Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala moderna - Fraidorf - confort si liniste aproape de oras
19

Descoperiti confortul si eleganta unei case individuale situate in cartierul Freidorf din Timisoara! Evand Homes va propune spre vanzare o proprietate moderna, construita in anul 2011, conceputa pentru a oferi spatiu, functionalitate si intimitate, intr-un cadru ideal pentru viata de familie. Cu o suprafata ...

1641 EUR/m2 | 170 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului
5

Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan de locuinte colective si functiuni complementare, in Timisoara, zona Torontalului. Suprafata: 1522mp Front stradal: 35ml Adancime: 42.6 ml Regim de inaltime: (S)+P+2E+Er(M) Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa. Pe parcela se pot ...

1,522 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat prin ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
1

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
20

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare direct de la proprietar ap. 2 camere, Et. 1, Str. Munteniei
10
19

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
5

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Dambovita 45500 euro
4

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara
1

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara

vând acest teren de 2800 mp la 8 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.

Timisoara, Timis

Teren extravilan Săcălaz
3
5

Teren extravilan Săcălaz

Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...

1,943 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
20
7

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului
13
10

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului

Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...

1607 EUR/m2 | 196 m2

Aradului, Timisoara, Timis

De vinzare  TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m
2

De vinzare TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m

De vinzare teren ca 80m x 100 m in cartierul NOVA MEHALA zona aflata in plina dezvoltare, aflata la intersectia a 3 strazi avind toate necesitatile in apropiere. Pret 250Euro mp Va rog contactati-ma prin E-Mail

NOVA+MEHALA, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Braytim. Aproape de Lidia. Etaj 1. Finalizat. Finisaje superioare
12
1

Vand apartament situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim, aproape de Lidia. ETAJ 1, 2 camere, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 5 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, geamuri ...

2494 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Aproape de Profi - Musicescu. Mobilat si utilat premium
8

Vand apartament cu 2 camere, 47 mp utili, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, rulouri la geamuri, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere 27

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea