Promovat
Apartament 4 camere de vanzare Complexul Studentesc Timisoara
16
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, 3 dormitoare si 2 bai, situat in zona Complexului Studentesc din Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este situat intr-un imobil modern, construit in anul 2010 din caramida, cu supraveghere video si acces persoane cu ...

1912 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, Bucovina, Timisoara
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 din 4 al unui imobil ce dispune de acoperis din tigla, in judetul Timis, Timisoara, zona Bucovina. Blocul dispune de doar trei apartamente pe nivel. Apartamentul are o suprafata aproximativa de 74 mp, fiind ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare zona Lunei Timisoara
17
1

Apartament 3 camere de vanzare zona Lunei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, situat in zona Lunei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 intr-un imobil cu 4 etaje, pod si acoperis de tigla. Acoperisul de tigla a fost schimbat in urma cu 2 ani. Confortul ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

casa de vinzare 3

casa de vinzare

Vind propietate formată din 2 case situate chiar pe B'dul Cetății,suprafata totală 560 m2.Locatie Ideală ptr.Domiciliu +Afacere.Mai multe Detalii in privat.Nr..Contact

1920 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare  Zona Dorobanti
4
2

Apartament de vanzare Zona Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

Spatiu comercial cu 12 incaperi si suprafata de 630 mp, zona Mircea cel Batran
8

Spatiu comercial cu 12 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Mircea cel Batran. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial in Timisoara situat in zona Mircea cel Batran, avand un numar de 12 incaperi, 3 bai, 10 birouri, Suprafata utila 630 mp si teren 1436 mp. Imobilul are curtea libera 900 mp. ...

1349 EUR/m2 | 630 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
6

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

Girocului, Timisoara, Timis

Apartamnet 1 camera de vanzare , langa ISHO
2
5

Apartamnet 1 camera de vanzare , langa ISHO

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,langa ISHO,la etajul 1,suprafata de 27 mp, se vinde complet utilat si modern mobilat Zona este una linistita,fiind perefct pentru investitie datorita pozitiei sale bune. Apartamentul are masina de spalat,TV smart,clima,geam termopan ,frigider,microunde,canapea ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Buzias
3
12

Apartament de vanzare Buzias

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Buzias,la etajul 2,suprafata de 25 mp, acesta se vinde mobilat si utilat. Dispune de mobilier modern si electrocasnice. In apropiere,se afla diverse supermarketuri,centre comerciale,acces la mijloace de transport,etc. Pentru orice informatii, sunati la ...

Buziasului, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
14
10

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, bloc nou, cu loc de parcare, Aradului- V1450
9
5

ID intern: V1450 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Aradului FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in zona Aradului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu 8 etaje, an constructie 2020, structura beton, suprafata utila de 54 mp, fiind structurat astfel: - ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Freidorf
3
2

De vanzare garsoniera in zona Freidorf

Se vinde o garsoniera, 25mp, etaj 4, zona Freidorf. Garsoniera este aproape de Liceul Auto, transport in comun,autobuze, magazine. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat!