Promovat
Apartament 2 cam bloc nou
13
1

Apartament 2 cam bloc nou

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un bloc nou din Giroc pe o stradă asfaltata, iluminata, fara trafic. Locuința este la etajul 2, are o terasă foarte mare, toate utilitățile, baie cu gem, bucătărie separat. Dispune de loc de parcare privat. Pentru detalii suplimentare și ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament lux 3 camere, 54 mp, etaj 3, Cetatii
8
1

Apartament lux 3 camere, 54 mp, etaj 3, Cetatii

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, amenajat lux, situat în zona Calea Căciiții, vis-a-vis de Hotel Mercure, o locație apreciată pentru accesibilitate și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are o suprafață utilă de 54 mp și beneficiază suplimentar de o boxă de 5 mp la subsol, ...

2407 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Rebreanu Spatiu Comercial Lux | S+P+1E 756mp | 9 Parcari Subterane
6

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un spațiu comercial premium, S+P+1E, situat într-o zonă cu vizibilitate maximă, pe Bulevardul Liviu Rebreanu, într-un bloc nou, modern, cu 11 etaje. Locația beneficiază de un trafic intens, atât auto, cât și pietonal, fiind ideală pentru o varietate ...

1177 EUR/m2 | 756 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia
7

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia

De vânzare casă de familie pentru locuit și spațiu comercial pe strada General Drapsina din Kikinda. Casa este situată în mijlocul unor copaci frumoși, are 4 camere, dintre care una folosită ca spațiu comercial, bucătărie, baie, hol lung, spațiu de depozitare și WC separat. Dimensiune teren + casă: ...

225 EUR/m2 | 578 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Piata Maria
10

Apartament 2 camere Piata Maria

Imomedia ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Piata Maria la 5 minute de centrul orasului, etajul 1, centrala proprie, 2 boxe in CF, 100 MP de teren, balcon, debara, 84 MP, gresie, faianta, parchet, termopane, clima noua, Pret: 150 000 Euro negociabil . Tel:

1786 EUR/m2 | 84 m2

Maria, Timisoara, Timis

Amenajat, mobilat si utilat in bloc anvelopat
10

Amenajat, mobilat si utilat in bloc anvelopat

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Buziasului, zona AEM, intr-un imobil construit in anul 1978 , disponibil la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 57 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Buziasului, Timisoara, Timis

2 camere Giroc 89000
5
5

2 camere Giroc 89000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou , mobilat și utilat în Giroc etaj 2 , lângă Peny , stația de autobuz la 1 minut suprafață 47 mp Preț 89000 euro tel 0727516012

1854 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 58.4 m
10
1

Apartament 3 camere 58.4 m

Apartament 3 camere de vânzare Bulevardul Gen.I. Dragalina- zonă Gara de Nord | 58.4 mp utili | 114.000 (negociabil) Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la parter înalt într-un bloc cu 8 etaje, în zona Gării o locație accesibilă, aproape de mijloace de transport, magazine ...

1952 EUR/m2 | 58 m2

Gara de Nord, Timisoara, Timis

De vânzare în sat murani casa cu 2 corpuri în curte
5
12

De vânzare în sat murani casa cu 2 corpuri în curte

Casa cu gradina pomi fructiferi, vie, fântână. Apa curenta, curent, boiler și instalație solara pentru apă caldă, fosa, cotețe, sosea în fata casei Doua corpuri de clădire, una nouă locuibila și una renovata parțial cu acoperiș nou Suprafață totală 1478m pătrat, front stradal 20m, zona cu liniște și ...

714 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Decomandat, amenajat complet la et 3 linga Nora
7
1

Decomandat, amenajat complet la et 3 linga Nora

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 2, situat in cartierul Dambovita, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 53 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere complet utilat, 90 mp, zona Girocului
8

Apartament 3 camere complet utilat, 90 mp, zona Girocului

Blitz vă propune pentru vânzare un apartament 3 camere, 90 mp utili, complet mobilat modern. Living luminos + bucătărie open-space complet utilată Centrală pe gaz, senzor gaz, aer condiționat Tâmplărie PVC, rulouri, uși din lemn masiv Dressing mobilat, spații generoase de depozitare Baie principală ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

6.3 hectare teren arabil in Gataia, judetul Timis

6.3 hectare teren arabil in Gataia, judetul Timis

Vind teren arabil, intabulat, 6.3 hectare, o parcela in orasul Gataia, judetul Timis. Calitate exceptionala. 110000 Euro.

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 51 mp, zona Soarelui
3

Apartament 2 camere, 51 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Soarelui, într-un bloc nou construit în anul 2018. Locuința este de tip mansardă și are o suprafață utilă de 51 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru investiție. Apartamentul este compartimentat eficient și beneficiază ...

1950 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 51 mp, zona Soarelui
3

Apartament 2 camere, 51 mp, zona Soarelui

1612 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Penthausse dumbravita-kaufland
16

Penthausse dumbravita-kaufland

Vand apartament tip penthausse, 140 utili +terasa exclusivista de 240 mp,compus din 3 dormitoare separate, 5 bai, bucatarie mobilata si utilatta, dining, sufragerie, semineu, rulouri electrice, incalzire in pardoseala,3 locuri de parcare,260000 euro neg,dumbravita in spate la kaufland,07 arata numar ...

1857 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Soarelui
4
1

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în zona Soarelui, într-un bloc nou construit în anul 2018. Locuința este de tip mansardă și are o suprafață utilă de 67 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru investiție. Apartamentul este compartimentat eficient și beneficiază ...

1950 EUR/m2 | 67 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 camere de vânzare – Zona Lipovei, Timișoara
8

3 camere de vânzare – Zona Lipovei, Timișoara

360 grade imobiliare oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat într-o zonă liniștită și apreciată din Lipovei, Timișoara. Locuința are o suprafață utilă de 60 mp și este amplasată la etajul 4 al unui imobil construit în anul 1985. Apartamentul este complet mobilat și utilat, fiind ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

APARTAMENT 3 CAMERE ZONA TORONTAL- SPIT.ONCOLOGIC la 130.000 euro
14
1

NEO IMOBILIARE va propune la vanzare ,un apartament cu 3 camere in zona Torontal ,in spatele Spitalului Oncologic,o zona intr o permanenta si de viitor zona dezvoltata ,a partii de nord a orasului , cu o suprafata utila de 71,5 mp , 2 bai si 2 balcoane in suprafata de 6,5 mp. Apartamentul este situat ...

1818 EUR/m2 | 72 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Dacia, etaj 3 4, renovat, mobilat și utilat
10
3

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...

22 EUR/m2 | 4,080 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa de vanzare
10
2

Casa de vanzare

Vând casă pe etaj la cheie Casa este compusă din: 3 dormitoare , livingul , bucătărie, 2 băi , terasă , camera centrală, dressing.Este casa verde cu dosar de prosumator, cu panouri solare de 15 kW,pompă de căldură , curent trifazic , încălzire în pardoseală ,apă , canal + foraj în curte de 62 de ...

2100 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Mehala 4

Teren intravilan Mehala

Proprietar, vând teren intravilan în Mehala, str. Mesteacănului nr. 30-32, lângă service-ul auto. Suprafață totală de 1253 mp, liber de sarcini. Fără agenții, fără comision. Se poate pune la dispoziție extras CF, la cerere. Preț 150 mp. Relații la nr. de telefon .

1,253 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera direct de la proprietar langa Facultatea de Agronomie
8
3

Proprietar vand garsoniera facuta din camera de camin, situata la et. 2 din 4, amenajata recent cu instalatie electrica si sanitara noua, avand o suparafata utila de 21 mp. blocul este anvelopat termic iar incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei de imobil.