Promovat
Duplex modern 5 camere   120 mp utili  -  (lângă ESO) - construtie 2025
16
2

Duplex modern 5 camere 120 mp utili - (lângă ESO) - construtie 2025

Se vinde o casă tip duplex cu arhitectură modernă, situată la limita dintre Timișoara și Giroc, în apropierea benzinăriei ESO, cu acces rapid la mijloace de transport, școli, grădinițe, supermarketuri și alte puncte de interes. Imobilul are suprafață utilă de 120 mp și teren de 270 mp, fiind construit ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, centrala proprie, renovat, Freidorf.
10

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, apartament 2 camere decomandat, situat in zona Freidorf. In apropriere se afla un lac amenajat cu banci si spatii verzi pentru relaxare. Acest apartament cu o suprafata de 66 mpU dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, ...

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Zona  Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9
2

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Sagului
7

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Sagului

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Șagului, zona Dumitru Kiriac, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, școli, parc și alte puncte de interes, la câteva minute de mers pe jos până la Kaufland. Apartamentul este la parter și se desfășoară pe o suprafață ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Soarelui
10

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona Soarelui, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, parcuri și alte puncte de interes, la câteva minute de mers pe jos până la Sud Plaza. Apartamentul este la mansardă, construită in 2013, se află într-un ...

1324 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Nou de Vânzare în Ansamblul Rezidențial X City, Timișoara!
16

Descoperă exclusivismul și confortul unui stil de viață modern în inima unei zone noi și vibrante! Apartament de vânzare direct de la dezvoltator, comision 0%! Prețul apartamentului este 108.715 euro + TVA 21%. Apartamentul include un loc de parcare. Caracteristici principale: Apartament Eficient Energetic: ...

2453 EUR/m2 | 44 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere, 135 mp, garaj inclus, zona Elisabetin
1

Apartament 5 camere, 135 mp, garaj inclus, zona Elisabetin

Blitz vă propune spre vânzare un apartament exclusivist de 5 camere, tip „Samantha”, situat în una dintre cele mai căutate zone ale orașului – Elisabetin. Ideal atât pentru locuință de familie, cât și pentru investiție. Descriere proprietate Tip: apartament semidecomandat Compartimentare: 5 camere ...

1993 EUR/m2 | 135 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat în Timișoara   zona Fridorf (în fața Liceului Auto).
10
2

Apartament 2 camere decomandat în Timișoara zona Fridorf (în fața Liceului Auto).

Vând apartament 2 camere decomandat în Timișoara zona Fraidorf (în fața Liceului Auto). Suprafață: 55,53 mp; Mansardă;5 5 Renovat, parțial mobilat (poze atasate) Instalatie electrica refacuta cu Cablu Cu NHXH FE180E90 3x2.5 rezistent la foc; Electrocasnice noi ( masina de spalat uscator,plita ...

1445 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu trei camere.
11

Vând apartament cu trei camere.

Vând apartament cu trei camere,balcon,aer condiționat, centrală termică proprie,decomandat, open space, geamuri termopan. Se vinde mobilat. Lângă Spitalul Județean,magazine și tot ce trebuie aproape. Apartamentul se află la mansardă,blocul este reabilitat, izolat și acoperit cu țiglă. Prețul este negociabil. ...

254 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului
10
1

Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului

ID: P2581 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 53mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de un balcon. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând loc de veci in cimitir calea sagului
2

Vând loc de veci in cimitir calea sagului

Se vinde loc de veci situat pe Calea Șagului, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Locul este pregătit și întreținut, ideal pentru cei care doresc un loc permanent de odihnă într-un cimitir organizat. Amplasare avantajoasă, aproape de alei principale, ceea ce permite acces facil pentru vizite. Prețul ...

Timisoara, Timis

Vând terenuri industriale
7
1

Vând terenuri industriale

Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...

25,000 m2

Timisoara, Timis

Vand garsonieră
4
1

Vand garsonieră

Vand garsonieră zona Dâmbovița, recent renovata,baie,bucătărie. Rel la tel .

Timisoara, Timis

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Teren sanmihaiul roman 5 hectare 8 euro
1
1

Teren sanmihaiul roman 5 hectare 8 euro

VAND TEREN IN SANMIHAIUL ROMAN 5HECTARE FRONT STRADAL 100 MP ,LANGA ESTE PUZ FACUT , FRONTUL STRADAL ESTE LA SOSEAUA ASFALTATA ,CU URBANISM PENTRU CARTIER DE CASE, PRET 8 EURO MP TEL 0722535165

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Eso 87000
5

2 Camere Eso 87000

vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012

1642 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament cu 2 3 camere
5

inchiriez apartament cu 2 3 camere

Apartament recent renovat cu 2 3 camere. Este mobilat si este dotat cu clima, masina de spalat vase si masina de slapat. Se afla la parter in bloc cu 4 etaje in zona linistita intre Piata Unirii si Iulius Mall

9 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren Vanzare - Mosnita Veche - str. Murului - 638 mp
4
7

Teren Vanzare - Mosnita Veche - str. Murului - 638 mp

Persoana fizica - Vand teren in Mosnita Veche pe strada Murului cu suprafata totala de 638mp. Dimensiunile parcelei 20.49m * 31.13m. Front stradal 20.49m. In cazul in care se doresc detalii referitor la plan situatie, plan amplasament, plan situatie se pot trimite fisierele pdf.

638 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 4 camere premium - Shopping City
10
1

Apartament 4 camere premium - Shopping City

Proprietar Locație de TOP: La 2 minute de Shopping City, într-una dintre cele mai căutate zone din Timisoara SPAȚIOS ȘI LUMINOS: 100 mp utili, etaj 3 4, complet decomandat pentru confort maxim CONFIGURAȚIE PERFECTĂ: Living generos cu ieșire pe balcon inchis 3 dormitoare confortabile 2 băi complete Bucătărie ...