Promovat
De vânzare – clădire mixta - spații comerciale/birouri | 2.888 mp | teren 4.323
13
2

Se oferă spre vânzare clădire mixtă de birouri și spații comerciale, situată pe Calea Șagului, zonă cu acces facil și vizibilitate bună, potrivită pentru investiție sau utilizare mixtă. Date generale: - Suprafață utila: 2.888 mp - Suprafață teren: 4.323 mp Destinație: spații comerciale + birouri Stare: ...

779 EUR/m2 | 2,888 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Lidl de pe calea martirilor colt cu Mures, 3 camere,centrala!
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului. Este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat termic exterior. Model cu vedere pe o singura parte (in spate, este liniste), 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

1682 EUR/m2 | 33 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !
5
37

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !

Buna ziua. Vand proiect pentru autorizare (arhitectura, structura si instalatii) pentru o casa unifamiliala in regim Parter Casa are o suprafata construita de 109.35 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela cu suprafata mica. Arh. Pap Mircea ...

Timisoara, Timis

Vand proiect de arhitectura si structura pentru o cladire tip Duplex.
9
10

Buna ziua ! Vand proiect de arhitectura si proiect de rezistenta pentru o cladire tip Duplex, parter + etaj la pretul de 1.499 Euro. Cladirea are o suprafata construita totala (parter + etaj) de 367 mp, o latime de 14 m si o lungime de 14.45 m. De asemenea, oferim proiectare de arhitectura, proiectare ...

Timisoara, Timis

Vand proiect pentru o casa unifamiliala Parter + Mansarda, 1.299 E !
7
16

Buna ziua ! Vand proiect complet pentru autorizare (arhitectura, structura si instalatii) pentru o casa unifamiliala in regim Parter + Mansarda. Casa are o suprafata construita de 70.91 mp si o suprafata construita desfasurata de 141.82 mp. Proiectul este ideal pentru o familie uzuala cu 2 copii si ...

Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere-  decomandat - finisaje premium
11

Apartament 2 camere- decomandat - finisaje premium

Apartament situat intr-un imobil nou, tip vila, format din 2 camere decomandate, amplasat la limita dintre Giroc si Timisoara. Toate facilitatile de infrastructura sunt la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Compartimentare: - Hol de intrare - ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie
20

4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, la etajul 1, de vanzare in zona Lipovei
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2157 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gheorghe Lazar
5
11

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar,la etajul 1,suprafata de 41 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla intr-un bloc izolat termic,are central proprie si aer conditionat. Apartamentul poate fi utilizat ca si investitie dar si ca locuinta.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Cetatii
7

Apartament 2 camere zona Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 2 semidecomandat ,Bulevardul Cetatii-Gh Lazar, aproape de Scoala Gimnaziala nr 19, la parter din 4 , suprafata utila de 40 mp, compus din : hol, bucatarie, baie cu vana și geam de aerisire, living , dormitor, amenajat cu gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Apartament la casa Cetatii
6
1

Apartament la casa Cetatii

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat pe Bulevardul Cetatii la casa , 88 mp, 1 bucatarie ,1 baie, camara , 2 boxe pt lemne , curte , CENTRALA PROPRIE. Pret 130000 euro negociabil la fata locului.

1477 EUR/m2 | 88 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu 2 camere
4
6

Apartament zona Balcescu 2 camere

Se vinde apartament cu 2 camere in zona Balcescu, la etajul 2 din 4, complet utilat si mobilat, 56 mp. Are centrala proprie, complet mobilat si utilat. Aproape de magazine, scoli, facultati, mijloc de trasport. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii. Disponibil imediat.

Balcescu, Timisoara, Timis

Casa individuala cu potential dublu – locuinta + investitie, renovata, Timisoara
6
1

Casa individuala cu potential dublu – locuinta + investitie, renovata, Timisoara Descriere: Exista proprietati care bifeaza niste criterii. Si exista proprietati care iti ofera optiuni. Aceasta casa individuala din Timisoara, zona Kuncz, face parte din a doua categorie — un spatiu gandit practic, dar ...

1667 EUR/m2 | 120 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea