Promovat
Casa individuala superba 6 camere -zona foarte buna-Braytim Timisoara
20
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare o proprietate deosebita, casa individuala D+P+1E, cu 6 camere, situata in Braytim intr-o zona foarte buna din Timisoara, aproape de toate punctele de interes. Proprietatea are o suprafata de 273 mp utili, construita pe un teren de 300 mp. Finisajele sunt de foarte ...

1374 EUR/m2 | 273 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
68

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

2176 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 86.3 mp utili, etaj 9/9-zona Aradului
8

ID Intern: P683 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 9/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

3650 EUR/m2 | 86 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna 2

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna ofer pana in 45.000euro in functie de zona si stare. TEL. zero sapte doi patru unu sase opt opt trei cinci

90 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in timisoara

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in Timisoara de la proprietar chiar si neamenajata

15 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna
5
6

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon

1957 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion
5
39

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion

Am de vânzare o garsonieră situată pe strada Cerna , langa Heaven, aproape de Complexul Studentesc la etajul 1 și compusă din : hol de acces ; cameră open space cu spațiul de gătit ; baie ; Garsoniera are o suprafață de 16 mp se vinde mobilată și utilată cu plita electrică , frigider , cuptor ...

2813 EUR/m2 | 16 m2

STADION, Timisoara, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera 1 camere Buziașului
6
25

Garsoniera 1 camere Buziașului

Va prezentam spre vânzare garsoniera în zona Aradului in vecinătatea imediata vecinatate imediata PROFI, mijloc de transport în comun, Auchan Buziașului 21 mp util 1523 euro Mp Negociabil In tr-un bloc cu 4 apartamente pe nivel ,5 etaje, situat la etajul 4,bloc cu pod Compartimentat astfel Hol ...

1524 EUR/m2 | 21 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Timișoara zona Solventul - Gara de Nord
8
9

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, situat într-o zonă liniștită și foarte bine conectată a Timișoarei - pe strada Nufăr, la câțiva pași de Pasajul Solventul și aproape de Gara de Nord și Piața Iosefin. O locație ideală pentru cei care își doresc acces rapid către centru, transport public ...

1593 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare P+M Timisoara
10
6

Casă de vânzare P+M Timisoara

Vând casă P+ M zona Freidorf Timișoara ,zona rezidentiala foarte linistita compusă din 4 dormitoare, 2 livinguri, 2 băi ,bucătărie, loc de servit masa, spațiu tehnic,mobilată cu toate utilitățile ,suprafață construibilă 190 mp ,suprafață utilă 175 mp ,teren 609 mp, acces in curte pe doua laturi ,preț ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Grand Mobilis vă propune spre vânzare ap premium 2 camere✨
9

Grand Mobilis vă propune spre vânzare ap premium 2 camere✨

Iti doresti un apartament modern, fara bătăi de cap, Intr o zona liniștită și in plina dezvoltare? Acesta poate fi exact ce cauți! Grand Mobilis vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Braytim, în apropiere de strada Muzicescu (str. Tosca), într-un imobil nou, construit ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in Circumvalatiunii
4

Apartament 1 camera in Circumvalatiunii

Voog Development va propune spre vanzare apartament cu o camera, situat la etajul 1 din 10 al unui bloc ce dispune de doua lifturi, amplasat in Timisoara, zona Circumvalatiunii, aproape centrul orasului si de Piata 700. Apartamentul are o suprafata aproximativa de 34 mp, fiind compartimentat astfel: - ...

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren cu autorizație Benzinărie lângă ISHO
3

Teren cu autorizație Benzinărie lângă ISHO

Oportunitate unică - Voog Development va propune spre vanzare teren in Timisoara, (fost PECO) cu destinație exclusiv de stație de carburanți. Exista autorizație de construcție VALABILĂ pentru reabilitare stație de carburanți. Preț 800.000. euro, ușor negociabil.

540 m2

Timisoara, Timis

Se vinde apartament

Se vinde apartament

Apartament spațios 3 camere | 77,5 mp | 2 băi | 2 balcoane | Etaj 2 | Zona Soarelui Oportunitate rară în una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara Soarelui. Apartament generos, ideal pentru familie sau investiție, situat la etaj intermediar (2), într-un bloc bine întreținut. Suprafață utilă: ...

1870 EUR/m2 | 78 m2

Timisoara, Timis

Oferta!!!!!!!!
1
9

Oferta!!!!!!!!

SUPER OFERTA!!!PROPRIETAR VAND TEREN 5000 m2 LA SAG, ZONA MANASTIRII,TOATE UTILITATILE,. PRET NEGOCIABIL

Timisoara, Timis

De Vanzare Duplex zona Lipovei 168mp 239000 Euro
12

De Vanzare Duplex zona Lipovei 168mp 239000 Euro

Grand Mobilis Imobiliare propune spre vânzare jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei Preț: 239.000 € Zonă excelentă, la doar 5 minute de Iulius Town Detalii proprietate: Suprafață utilă: 168 mp Teren: 140 mp Regim de înălțime: P+E+M An construcție: 2001 Construcție din cărămidă, acoperiș ...

1423 EUR/m2 | 168 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui
10
3

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui

Proprietar vând apartament 1 cameră 28 mp, mobilat și utilat în bloc izolat termic cu acoperiș, intr-o zona liniștită a cartierului Soarelui, str. Martir V. Balmus , cu loc de parcare în fața blocului și spațiu verde. Apartamentul se vinde mobilat și utilat gata de folosință: Aer condiționat inteligent, ...

2214 EUR/m2 | 28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Spatiu SAD de vanzare, Central Timisoara COMISION 0
10

Spatiu SAD de vanzare, Central Timisoara COMISION 0

LANDMARK ofera spre vanzare un spatiu comercial situat in zona centrala, cu vizibilitate si acces usor la mijloace de transport si punctele de interes din oras. Spatiul este situat la parterul unei cladiri istorice reprezentative, avand o suprafata utila de 222 mp si o inaltime generoasa .nbsp; Este ...

Timisoara, Timis

EXCLUSIV, Cladire comerciala de vanzare, Timisoara
20

EXCLUSIV, Cladire comerciala de vanzare, Timisoara

nbsp; nbsp; LANDMARK propune spre vanzare in exclusivitate vanzare unnbsp; spa#539;iunbsp; elegant #537;i func#539;ional, cl#259;dire multifunctionala modern#259; cu acces facil la mijloace de transport sinbsp; nbsp;punctele cheie din ora#537;. Loca#539;ia excelent#259; #537;i facilit#259;#539;ilenbsp; ...

Timisoara, Timis

Decomandat, mobilat si utilat in Complex
8

Decomandat, mobilat si utilat in Complex

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Complex Studentesc, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul parter din 4, cu o suprafata de 32 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...