Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 62 mp, Ideal locuinta sau investitie - Comision 0%
14

Descopera un apartament versatil, perfect atat pentru locuinta, cat si pentru investitie, situat intr-una dintre cele mai accesibile zone din Timisoara. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Fabric, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1900, ...

1296 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Medicină
15
3

Apartament 2 camere, zona Medicină

Apartament cu 2 camere într-un imobil nou – zonă centrală, aproape de Medicină Într-unul dintre cele mai noi proiecte rezidențiale din zona centrală, acest apartament cu 2 camere îmbină perfect designul modern cu tehnologia și confortul unei locuințe gândite pentru stilul de viață actual. Situat la ...

3266 EUR/m2 | 40 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare  in zona Mehala,Timisoara
1

Casa individuala de vanzare in zona Mehala,Timisoara

Apostu Estate va ofera o casa individuala de vanzare in zona Mehala ,Timisoara pozitie foarte buna in apropiere de mijloace de transport in comun,scoala,magazine,etc. Constructie din caramida pe regim de inaltime P, avand mansarda inalta si cu o suprafata construita de 120 mp ,clar se poate ...

3217 EUR/m2 | 115 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren 10 000 mp extravilan în Freidorf Timisoara
2

Vând teren 10 000 mp extravilan în Freidorf Timisoara

Terenul este situat în Freidorf, strada Ioan Slavici, vizavi de Gaspeco Stația de Îmbuteliere GPL.Frontul stradal, la șosea 32,87 m, iar la drumul pietruit 307,68 m. Limita intravilan trece prin marginea parcelei.

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand teren Remetea Mare
2

Vand teren Remetea Mare

Proprietar, vând teren intravilan pentru investiție, intr-o zona cu potențial mare de dezvoltare, acces facil la autostradă, aproape de strada principala și cu acces foarte rapid în oraș prin centura de sud Timișoara. Terenul are 1290 mp, front stradal de 40 m, si o lungime de 39 m. Acces la teren din ...

1,290 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere direct de la proprietar
9

Apartament 3 camere direct de la proprietar

Se vinde apartament cu 3 camere, compus din: - bucatarie open space cu sufragerie - 2 dormitoare - baie, debara, hol. Suprafata utila 63,66 mp, plus 5 mp balconul cu iesire din dormitor, plus curte proprie de 17 mp cu iesire din sufragerie si parcare proprie ( ambele trecute in CF). Apartamentul ...

2435 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
10
2

Apartament de vanzare

Apartament la mansarda situat in calea girocului Timișoara ,întrare de la etaj 4 ( fosta uscătorie) singur apartament pe terasa blocului. Încălzire cu centrala termica electrică, Construită din bca , Izolată termic cu polistiren. În apropiere de piață agroalimentara, Profi, Lidl, Peny, Kaufland. În ...

1059 EUR/m2 | 68 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
4

Apartament 4 camere

OCAZIE- Va propun spre vanzare APARTAMENT CU 4 CAMERE la preț de 3 CAMERE ! Situat pe BULEVARDUL CETĂȚII ( pe artera)! Detalii : 60mp, etaj 4/4, semidecomandat,1 balcon , pregătit pt centrala ,acoperiș, îmbunătățiri : gresie și faianță model placă mică , parchet masiv , parțial mobilat, boxă!!ZONA ...

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2camere SAD
4

Apartament 2camere SAD

Oportunitate excelentă apartament 2 camere cu potențial comercial, zona Piața Doina Vând sau închiriez apartament cu 2 camere, situat în zona Piața Doina, într-o locație cu vad comercial foarte bun. Proprietatea nu este amplasată chiar în incinta pieței, dar beneficiază de proximitate imediată și trafic ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Vând casă. 8

Vând casă.

Casa parter plus etaj. Toate utilitățile.

1355 EUR/m2 | 203 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Garsoniera renovata, 13 mp, complet mobilata si utilata - Soarelui
6

ID: P2556 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camere, 13 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, cu acoperis. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona ...

2992 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
1

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp utili plus balcon, etaj 4 din 5 - Girocului
7

ID: P2555 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

342 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
2

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea