Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
8
2

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, amplasat la etajul 8/11, situat in zona Lipovei. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la doar 7 minute de mers pe jos fata de Bega Mall Lipovei sau fata de statia de autobuz, parc, scoala sau gradinita. Apartamentul ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Balcescu
3
58

De vanzare garsoniera in zona Balcescu

Garsoniera de vanzare. Se afla la 3 minute de Piata Balcescu, 3 minute de Universitatea Politehnica, 2 minute de liceul Grigore Moisil. In zona sunt supermaketuri, aprozare, transport in comun. Garsoniera are 20mp utili si se vinde complet mobilata si utilata. Incalziera este prin colterm. Pentru mai ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina
18

Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina

De vânzare apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc cu lift, în Timișoara Take Ionescu Medicina. Locuința are o suprafață utilă de 66 mp și o suprafață construită de 77 mp, dispunând de un balcon mare. Apartamentul se vinde mobilat, conform fotografiilor. Caracteristici: 3 ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

Va propunem spre vanzare in zona semicentrala Tipografilor un apartament cu 3 camere decomandat, model confort 1, situat la etajul 3 al unui bloc de caramida cu 4 nivele si acoperis. Este compus din: hol de acces, living spatios si modificat balconul deschis cu camera, bucătărie cu camara de alimente ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare hala in constructie, zona industriala Freidorf, posibilitate compartimentare
10
4

De vanzare hala in constructie, suprafata utila 3290 mp, cu autorizatie de construire care se cedeaza beneficiarului, suprafata birouri clasa A -400 mp, sala de mese, spatiu tehnic 400 mp, concesionare teren in suprafata de 10.000 mp, acces stradal, zona industriala Freidorf, acces auto, acces TIR, curent ...

365 EUR/m2 | 3,290 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa noua cu 2 apartamente in zona Blascovici, teren 618 mp
11
2

De vanzare casa noua cu 2 apartamente, zona Blascovici, teren 618 mp, 2 apartamente cu 2 intrari diferite, fiecare apartament are 3 camere si dependinte, constructie din caramida, are panouri solare, in curs de finisare, intre case, in apropiere se afla un parc, casa pentru 2 familii. Pret 625.000 Euro ...

2604 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare casa la gri, demisol+parter+mansarda, zona Odobescu
11
8

De vanzare casa in curte comuna (2 proprietari in curte), la gri, suprafata utila 350 mp, la parter 3 camere, hol, debara, bucatarie si baie, la mansarda 3 camere, baie, teren concesionat. Pret 270.000 Euro-negociabil. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. Oferim intermediere obtinere ...

771 EUR/m2 | 350 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp
3
8

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp

Teren de vanzare in Timisoara - Buziasului, reper Fabrica Continental, avand o suprafata de 3415 mp si front stradal de 28 ml. Pretul: este 90 euro negociabil Tel. 0736173096, 0729057644

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu
16
2

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu

De vanzare casa in Timișoara în apropiere de Shoping City, la cateva minute de piata Doina ,școală, aproape de statia de autobuz , compusa din 2 apartamente separate ,un apartament din 2 camere ,bucătărie ,baie hol și cămară. Al doilea apartament este compus din 2 camere ,bucătărie ,baie. Casa are o ...

550 EUR/m2 | 600 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Casa insiruita cu 4 camere teren de 233 mp la cateva minute de magazinul Profi Calea Urseni
4

Va propunem spre vanzare casa insiruita cu 4 camere, 2 bai, cu o suprafata de 111 mp, teren de 233 mp zona rezidențiale în dezvoltare din Timișoara Calea Urseni. Ideală pentru cei care își doresc liniște, intimitate și acces rapid către oraș. Caracteristici principale: Construcție solidă (2017) 2 ...

1936 EUR/m2 | 111 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere BOXA, parcare SUBTERANA Calea Torontalului
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 48 mp, balcon mare de 11 mp, etajul 3 din 9 cu lift , parcare subterană, boxa, situat pe Calea Torontalului, oportunități excelente de închiriere. Blocul este construit în 2019, foarte bine întreținut și dotat cu două lifturi pe scară, ...

2646 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare jumatate de duplex in Dumbravita, design si finisaje deosebite
9

De vanzare jumatate de duplex, in Dumbravita-Cora, model deosebit, finisaje superioare, amenajari cu designer, parter si etaj, living cu bucatarie deschisa, baie, etaj: 3 dormitoare, dressing, 2 bai, 2 terase 10 si 13 mp, 2 balcoane, suprafete mari vitrate, luminos, incalzire in pardoseala, carport. ...

2906 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc de caramida centrala proprie zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi
6
7

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi

De vanzare spatiu comercial, actual productie si desfacere brutarie, cu magazin de prezentare la parter, iar la etaj birou, cu vestiare, bai, depozit, cuptoare și utilaje, in zona Tipografilor. Spatiul este inchiriat la 1000 euro luna, contract pe 5 ani. Suprafata spatiu 117 mp cu teren in folosinta ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere,93 mp,spatios si  luminos, inaltime 3m, Complexul Studentesc
10
1

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere,93 mp,spatios si luminos, inaltime 3m, Complexul Studentesc

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere in zona Complexului Studentesc, bloc in asociatie, etaj 3, suprafata utila 93 mp, living+dining 60 mp, geamuri pereti cortina, foarte luminos, inalt de 3 m, centrala proprie, clima, incalzire in pardoseala, 2 bai, bucataria mobilata, pret 165.000 Euro, negociabil+comisionul ...

1774 EUR/m2 | 93 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Vânzare apartament
3
25

Vânzare apartament

Vând ap cu o cameră în zona Blascovici et unu din patru are 22mp plus o debara amenajată cu rafturi

367 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, zona Maria, amenajata
4
3

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, 25 mp, amenajata, 2 incaperi si baie+mezanin cu scara, tras gaz pentru centrala, pret 55.000 euro-negociabil. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Oferim intermediere obtinere cre ...

2200 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Vila de lux cu un design deosebit, piscina, teren de tenis, regim de inaltime P+M+S, zona Girocului
20
1

Agentia Imobiliara Ralf Consulting are placerea de a va propune, in exclusivitate, spre achizitie o proprietate de lux, aflata in zona Girocului. Imobilul face parte dintr-un complex edilitar construit pe 4 parcele cadastrate independent, a cate 1084 mp. fiecare, si una in proprietate indiviza de 314 ...

2826 EUR/m2 | 407 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare Spatiu 120 mp subsol, zona Maria, fost cabinet, cladire istorica, nu este SAD
8
18

De vanzare spatiu subsol 120 mp (fost cabinet, necesita renovare), in cladire istorica,in CF este intabulat ca si boxe, fatada in curs de renovare, zona Maria. Este in curs de renovare, se indeparteaza rigipsul de pe pereti. Pret 35.000 Euro+comisionul agentiei imobiliare.

292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial, parter+demisol, strada pietonala, vitrina mare, 166 mp, zona Unirii
11
4

De vanzare spatiu comercial, strada pietonala, zona Unirii, vitrina mare la strada, in suprafata totala de 166 mp, parter 75 mp si demisol in suprafata de 90 mp, amenajat, inchiriat la 3 firme cu o chirie actuala de 1.650 Euro, cu posibilitatea de a inchiria toata suprafata cu o chirie totala estimata ...

2349 EUR/m2 | 166 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Salvează căutarea