Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
4

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
1

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire productie Parter + 3 niveluri, teren intravilan 9738 mp in Timisoara
20
10

Oportunitate de investitie in zona Freidorf Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare in Timisoara o proprietate compusa din 3 cladiri in suprafata utila de 6802 mp si teren intravilan in suprafata totala de 9738 mp. Cladirile sunt impartite astfel: - hala productie cu un regim de inaltime Parter + 3 ...

162 EUR/m2 | 6,802 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara
8
1

Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia. Zona este liniștită, apartamentul aflandu se la câteva minute fata de statia de autobuz, parc, piata, market sau fata de Iulius mall. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
17

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Torontalului - Aradului, in ansamblul reziden#539;ial 109 CORNER, situat la etajul 1 al unui bloc nou cu 5 etaje, construit in 2025. Apartamentul are o zona de open space, o suprafata utila de 79.1 mp, dispune de 2 bai si o terasa de 21 mp. ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, INTABULAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
8

APARTAMENT NOU, INTABULAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%

LANDMARK ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Torontalului ndash; Aradului, in ansamblul rezidential 109 CORNER, un proiect nou, finalizat in 2025. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui bloc elegant cu 5 niveluri si se remarca prin compartimentarea eficienta si ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%
9

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%

LANDMARK va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, confort 1, open space, situat Aradului - Torontalului, la etajul 1 din 9 al unui bloc finalizat in 2025, dotat cu doua lifturi. Cu o suprafata utila de 54.6 mp #537;i o terasa generoasa de 9 mp,nbsp; acest apartament asigur#259; un ...

Timisoara, Timis

Afacere! SAD! Vila superba de vanzare! Direct proprietar! Comison 0 2

Afacere! SAD! Vila superba de vanzare! Direct proprietar! Comison 0

Vand Vila SAD ,in prezent amenajata cu 2 dormitoare,2 living cu bucatarie open space,2 bai , dressing ,hol intrare si 660 mp teren.Vila are 2 apartamente de 85 mp fiecare pe parter si 40 mp la demisol.Apartamentele pot fi o singura locuinta prin simpla deschidere a unei usi interioare.Fiind SAD , poate ...

2371 EUR/m2 | 232 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp
5

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, în zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice, într-una dintre cele mai căutate zone din oraș. Apartamentul are o suprafață utilă de 70 mp și este compartimentat practic și confortabil: bucătărie separată living ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat cu centrala proprie la parter, etajul 1 sau 2, in zona Calea Sagului

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

DUPLEX 210 MP Utili in Timisoara
1
4

DUPLEX 210 MP Utili in Timisoara

Proprietar (Persoană Fizică) , vând Duplex P+1+M situat în Timișoara , pe strada Alma Cornea Ionescu , toate utilitățile disponibile , suprafața este de 210 MP Utili . Situat într-o zonă de vile, acest duplex este alegerea ideală pentru cei care își doresc liniște si confort . Construit pe PARTER ...

1000 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

 Anunț de vânzare direct de la proprietar - pret competitiv   Apartament 2 camere
8
2

Anunț de vânzare direct de la proprietar - pret competitiv Apartament 2 camere

Anunț de vânzare direct de la proprietar - pret competitiv Apartament 2 camere, cochet, bine împărțit și excelent poziționat in orasul Timișoara (Calea Șagului). ! Mentiune importantă ! Nu se dorește colaborarea cu agențiile imobiliare. Vânzarea se face exclusiv direct între proprietar și cumpărător, ...

1878 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament complet renovat | zona Modern-Dorobantilor | 109.000 EUR
10

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet renovat, situat în Timișoara, zona Modern – Calea Dorobanților, în apropiere de Parcul Uzinei. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și este situat la parterul unui imobil construit în anul 1987. Locuința este bine compartimentată ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vând teren inravilan
3
2

Vând teren inravilan

Vând teren intravilan Seceani, Orțișoara 4200 m2 ,aproape de autostradă ,apă rețea ,curent trifazic ,pruni împrejur preț 20 E m2 .Relații la telefon

Timisoara, Timis

vănd sau schimb
5
2

vănd sau schimb

PF.vand sau schimb ap 3cam spatios 74mp ( balcoane incluse),etj 2 10,bloc anvelopat, lift, încălzire Colterm, vedere pe 3părti. pe Martirilor ( kaola) preț 1600 mp- 118400 sau schimb cu ap 1-2 cam (35-42mp) cu balcon etj 1-2 același zonăGirocului- județean + diferenta.

1600 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989
8

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat pe Bulevardul 16 Decembrie 1989, foarte aproape de centru, cu acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes, foarte bun si ca investitie, fiind inchiriat pana de curand. Apartamentul este situat ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat
8

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat

360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona Torontal – una dintre cele mai căutate zone din oraș, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Se vinde ca in poze mobilat/utilat. Cu o suprafață utilă generoasă de 70 mp, locuința impresionează prin spațiu, ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Vanzare teren agricol
2
12

Vanzare teren agricol

Vand 10.000 mp teren agricol in Timisoara, judetul Timis, zona industriala Freidorf, situat in spate la metro.

10,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara| 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|
5

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc îngrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai accesibile și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale Tip imobil: Apartament Număr camere: 2 Compartimentare: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EURO|
7
2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea