Promovat
Apartament 3 camere,bloc nou,loc de parcare,zona Simion Barnutiu
18

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, semidecomandat, situat in zona Simion Barnutiu. Apartamentul este amplasat la etajul 7/7 avand o panorama deosebita asupra orasului. Proprietatea dispune de 2 terase iar terasa in suprafata de 20.2 mp este acoperita, inchisa si ...

2198 EUR/m2 | 86 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures
20
2

MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa, unitate pe mijloc, intr-un triplex, modern si spatioas, cu 4 camere, avand suprafata utila de 146 mp, avand teren aferent de 322 mp, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E,situat in Dumbravita, zona strazii Mures. Compartimentare: - 3 dormitoare generoase, cu ...

1575 EUR/m2 | 146 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator: Duplex pe Parter cu Master Bedroom in Remetea Mare
15
28

-De ce să alegi Alpha City Residence? Pentru că reprezintă echilibrul perfect între confort, accesibilitate și investiție sigură. Alpha City este un ansamblu privat de case, aflat într-o zonă aflată în plină dezvoltare Remetea Mare, comuna cu cel mai mare potențial din județul Timiș. Situat la doar ...

1433 EUR/m2 | 75 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere 1

Vand apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat, bloc anvelopat, lift, boxa, etaj 6 10

2857 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Parcela  pentru bloc casa de pensii 554 mp
1

Parcela pentru bloc casa de pensii 554 mp

Vand parcela pentru bloc situata in apropierea casei de pensii, 554 mp, libera de sarcini, la asfalt, toate utilitatile, regim de inaltime S+p+4+M, CUT 1,4, respectiv POT 45%, in oras SAGUNA -PIATA TRAIAN, pret 215000 euro usor negociabil,TEL.0745230405

SAGUNA, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap.3 camere,etaj 1,Sagului,str.16 decembrie,centrala gaz,clima
5
12

Proprietar vand apartament in Sagului,strada 16 decembrie. Decomandat,la etajul 1,scara este recent renovata iar blocul este anvelopat termic. Apartamentul dispune de centrala proprie montata in 2024 si clima. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - Baie cu geam Se vinde ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră Buziașului Timișoara
14
3

Apartament 1 cameră Buziașului Timișoara

Proprietar vând apartament cu o cameră, decomandat, balcon,baie, bucătărie,hol mare,aer condiționat, centrală termică, frigider, aragaz, microunde, termopane, ușă metalică la intrarea, mașină de spălat rufe, cablu tv și internet, parțial mobilat sau tot mobilat (la înțelegere) etc.etaj 4 . Blocul se ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Duplex 3 camere, Calea Urseni
7
13

Duplex 3 camere, Calea Urseni

Casa compusa din living generos de 38 mp, 2 dormitoare, baie, hol , bucatarie separata de 15 mp, camara de alimente, terasa acoperita si magazie pentru ustensile de gradina. Casa este o jumatate de duplex, cu 97 de mp utili, 110 mp totali si 326 mp de teren, constructie 2018, din caramida, cu placa ...

1200 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Mobilat si utilat bloc nou cu loc de parcare
14

Mobilat si utilat bloc nou cu loc de parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, open space, confort 1, situat in cartierul Aradului, zona , intr-un imobil construit in anul 2023 , disponibil la etajul 3 din 8, cu o suprafata de 52 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Aradului, Timisoara, Timis

Teren de bloc S+P+7e+1er - 8478mp | Ronat
5

Teren de bloc S+P+7e+1er - 8478mp | Ronat

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan, ideal pentru dezvoltare imobiliara, situat in Timisoara, zona Ronat. Suprafata: 8479 Regim de inaltime: S+P+7E+1ER P.O.T.: 50% C.U.T. max.: 2.8 Informatiile sunt conform Certificatului de Urbanism. Pretul este de 2.540.000 euro (300euro/mp) Oferim ...

8,478 m2

ronat, Timisoara, Timis

Vând SAD 23 mp Prezan Pădurice
7
6

Vând SAD 23 mp Prezan Pădurice

Proprietar vând Sad in bloc nou 23 mp lângă Penny pădurice

2696 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera  - zona Buziasului - 31500 euro
5
8

Garsoniera - zona Buziasului - 31500 euro

Imobiliare pentru tine Timișoara va prezintă în exclusivitate o garsoniera de vânzare în zona Buziasului. Imobilul este situat pe strada Atomului. Compartimentare : - baie -bucatarie - dormitor Suprafata utila : 20.53 mp Imobilul dispune de instalație de climatizare ( clima). Încălzirea este ...

1575 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 52mp si loc de parcare in zona Torontalului
10
6

Vand apartament 52mp si loc de parcare in zona Torontalului

Apartament format din: un dormitor, un living, bucatarie open space, un balcon generos cu vedere spre Iulius Mall. Orientare: S-E. Amplasat intr-o zona dinamica, in plina dezvoltare, din nordul orasului Facilitati in apropiere; - Comerciale: Lidl, Auchan Nord, Sellgros, Horbach, Penny, Profi, Iulius ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa pe Nicolae Andreescu 6

Casa pe Nicolae Andreescu

Se vinde casa in curte comuna pe Strada Nicolae Andreescu, suprafata 121 metri patrati, 4 camere, o baie, in apropiere de Lidl si de statiile de autobuz Lidl si Simionescu. Mai multe detalii la numar de telefon .

1322 EUR/m2 | 121 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând casă Timișoara 6 locuințe 1

Vând casă Timișoara 6 locuințe

vând casă 6 locuințe cu acces separat din curtea interioara pt fiecare

717 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere braytim
17
4

Apartament 2 camere braytim

Proprietar vând apartament cu doua camere in Zina braytim, bloc finalizat in 2025, etajul 2 din 3, loc de parcare, încălzire in pardoseala, centrala proprie, cima, Bucătărie închisă, spațios și luminos 48 mp, balcon de 7 mp, geam la baie, doua geamuri la dormitor, vedere degajată in fata cu loc de parc ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vanzare garsoniera 2

Vanzare garsoniera

Vand garsoniera in Timisoara, Bulevardul Liviu Rebreanu , intr un bloc de apartamente, 2 apartamente pe nivel, et 4, bloc anvelopat suprafafa construita 20 mp.Garsoniera este recent renovata, partial mobilata.Blocul este vizavi de statia de tramvai, supermarketuri.pret 36400 euro negociabil.

2141 EUR/m2 | 17 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou Iris cu loc de parcare
8

Bloc nou Iris cu loc de parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aradului, zona , intr-un imobil construit in anul 2012 , disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata de 78 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Aradului, Timisoara, Timis

Decomandat cu 2 b #259;i si 2 balcoane la etajul 3
14
2

Decomandat cu 2 b #259;i si 2 balcoane la etajul 3

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Dambovita, zona Sagului, intr-un imobil construit in anul 1978 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 72 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 2 camere | Torontalului
5

Apartament modern cu 2 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Torontalului, in cadrul complexului rezidential Campeador City. Apartamentul este situat la etajul 5/7, se desfasoara pe o suprafata utila de 55mp si beneficiaza de un balcon tip logie de 3mp. Compartimentare: - Hol acces - ...

2027 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Teren pentru constructie bloc P+7+1R I Semicentral
1

Teren pentru constructie bloc P+7+1R I Semicentral

District Real Estate oferă spre vânzare un teren intravilan, amplasat într-o zonă foarte bine dezvoltată din Timișoara. Terenul are o suprafață totală de 957 metri pătrați și este ideal pentru investiții în constructii rezidențiale. Acesta dispune de toate utilitățile necesare în zonă, fiind amplasat ...