Promovat
Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina
8

Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, avand o suprafață generoasă de 100 mp, situat la etajul 2 din 2 al unui imobil in curs de reabilitare din zona Iosefin - Bv. I. Dragalina . Apartamentul dispune de o suprafata generoasa dar care necesita renovare totala , astfel ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
5
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Oferta de vanzare pentru un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, cu o suprafata de 64mp, la etajul 3 al blocului cu lift. Se vinde chiar incepand din luna Aprilie. Pozitionat aproape de magazine si mijloace de transport. Pentru mai multe detalii ...

1375 EUR/m2 | 64 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa ciarda rosie
1
4

Casa ciarda rosie

oferim spre vanzare casa ,,teren 857mp front stradal 25 35,anexe ,3 camere ,bucatarie,baie.casa este in forma de L,asfal si toate utilitatile.este amplasata in CIARDA ROSIE ,pretul este 235000 usor neociabil.

2474 EUR/m2 | 95 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
13

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza de incalzire cu CENTRALA PROPRIE si ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi
6
7

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi

De vanzare spatiu comercial, actual productie si desfacere brutarie, cu magazin de prezentare la parter, iar la etaj birou, cu vestiare, bai, depozit, cuptoare și utilaje, in zona Tipografilor. Spatiul este inchiriat la 1000 euro luna, contract pe 5 ani. Suprafata spatiu 117 mp cu teren in folosinta ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Lipovei
3
12

Apartament o camera zona Lipovei

Vanzare apartament cu 1 camera in zona medicinei, etaj 2, confort 2, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, aer conditionat, suprafata de 24 mp. Aproape de mijloacele de transport, de Facultatea de Medicina, Complexul Studentesc, magazine. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat, nu ezitati ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
8

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Spitalul Judetean
4
21

De vanzare apartament 2 camere in zona Spitalul Judetean

Vand apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet la etaj 2 4 cu centrala proprie si o suprafata de 52mp. Se afla la 5 minute de mers pe jos de statia de tranvai. Se accepta si credit

1481 EUR/m2 | 52 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM
3
1

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Giroc,(in spate la ITM),la etajul 3,suprafata de 44 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul se afla intr-o zona linistita,in apropiere se afla centre comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Are si loc de parcare. Mai multe detalii telefonic ...

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
7
43

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Oferim spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 2 camere, localizat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 52 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul unei centrale proprie pe gaz . Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare jumatate de duplex in Dumbravita, design si finisaje deosebite
9

De vanzare jumatate de duplex, in Dumbravita-Cora, model deosebit, finisaje superioare, amenajari cu designer, parter si etaj, living cu bucatarie deschisa, baie, etaj: 3 dormitoare, dressing, 2 bai, 2 terase 10 si 13 mp, 2 balcoane, suprafete mari vitrate, luminos, incalzire in pardoseala, carport. ...

2906 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea