Promovat
3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp
8

3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, în imediata apropiere a pieței agroalimentare. Zona este liniștită și bine conectată, la aproximativ 5 minute de școală și de mijloacele de transport în comun. Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, 6 camere, 3 bai, garaj,acces auto, teren de 411
20

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala , Parter + Etaj + Mansarda , cu garaj si acces auto situata in zona Dambovita. Casa dispune de 170 mp2 utili + 16 mp2 garaj + 24 mp2 terasa si este compartimentata astfel: Parter:Hol acces, camera, baie cu dus, living, camera tehnica, bucatarie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
3

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 3 camere, parter, loc parcare inclus, pret 105000 euro
13
23

Vând apartament 3 camere zona Torontalului, BLOC NOU, parter, suprafața 53 mp, 1 balcon spațios de 8 metri, 2 dormitoare, living cu bucătărie open space, amenajat cu materiale de calitate, centrală proprie cu incalzire in pardoseala, gresie, faianța, parchet, geamuri termopan, baie cu geam, terasa spațioasă, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara
18
1

Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare casa individuala pozitie buna in Timisoara,la doar cateva minute de Lidl Buziasului. Costructie anul 2006 din caramida cu izolatie exterioara de 5 cm cu eps 80 , ridicata pe regim de inaltime P/E ,e pretabil atat pentru o familie numeroasa cat si pentru sediu de ...

1335 EUR/m2 | 194 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu
4
14

de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu, la 5 minute de mers pe jos de facultatea de Medicina, apartamentul se afla la etajul 3, avand o suprafata utila de 51 mp. Se accepta credit bancar

1569 EUR/m2 | 51 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Sagului, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet renovat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 48 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Modern
3
20

De vanzare garsoniera in zona Modern

Vand garsoniera, zona Modern, etajul 1 4, 23 mp2, langa campusul UVT, complet mobilata si utilata. Se vinde conform pozelor

1739 EUR/m2 | 23 m2

Modern, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Vand Cu Centrala+Clima,Aradului-Piata Verde,Parter Înalt cu Balcon,35 mp,Neg
9
17

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
4
26

Vand aparament cu 2 camere la etajul 2 4, partial mobilat si utilat, centrala pe gaz avand o suprafata de aprox 50 mp. Are vedere pe ambele parti si 1 loc de parcare asigurat

1600 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea