Promovat
Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.
6
2

Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial Premium | 53mp Bloc Nou 2022 | Zona Lipovei
6

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un spatiu comercial premium, situat in partea de Nord a orasului Timisoara, zona Lipovei, intr-un bloc nou cu regim de inaltime P+5 etaje. Spatiul este amplasat pe un singur nivel, oferind vizibilitate, acces facil si flexibilitate pentru multiple tipuri de activitati ...

2031 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
4
13

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 2 camere decomandat. Partial mobilat la etajul 3 5 cu o suprafata de 59 mp,apartamentul are vedere pe ambele parti fiind foarte luminos

1441 EUR/m2 | 59 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare hala in constructie, zona industriala Freidorf, posibilitate compartimentare
10
4

De vanzare hala in constructie, suprafata utila 3290 mp, cu autorizatie de construire care se cedeaza beneficiarului, suprafata birouri clasa A -400 mp, sala de mese, spatiu tehnic 400 mp, concesionare teren in suprafata de 10.000 mp, acces stradal, zona industriala Freidorf, acces auto, acces TIR, curent ...

365 EUR/m2 | 3,290 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa noua cu 2 apartamente in zona Blascovici, teren 618 mp
11
2

De vanzare casa noua cu 2 apartamente, zona Blascovici, teren 618 mp, 2 apartamente cu 2 intrari diferite, fiecare apartament are 3 camere si dependinte, constructie din caramida, are panouri solare, in curs de finisare, intre case, in apropiere se afla un parc, casa pentru 2 familii. Pret 625.000 Euro ...

2604 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare casa la gri, demisol+parter+mansarda, zona Odobescu
11
8

De vanzare casa in curte comuna (2 proprietari in curte), la gri, suprafata utila 350 mp, la parter 3 camere, hol, debara, bucatarie si baie, la mansarda 3 camere, baie, teren concesionat. Pret 270.000 Euro-negociabil. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. Oferim intermediere obtinere ...

771 EUR/m2 | 350 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp
3
8

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp

Teren de vanzare in Timisoara - Buziasului, reper Fabrica Continental, avand o suprafata de 3415 mp si front stradal de 28 ml. Pretul: este 90 euro negociabil Tel. 0736173096, 0729057644

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu
16
2

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu

De vanzare casa in Timișoara în apropiere de Shoping City, la cateva minute de piata Doina ,școală, aproape de statia de autobuz , compusa din 2 apartamente separate ,un apartament din 2 camere ,bucătărie ,baie hol și cămară. Al doilea apartament este compus din 2 camere ,bucătărie ,baie. Casa are o ...

550 EUR/m2 | 600 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Casa insiruita cu 4 camere teren de 233 mp la cateva minute de magazinul Profi Calea Urseni
4

Va propunem spre vanzare casa insiruita cu 4 camere, 2 bai, cu o suprafata de 111 mp, teren de 233 mp zona rezidențiale în dezvoltare din Timișoara Calea Urseni. Ideală pentru cei care își doresc liniște, intimitate și acces rapid către oraș. Caracteristici principale: Construcție solidă (2017) 2 ...

1936 EUR/m2 | 111 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere BOXA, parcare SUBTERANA Calea Torontalului
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 48 mp, balcon mare de 11 mp, etajul 3 din 9 cu lift , parcare subterană, boxa, situat pe Calea Torontalului, oportunități excelente de închiriere. Blocul este construit în 2019, foarte bine întreținut și dotat cu două lifturi pe scară, ...

2646 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare jumatate de duplex in Dumbravita, design si finisaje deosebite
9

De vanzare jumatate de duplex, in Dumbravita-Cora, model deosebit, finisaje superioare, amenajari cu designer, parter si etaj, living cu bucatarie deschisa, baie, etaj: 3 dormitoare, dressing, 2 bai, 2 terase 10 si 13 mp, 2 balcoane, suprafete mari vitrate, luminos, incalzire in pardoseala, carport. ...

2906 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc de caramida centrala proprie zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi
6
7

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi

De vanzare spatiu comercial, actual productie si desfacere brutarie, cu magazin de prezentare la parter, iar la etaj birou, cu vestiare, bai, depozit, cuptoare și utilaje, in zona Tipografilor. Spatiul este inchiriat la 1000 euro luna, contract pe 5 ani. Suprafata spatiu 117 mp cu teren in folosinta ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere,93 mp,spatios si  luminos, inaltime 3m, Complexul Studentesc
10
1

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere,93 mp,spatios si luminos, inaltime 3m, Complexul Studentesc

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere in zona Complexului Studentesc, bloc in asociatie, etaj 3, suprafata utila 93 mp, living+dining 60 mp, geamuri pereti cortina, foarte luminos, inalt de 3 m, centrala proprie, clima, incalzire in pardoseala, 2 bai, bucataria mobilata, pret 165.000 Euro, negociabil+comisionul ...

1774 EUR/m2 | 93 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea