Promovat
4 camere, suprafata generoasa, etajul 1, zona Bucovinei
15
2

4 camere, suprafata generoasa, etajul 1, zona Bucovinei

Apartamentul este situat la etajul 1/1, al unei case/vile, cu o suprafata de 134 mp utili, in zona Bucovinei, configurat, astfel: - hol de acces - casa scarii - antreu - 4 camere - baie cu cada - baie cu dus - bucatarie - loc de luat masa - balcon Spatiul de locuit a fost construit in 1995, podul fiind ...

1045 EUR/m2 | 134 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
2

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp utili plus balcon, etaj 4 din 5 - Girocului
7

ID: P2555 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

342 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
2

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua
4
3

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua

ID: P2554 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 15 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1976. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - ...

1722 EUR/m2 | 16 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 3 din 9, 48 mp utili - Torontalului
7

ID: P2553 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+9, anul constructie 2019. Apartamentul dispune de balcon de 10.5 mp si posibilitatea achizitionarii locului de parcare. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
5
4

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de 57 mp + 8 mp terasa compartimentat astfel: - living + bucatarie open space - hol - baie - dormitor - balcon cu iesire din living - urcare in pod cu scara interioara din living - etaj 3 3 cu spatiu de depozitare deasupra pe toata suprafata apartamentului cu posibilitate de transformare ...

1614 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 3  camere -Zona sagului
8

Apartament cu 3 camere -Zona sagului

Apartament 3 camere decomandat – Confort 1 | Luminos și spațios Preț: 98.800 € (negociabil) ✨Voog Development va propune un apartament complet mobilat și utilat, ideal pentru o familie sau investiție, situat într-o zonă liniștită, în apropiere de Parcul Clăbucet Suprafață: 67,2 mp utili 2 ...

1300 EUR/m2 | 76 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului
5
14

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului cu o suprafață de aprox. 120 mp utili, construită pe un teren de 879 mp., 10 m front stradal cu acces în curte pe o poartă acționată electric pe bază de telecomandă sau control prin aplicație pe telefon prin modul WiFi. La parter avem bucătărie complet ...

2208 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF
10
3

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de Rugby
9
9

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de Rugby

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de RUGBY, casă are 375 de mp, 77 construiți, are garaj posibilitatea de a întra cu masina in curte, doua locuri de pe parcare afară in fata garajului. Are canalizare noua instalația de curent este nouă, centrala pe gaz, totul funcțional este locuibila, dar mai ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră pe strada Babadag lângă Continental
5
11

Vând garsonieră pe strada Babadag lângă Continental

Vând garsonieră pe strada bagadag etaj 4, bloc renovat anvelopat cu camere de supraveghere 17 mp construiți și undeva la 15-16 utili în apropiere de supermarket Ana bela fostul Profi , preț 28.500 foarte ușor negociabil pentru detali scrieți în privat