Promovat
Apartament cu 3 camere in Zona girocului aproape de Spitalul Judetean
11

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, aproape de spitalul Judetean, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa
12
3

Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament 2 camere, situat in zona Dacia, etaj 4/4. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 50 mp, beneficiaza de bucatarie inchisa, se afla intr-un bloc anvelopat si necesită renovare. Mentionam ca datorita amplasamentului sau apartamentul este pretabil ...

1551 EUR/m2 | 49 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 intr-un bloc anvelopat si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, 0% comision
6
4

Apartament 1 camera, 0% comision

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in zona Braytim, comuna Giroc, aproape de Uzina de apa, zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz. Apartamentul dispune de toate utilitatile: gaz, ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament cu 1 camera in CL ARADULUI LA 76.000 euro
8

apartament cu 1 camera in CL ARADULUI LA 76.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul are o suprafață utilă de 35 mp + balcon de 4 mp și este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, construit în anul 1991. Compartimentare: • hol de acces ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 1 CAMERA IN COMPLEX IRIS-ARMONIEI la 117.900 euro
9

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament modern cu 1 cameră, situat în Timișoara, zona Aradului, în ansamblul rezidențial IRIS Armonia. Detalii imobil: • Construcție nouă – 2024 • Etaj: 4 / 10 • Suprafață utilă: 38,5 mp • Logie: 4,5 mp • Încălzire în pardoseală prin centrală pe bloc • Aer ...

3103 EUR/m2 | 38 m2

aradului, Timisoara, Timis

Teren Industrial cu PUZ de vanzare pe Calea Torontalului
3

Teren Industrial cu PUZ de vanzare pe Calea Torontalului

Teren intravilan cu destinatie industriala in suprafata totala de 14,4 Ha, situat pe Calea Torontalului DN Timisoara - Szeged, avand un front stradal de 454 m. nbsp;Terenul se afla la aproximativ 3,4 km de inelul V de centura al municipiului Timisoara , si la o distanta de 69 km de vama Cenad. Vecinatati ...

144,250 m2

Timisoara, Timis

Teren INDUSTRIAL cu PUZ de vanzare pe CENTURA Dumbravita
2

Teren INDUSTRIAL cu PUZ de vanzare pe CENTURA Dumbravita

LANDMARK ofera spre vanzare teren INDUSTRIAL cu PUZ, Intravilan in zona DUMBRAVITA, pe strada CENTURA , avand o suprafata de 3002 mp cu o deschidere de 41 ml. Terenul beneficiaza de PUZ industrial POT=60% CUT=2, dispune de curent, iar strada este pietruite. Pretul este 200.000 euro, 67 euro mp negociabil. ...

3,002 m2

Timisoara, Timis

Teren zona Plopi 2

Teren zona Plopi

Proprietar vând teren intravilan în zona de est a Timișoarei fără comision Parcele de aproximativ 550 mp, situate într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către artere importante, zone comerciale și stații de transport în comun. PUZ finalizat Destinație: locuințe individuale (nu se permit ...

550 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
8

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 47 mp Etaj: 2/4 Compartimentare: • Antreu • Bucatarie inchisa • Living spatios cu iesire pe balcon • Dormitor • Baie cu cada Locuinta este ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Mircea cel Batran
8

Apartament cu 3 camere in zona Mircea cel Batran

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere in Timisoara. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat cu electrocasnice in garantie! Suprafață utilă: 64 mp Compartimentare: • Antreu • Bucatarie • 3 dormitoare • 2 bai Apartamentul este dotat cu centrala proprie si dispune de ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Ansamblu rezidential format din doua case individuale in Timisoara
10

Estate Group pune la vanzare o proprietate exceptionala, un ansamblu rezidential format din doua case individuale, identice ca suprafata 230 mp, situate pe un teren generos de 1200 mp, cu o curte comuna amenajata. Amplasare excelenta, zona Mehala la doar 10 minute de centru. Casa 1 dispune de 5 camere ...

2261 EUR/m2 | 230 m2

mehala, Timisoara, Timis

de inchiriat cladire + teren Faget, Timis
2
2

de inchiriat cladire + teren Faget, Timis

Firma noastra inchiriaza constructie din zidarie, parter si etaj + 3800 mp teren. Cladirea se afla intr-un parc industrial in dezvoltare, cu toate utilitatile la poarta Locatia se preteaza pentru productie. Drumul de acces este fara limita de greutate si este din interiorul localitatii. Accesul la autostrada ...

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Cetatii
10
2

Apartament 3 camere Cetatii

Proprietar over spre vanzare apartament de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cetatii vis a vis de Hotel Mercure, se vinde exact ca in poze cu tot ce contine. Prezinta centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Duplex de vanzare Ronat propietar
4
2

Duplex de vanzare Ronat propietar

Duplex de vanzare in zona Ronat o strada foarte frumoasa 118 Utili parter: Living, bucatarie, baie, camera tehnica Etaj: 3 Dormitoare, 1 baie, 1 dresing Incalzire in pardoseala Pret: 259,900 euro tel.

2280 EUR/m2 | 114 m2

Timisoara, Timis

Confort 1 cu centrala propie in bloc anvelopat
7

Confort 1 cu centrala propie in bloc anvelopat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Girocului, zona , intr-un imobil construit in anul 1978 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 55 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament spatios, 4 camere, decomandat, 87 mp utili + 2 balcoane - Sagului
10
1

ID: P2451 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, 87 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4 si acoperis. Apartamentul dispune de 2 balcoane generoase si se vinde partial mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1483 EUR/m2 | 87 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand teren pentru constructii in Timisoara
2

Vand teren pentru constructii in Timisoara

Vindem teren pentru constructii rezidentiale, intravilan in Timisoara, suprafata de 706 mp, aflat pe Bdul. Liviu Rebreanu, in apropiere de restaurantul "Valahia", cu oportunitatea constuirii unui imobil permis de PUG prin certificatul de urbanism, in regim de înălțime (1-1-5S)+P+7+1R (obtinerea AC ...

Timisoara, Timis

Garsoniera 22 mp, mobilata, utilata, zona Blascovici
7
1

Garsoniera 22 mp, mobilata, utilata, zona Blascovici