Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Dambovita. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 65 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 3, zona Girocului, Timisoara
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 67 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% APARTAMENT 3 CAMERE CU LIFT C. MARTIRILOR BLOC ANVELOPAT
19

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, apartament cu 3 camere, in bloc turn anvelopat, confort 1, semidecomandat,nbsp; in zona GIROCULUI , CALEA MARTIRILOR, situat la etajul 9 din 10 CU LIFT. Apartamentul are o suprafata utila de 63.27 mp + 2 balcoane inchise avand suprafata totala de 70 mp. nbsp;Este ...

Girocului, Timisoara, Timis

Anunt Proprietar, etaj 1, 3 camere, zona Iosefin
9
4

Anunt Proprietar, etaj 1, 3 camere, zona Iosefin

Apartament 3 camere, etaj1, zona Iosefin, 50mp. Dotari: -centrala termica -expunere S-SE, calduros si insorit, cheltuieli mici sezon rece. Doua clime instalate, Mitzubishi si Electrolux, penteu confort vara. -bucătărie și baie renovate, mobilă modernă, aragaz, frigider, cuptor, masina de spalat vase ...

1689 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 1 camera, 20 mp, zona Bucovina
4

Garsoniera 1 camera, 20 mp, zona Bucovina

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă de 20 mp, situată în zona Bucovina. Ideală pentru o persoană sau ca investiție. Compartimentare practică, lumină naturală bună și acces facil la mijloace de transport, magazine și alte facilități. Perfectă pentru un stil de viață urban. Cod ofertă ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Vand apartament complet mobilat 2 camere  Torontalului
10
2

Vand apartament complet mobilat 2 camere Torontalului

Vand apartament nou 2 cam mobilat complet in zona Torontal. X CITY TOWER 3 . Apartamentul dispune de parcare subterana

2979 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Decomandat, zona Soarelui
7
1

Apartament 3 camere, Decomandat, zona Soarelui

​Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat în inima cartierului Soarelui. Locuința se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje și este ideală atât pentru o familie, cât și pentru investiție. ​Detalii principale: ​Suprafață utilă: 65 mp + 2 balcoane (3 mp fiecare). ​Compartimentare: ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Comision 0% I Apartament 1 camera I Mansarda I Str. Ioachim Miloia - Zona Girocului.
5

Îți prezentăm un apartament la mansarda în Timișoara, pe strada Ioachim Miloia zona Girocului. Caracteristici principale: Situat la etajul 3 3, într-un bloc ANL construit în 2009, cu pod și acoperiș în două ape, apartamentul are o suprafață masurata totală de 50,38 mp, suprafata utila fiind de 46,05 ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Cimitir
2

Cimitir

Vând cimitir 2 locuri ,Calea Lipovei Timisoara

Timisoara, Timis

Vand locuri de veci in cimitiru de pe Calea Sagului
1

Vand locuri de veci in cimitiru de pe Calea Sagului

Cedez concesiunea pentru 2 locuri de veci situate în Timișoara, Cimitirul Calea Șagului. Locație foarte bună, aproape de intrarea principală și de Capela Mare, ușor accesibilă. Structura de bază este solidă, iar piatra de căpătâi se află în stare bună, intactă.

Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera 22 m,parter total utilată este situată în Calea Aradului mai multe detalii la telefon

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere, Zona Torontalului, aproape de Iulius Mall
8
2

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, etajul 4 din 10, aproape de centru si de Iulius Mall. Pret: 105.000 Euro Telefon:

1944 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar vănd casă 120mp
10
1

Proprietar vănd casă 120mp

Proprietar,vând casă care se află în asamblu de case înșiruite,zona Braytim,Str Tosca, Timișoara.Casa este compartimentată astfel: La Etaj-3 dormitoare,2băi.Parter:baie,living,bucătărie open space,ieșirea pe terasă,grădină 60mp. Casa este construită în 2020,încălzire în pardoseală,climă,2 locuri de parcare ...

2958 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vând parcelă Sanmihaiu Roman
8

Vând parcelă Sanmihaiu Roman

Vând parcelă de pământ 450 mp în Sanmihaiu Roman cu utilități, gaz apă canal și lumină stradală mai multe detalii la telefon Mulțumesc.

450 m2

Timisoara, Timis

Casa de vânzare,zona Modern
11
2

Casa de vânzare,zona Modern

Vând casă în zona Modern cu teren de 921 mp2 , garaj ,apa, canal ,gaz ,curte mare, libera, . Casa este din cărămidă,trebuie renovata. Front stradal 16 m. Fără firme intermediare. Se accepta și BTC , (4)

3917 EUR/m2 | 60 m2

Modern, Timisoara, Timis

Casa Parter
3
3

Casa Parter

Vand casa parter in Ciarda Rosie Str Ion Simu Sup utila 150 m2 Teren 1500 m2 5 camere bae bucătărie garaj dependinte toate utilitatile etc pentru informații tel .

1967 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

3 camere, Lipovei – 67mo utili
7

3 camere, Lipovei – 67mo utili

360 Grade Imobiliare – Apartament 3 camere, Lipovei – Calea Sever Bocu, Timișoara Preț: 109.990 € (negociabil) + comision agenție Locație Apartament situat în zona Lipovei – Calea Sever Bocu, la doar câteva minute de Iulius Mall Timișoara, cu acces rapid la transport în comun, școli, magazine și ...

1640 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 camere decomandat – Girocului, Timișoara 75mp utili
6

3 camere decomandat – Girocului, Timișoara 75mp utili

3 camere decomandat – Girocului, Timișoara Preț: 127.500 € (ușor negociabil) + comision agenție 360 GRADE IMOBILIARE Detalii imobil An construcție: 1978 Regim: Parter din 4 etaje Tip construcție: beton Caracteristici Suprafață utilă: 75 mp Compartimentare: decomandat 3 camere 2 băi (baie principală ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 1 camera in bloc nou, POSIBILITATE RATE pe 10 ani
11
12

Proprietar vand apartament cu 1 camera in bloc nou, in spate la Shopping City, in suprafata de 42,50 mp, balcon 5,31 mp, etaj 2, finisaje premium: gresie, faianta, usa metalica, centrala Berretta,etc. loc de parcare intabulat, este extras de carte funciara individual(cost 3300 euro loc), POSIBILITATE ...

1651 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand 2 spatii comerciale alaturate, Zona Sagului - Freidorf, in spate la Shopping City
10
1

Proprietar vand spatiu comercial, in spate la Shopping City, amplasament bun, acces facil, la cateva sute de metri de Calea Sagului, vitrine, locuri de parcare, se preda la gri, pentru ca utilizatorul sa isi personalizeze spatiul dupa propriile preferinte: gresie, parchet, obiecte de iluminat, grup sanitar, ...

1675 EUR/m2 | 157 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere, in bloc nou, in spate la Shopping CITY Sagului 1

Proprietar vand apartament cu 3 camere, in bloc nou, in spate la Shopping CITY Sagului

Proprietar vand apartament cu 3 camere, in bloc nou, in spate la Shopping CITY Sagului, pe 2 nivele, cu scara interioara. Finisaje premium. Posibilitate rate direct de la dezvoltator

1612 EUR/m2 | 129 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere de vânzare – Zona Soarelui, Timișoara 65 mp utili
8

3 camere de vânzare – Zona Soarelui, Timișoara 65 mp utili

3 camere de vânzare – Zona Soarelui, Timișoara Preț: 144.999 €– ușor negociabil+ comision agentie Locație Apartamentul este situat în zona Soarelui, o zonă liniștită și foarte căutată, cu acces rapid la școli, magazine, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii imobil An construcție: ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea