Promovat
0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!
17
3

0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!

Vand apartament cu 3 camere, FARA COMISION de la cumparator, in bloc nou, la etajul 1, in bloc cu lift, cu incalzire prin pardoseala, cu 2 bai, se vinde mobilat si utilat, 2 locuri de parcare in CF separat in curtea interioara. Pret 144.900 euro Zona Buziasului Tel. 0734744765

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei
10
52

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 2. Suprafata utila 74 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro
7
5

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro

De vanzare spatiu modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 47 mp si curte proprie de 45 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Imobilul este inregistrat ca S.A.D. (spatiu cu alta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 4 camere, centrala proprie, Dacia, Timisoara
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia, la doar cateva minute fata de Piata Dacia, Iulius Mall si centrul orasului. Locatia ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, scoli, magazine si alte puncte de interes. Apartamentul ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

  Oportunitate Unică! Apartament Lângă Piața Verde și Agronomie!
5
1

Puncte Forte de Necontestat Localizare Premium: Trăiește în inima acțiunii! Apartamentul este situat pe Strada Martir Dan Carpin, la doar câțiva pași de Piața Verde (cunoscută pentru prospețime) și de Facultatea de Agronomie. Comoditate Maximă: Acces rapid la centre comerciale și supermarketuri. ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

4 camere giroculuu 120000
5
5

4 camere giroculuu 120000

Ofer spre vânzare Apartament cu 4 camere , 3 dormitoare living bucatarie 2balcoane 2holuri 2bai , etaj 3 din 3 , Suprafața utile 96 mp are debara si boxa la subsol preț 120000 euro neg Zona Girocului 0727516012

1250 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament în zona Modern
9
2

Vând apartament în zona Modern

Apartament 2 camere de vânzare zonă bună Se vinde apartament cu 2 camere, situat la etajul 4, într-un bloc anvelopat, ideal pentru locuit sau investiție. Centrală proprie Rulouri exterioare Bloc izolat termic (anvelopat) Zonă liniștită și bine poziționată Foarte aproape de: stație de mijloace ...

2333 EUR/m2 | 45 m2

Modern, Timisoara, Timis

Casă individuală -Zona Rebreanu
9
5

Casă individuală -Zona Rebreanu

Voog Development vă propun spre vânzare o casă individuală solidă , construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 85 mp, ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid la toate facilitățile urbane ‍♂️. ✨ Detalii proprietate: * Suprafață utilă: 85 mp * Teren în proprietate: 135 mp * ...

2176 EUR/m2 | 85 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa cu finisaje premium
5

Casa cu finisaje premium

Vă oferim spre vânzare o proprietate deosebită, situată în Sânmihaiu Român, pe o stradă asfaltată și cu toate utilitățile incluse. Casa a fost supusă unui proces de restaurare integrală în 2026, oferind confortul unei locuințe noi într-o structură solidă și robustă. Detalii Spațiu și Compartimentare: ...

1440 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră în calea Buziașului pe strada Cerna nr 17 8

Vând garsonieră în calea Buziașului pe strada Cerna nr 17

Vând garsonieră 16.4 metri pătrați baie și bucătărie. Mă puteți contacta pe WhatsApp la nr de telefon .

1588 EUR/m2 | 17 m2

Timisoara, Timis

 Acasă în Soarelui: Apartament Cochet, 40mp, Open Space – Confort Complet
6

Acasă în Soarelui: Apartament Cochet, 40mp, Open Space – Confort Complet Cauți un apartament eficient, într-una dintre cele mai căutate zone din oraș? Această proprietate din Zona Soarelui este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închirieri). De ce să alegi acest apartament? Configurație ...

1850 EUR/m2 | 40 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament 3 zona Lipovei
5
2

apartament 3 zona Lipovei

Se vinde apartament cu 3 camere, complet mobilat și utilat, ideal pentru mutare imediată! Locuința este compartimentată eficient și dispune de 2 balcoane spațioase, oferind confort și lumină naturală pe tot parcursul zilei. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie și 3 aparate de aer condiționat, ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, zona Isho, langa Bega, aprope de P-ta Badea Cartan
6

Apartament de vanzare compus din: - 2 dormitoare - 2 bai - Balcon cu vedere la Bega - Living - Bucatarie deschisa Suprafata utila 102 mp + balcon de 7,56 mp Pret 280.000 euro+tva Proprietar pers juridica. Locatie str Meletie Draghici, langa Isho, cu vedere spre Bega, et 1.

2745 EUR/m2 | 102 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 1, 42 mp, zona Piața Doina
6
1

Apartament 3 camere, etaj 1, 42 mp, zona Piața Doina

ID: CP2841117 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 1, într-o zonă liniștită și foarte accesibilă – în apropierea Pieței Doina. Apartamentul are o suprafață utilă de 42 mp, fiind compartimentat eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Este ...

1667 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren de BLOC P+2E+Er de vanzare zona Braytim - Girocului
2

LANDMARK ofera spre vanzare cu COMISION 0% teren Intravilan pentru BLOC P+2E+Er in zona GIROCULUI - BRAYTIM, pe strada GHIOCEILOR, avand o suprafata de 1284 mp cu 2 deschideri de 31.3 ml si 38.8. Terenul beneficiaza de PUZ rezidential cu POT=35% CUT=1.4 si dispune detoate utilitatile, iar strada este ...

1,248 m2

Timisoara, Timis

 Apartament modern, 2 camere, 43 mp, decomandat, mobilat si utilat - Lipovei
10

ID: P2533 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 43 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp, se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere parter bloc nou aradului 137000 euro +tva
19

3 camere parter bloc nou aradului 137000 euro +tva

Vand 3 camere in bloc nou, lux, parter( 2 dormitoare, living cu bucatarie, baie), incalzire in pardoseala, 70 utili, finisat complet, centrala individuala a blocului, merita banii , aradului, 137000 euro + tva, tel.0745230405

1957 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera practica, ideala pentru investitie sau locuit, 24 mp, zona Blascovici
3
1

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră practică, situată într-o zonă liniștită, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul beneficiază de o compartimentare eficientă și oferă un spațiu ușor de adaptat în funcție de nevoile viitorului proprietar. Un avantaj important îl reprezintă ...

1833 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

3 Camere confort 1 Favorit, centrala propie, et 2
15

3 Camere confort 1 Favorit, centrala propie, et 2

Vand 3 camere confort 1, etajul 2, centrala proprie, climatizare, luminos,mobilat si utilat, 65 mp utili, zona deosebit de linistita, mobilat si utilat complet,baie cu geam, merita vazut, la 3 minute de piata unirii, piata 700, piata libertatii, acte la zi, accept credit bancar,131900 euro neg, favirit-circumvalatiunii, ...

2029 EUR/m2 | 65 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Vand 9000 mp industrial Freydorf
3
2

Vand 9000 mp industrial Freydorf

Vand parcela de 9001 mp, la asfalt, pretabila pentru depozitare, fabrica, parcari, cladire mixta (birouri+depozitare), schrot auto,PUZ in lucru, 39 euro mp,m tel.0745230405

9,001 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

3 camere bucovina et 2
16

3 camere bucovina et 2

Vand 3 camere confort 1 semidecomandat, etajul 2.mobilat si utilat complet,85 mp, pozitie linistita, 137000 euro, bucovina, tel.0745230405

1612 EUR/m2 | 85 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament renovat integral | Ultracentral | C.D. Loga Design & Calitate Premium
20

Va prezentam un apartament cu adevarat special, situat in una dintre cele mai exclusiviste zone din Timisoara – C.D. Loga, in imediata proximitate a centrului orasului, dar ferit de agitatia bulevardelor principale. Apartamentul a fost renovata integral de la structura, cu o atentie exceptionala la ...

3147 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa pentru demolare in Denta
1
2

De vanzare casa pentru demolare in Denta

Casa pentru demolare cu 2840m teren,curent apa,canalizare,sosea asfaltata,in zona neinundabila f aproape de centru cu 34 000 euro,negociabil.

Timisoara, Timis

Salvează căutarea