Promovat
2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro
10
1

2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, situat in zona Calea Aradului. Apartamentul are o suprafață utila de aproximativ 50 mp + balcon inchis 3mp. Beneficiaza de bucatarie deschisa, centrala termica individuala, clima, geamuri tripane, etc. Mentionam ca se prezinta intr-o stare ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului
5

Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan de locuinte colective si functiuni complementare, in Timisoara, zona Torontalului. Suprafata: 1522mp Front stradal: 35ml Adancime: 42.6 ml Regim de inaltime: (S)+P+2E+Er(M) Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa. Pe parcela se pot ...

1,522 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Olimpia-Stadion
5
19

De vanzare apartament 2 camere in zona Olimpia-Stadion

Vand apartament cu 2 camere decomandat la etajul 3 5 cu o suprafata utila de 48 mp, mobilat si utilat complet cu posibilitate de montat centrala proprie.

1563 EUR/m2 | 48 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
123

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului,pe strada Cerna ,la etajul 2,suprafata de 50 mp,se vinde utilat si mobilat. In imediata apropiere se afla scoli generale. Deasemenea,la 2 minute sunt statii de transport in comun,din care puteti ajunge rapid in toate partile orasului.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...