Promovat
Andrei Saguna. Etaj 2. Centrala. Mobilat si utilat.
14
10

Andrei Saguna. Etaj 2. Centrala. Mobilat si utilat.

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 2 / 4 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 2 parti - model cu 2 balcoane - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

1680 EUR/m2 | 57 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
TEREN INDUSTRIAL/COMERCIAL ZONA AEROPORT
7

TEREN INDUSTRIAL/COMERCIAL ZONA AEROPORT

Terenul in zona DURA cu PUZ compus din 5 parcele cu suprafete intre 1.740 mp si 4.680 mp. Conform Avizului de oportunitate sunt urmatorii indicatori: Zona servicii, depozitare si indusrtie nepoluanta -13.979 mp Zona spatii verzi amenajate - 4.400 mp H max - 15 m regim inaltime maxim S/D+P+2E, spatii ...

18,379 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Penthouse 3 camere cu terasa 100 mp in Braytim
20

COMISION 0% Penthouse 3 camere cu terasa 100 mp in Braytim

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% apartament deosebit de tip PENTHOUSE, in BRAYTIM , strada CLAUDE DEBUSSY, situat la etajul 3 din 3. Apartamentul are o suprafata utila de 100 mp + o terasa spatioasa tot de 100 mp si dispune de camera de zi de 4 m inaltime si grinzi aparente cu acces pe terasa, ...

Timisoara, Timis

CASA INDIVIDUALA MODERNA MOBILATA - UTILATA IN DUMBRAVITA - CORA
20

LANDMARK ofera spre vanzare casa individuala mobilata si utilata ,stil minimalist - modern in DUMBRAVITA - CORA, intre str Simfoniei si Belgrad fiind compartimentat in felul urmator: parter (71 mp util + garaj 24 mp ) : zona de acces, garaj, camara, openspace pentru living, dining si bucatarie cu iesire ...

Timisoara, Timis

 Apartament spatios, 3 camere, decomandat, 65 mp utili - Modern
11

ID: P2478 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1986. Apartamentul dispune de 2 balcoane de 3.5 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament lux cu 3 camere de vanzare în zona Elisabetin
10
3

Apartament lux cu 3 camere de vanzare în zona Elisabetin

Apartamentul este situat într-un imobil nou,mobilat si utilat complet si beneficiaza de un loc de parcare in curtea interioara. Tip apartament Apartament Compartimentare Decomandat Număr camere 3 Număr bucătării 1 Număr băi 2 Etaj 1 Suprafață utilă 74.15 mp Suprafață construită 90 mp Disponibilitate Imediat Confort 1 Stare ...

2787 EUR/m2 | 75 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

COMISION 0% APARTAMENT 3 CAMERE CU LIFT C. MARTIRILOR BLOC ANVELOPAT
19

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, apartament cu 3 camere, in bloc turn anvelopat, confort 1, semidecomandat,nbsp; in zona GIROCULUI , CALEA MARTIRILOR, situat la etajul 9 din 10 CU LIFT. Apartamentul are o suprafata utila de 63.27 mp + 2 balcoane inchise avand suprafata totala de 70 mp. nbsp;Este ...

Girocului, Timisoara, Timis

Anunt Proprietar, etaj 1, 3 camere, zona Iosefin
9
4

Anunt Proprietar, etaj 1, 3 camere, zona Iosefin

Apartament 3 camere, etaj1, zona Iosefin, 50mp. Dotari: -centrala termica -expunere S-SE, calduros si insorit, cheltuieli mici sezon rece. Doua clime instalate, Mitzubishi si Electrolux, penteu confort vara. -bucătărie și baie renovate, mobilă modernă, aragaz, frigider, cuptor, masina de spalat vase ...

1689 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 1 camera, 20 mp, zona Bucovina
4

Garsoniera 1 camera, 20 mp, zona Bucovina

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă de 20 mp, situată în zona Bucovina. Ideală pentru o persoană sau ca investiție. Compartimentare practică, lumină naturală bună și acces facil la mijloace de transport, magazine și alte facilități. Perfectă pentru un stil de viață urban. Cod ofertă ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Vand apartament complet mobilat 2 camere  Torontalului
10
2

Vand apartament complet mobilat 2 camere Torontalului

Vand apartament nou 2 cam mobilat complet in zona Torontal. X CITY TOWER 3 . Apartamentul dispune de parcare subterana

2979 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Decomandat, zona Soarelui
7
1

Apartament 3 camere, Decomandat, zona Soarelui

​Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat în inima cartierului Soarelui. Locuința se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje și este ideală atât pentru o familie, cât și pentru investiție. ​Detalii principale: ​Suprafață utilă: 65 mp + 2 balcoane (3 mp fiecare). ​Compartimentare: ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Comision 0% I Apartament 1 camera I Mansarda I Str. Ioachim Miloia - Zona Girocului.
5

Îți prezentăm un apartament la mansarda în Timișoara, pe strada Ioachim Miloia zona Girocului. Caracteristici principale: Situat la etajul 3 3, într-un bloc ANL construit în 2009, cu pod și acoperiș în două ape, apartamentul are o suprafață masurata totală de 50,38 mp, suprafata utila fiind de 46,05 ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Cimitir
2

Cimitir

Vând cimitir 2 locuri ,Calea Lipovei Timisoara

Timisoara, Timis

Vand locuri de veci in cimitiru de pe Calea Sagului
1

Vand locuri de veci in cimitiru de pe Calea Sagului

Cedez concesiunea pentru 2 locuri de veci situate în Timișoara, Cimitirul Calea Șagului. Locație foarte bună, aproape de intrarea principală și de Capela Mare, ușor accesibilă. Structura de bază este solidă, iar piatra de căpătâi se află în stare bună, intactă.

Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera 22 m,parter total utilată este situată în Calea Aradului mai multe detalii la telefon

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere, Zona Torontalului, aproape de Iulius Mall
8
2

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, etajul 4 din 10, aproape de centru si de Iulius Mall. Pret: 105.000 Euro Telefon:

1944 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar vănd casă 120mp
10
1

Proprietar vănd casă 120mp

Proprietar,vând casă care se află în asamblu de case înșiruite,zona Braytim,Str Tosca, Timișoara.Casa este compartimentată astfel: La Etaj-3 dormitoare,2băi.Parter:baie,living,bucătărie open space,ieșirea pe terasă,grădină 60mp. Casa este construită în 2020,încălzire în pardoseală,climă,2 locuri de parcare ...

2958 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vând parcelă Sanmihaiu Roman
8

Vând parcelă Sanmihaiu Roman

Vând parcelă de pământ 450 mp în Sanmihaiu Roman cu utilități, gaz apă canal și lumină stradală mai multe detalii la telefon Mulțumesc.

450 m2

Timisoara, Timis

Casa de vânzare,zona Modern
11
2

Casa de vânzare,zona Modern

Vând casă în zona Modern cu teren de 921 mp2 , garaj ,apa, canal ,gaz ,curte mare, libera, . Casa este din cărămidă,trebuie renovata. Front stradal 16 m. Fără firme intermediare. Se accepta și BTC , (4)

3917 EUR/m2 | 60 m2

Modern, Timisoara, Timis

Casa Parter
3
3

Casa Parter

Vand casa parter in Ciarda Rosie Str Ion Simu Sup utila 150 m2 Teren 1500 m2 5 camere bae bucătărie garaj dependinte toate utilitatile etc pentru informații tel .

1967 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

3 camere, Lipovei – 67mo utili
7

3 camere, Lipovei – 67mo utili

360 Grade Imobiliare – Apartament 3 camere, Lipovei – Calea Sever Bocu, Timișoara Preț: 109.990 € (negociabil) + comision agenție Locație Apartament situat în zona Lipovei – Calea Sever Bocu, la doar câteva minute de Iulius Mall Timișoara, cu acces rapid la transport în comun, școli, magazine și ...

1640 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 camere decomandat – Girocului, Timișoara 75mp utili
6

3 camere decomandat – Girocului, Timișoara 75mp utili

3 camere decomandat – Girocului, Timișoara Preț: 127.500 € (ușor negociabil) + comision agenție 360 GRADE IMOBILIARE Detalii imobil An construcție: 1978 Regim: Parter din 4 etaje Tip construcție: beton Caracteristici Suprafață utilă: 75 mp Compartimentare: decomandat 3 camere 2 băi (baie principală ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea