetin. Ideal atât pentru locuință de familie, cât și pentru investiție. Descriere proprietate Tip: apartament semidecomandat Compartimentare: 5 camere ...

1993 EUR/m2 | 135 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat în Timișoara   zona Fridorf (în fața Liceului Auto).
10
2

Apartament 2 camere decomandat în Timișoara zona Fridorf (în fața Liceului Auto).

Vând apartament 2 camere decomandat în Timișoara zona Fraidorf (în fața Liceului Auto). Suprafață: 55,53 mp; Mansardă;5 5 Renovat, parțial mobilat (poze atasate) Instalatie electrica refacuta cu Cablu Cu NHXH FE180E90 3x2.5 rezistent la foc; Electrocasnice noi ( masina de spalat uscator,plita ...

1445 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu trei camere.
11

Vând apartament cu trei camere.

Vând apartament cu trei camere,balcon,aer condiționat, centrală termică proprie,decomandat, open space, geamuri termopan. Se vinde mobilat. Lângă Spitalul Județean,magazine și tot ce trebuie aproape. Apartamentul se află la mansardă,blocul este reabilitat, izolat și acoperit cu țiglă. Prețul este negociabil. ...

254 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului
10
1

Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului

ID: P2581 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 53mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de un balcon. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând loc de veci in cimitir calea sagului
2

Vând loc de veci in cimitir calea sagului

Se vinde loc de veci situat pe Calea Șagului, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Locul este pregătit și întreținut, ideal pentru cei care doresc un loc permanent de odihnă într-un cimitir organizat. Amplasare avantajoasă, aproape de alei principale, ceea ce permite acces facil pentru vizite. Prețul ...

Timisoara, Timis

Vând terenuri industriale
7
1

Vând terenuri industriale

Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...

25,000 m2

Timisoara, Timis

Vand garsonieră
4
1

Vand garsonieră

Vand garsonieră zona Dâmbovița, recent renovata,baie,bucătărie. Rel la tel .

Timisoara, Timis

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Teren sanmihaiul roman 5 hectare 8 euro
1
1

Teren sanmihaiul roman 5 hectare 8 euro

VAND TEREN IN SANMIHAIUL ROMAN 5HECTARE FRONT STRADAL 100 MP ,LANGA ESTE PUZ FACUT , FRONTUL STRADAL ESTE LA SOSEAUA ASFALTATA ,CU URBANISM PENTRU CARTIER DE CASE, PRET 8 EURO MP TEL 0722535165

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Eso 87000
5

2 Camere Eso 87000

vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012

1642 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea