Promovat
Apartament 2 camere Lidia | Bloc nou | Parcare inclusă | 44 mp
4

Agentia 360Grade Imobiliare propune spre vânzare: Apartament 2 camere – ideal pentru locuit sau investiție Zona Lidia – Uranus Plaza | Parcare inclusă Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou cu 4 etaje, într-o zonă foarte bine poziționată din Timișoara, în ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 6345mp Calea Aradului Pretabil Spital/Scoala/Sala evenimente
6

Renaissance Estate vă oferă în exclusivitate un teren intravilan generos situat în Calea Aradului, cu deschidere directă la bulevardul principal, într-o zonă extrem de accesibilă și bine conectată. Această proprietate reprezintă o oportunitate de investiție excelentă, fiind potrivită atât pentru dezvoltare ...

6,345 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare in Timisoara zona Braytim
9

Teren de vânzare in Timisoara zona Braytim

Se oferă spre vânzare un teren ideal pentru construcție, situat în zona Braytim, una dintre cele mai căutate și în continuă dezvoltare zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale: • Suprafață teren: 500 mp • Două fronturi stradale, fiecare de 18 ml • PUZ aprobat • Certificat de Urbanism ...

500 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Take Ionescu Zona linistita, aproape de Centru, Facultatea de Medicina, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona de Nord - V2298
10
7

Apartament 3 camere zona de Nord - V2298

ID intern: V2298 FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in zona Lipovei a orasului, aflat la mansarda intr-un bloc cu 4 etaje+M, anul constructiei mansardei fiind 2011, izolatie suplimentara (exterior, interior si pod), suprafata utila de 57 mp, fiind structurat ...

1175 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
68

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

2176 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!
10
1

Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 1 , semidecomandat , balcon , amenajat , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , 42mp utili , bloc anvelopat , zona Spital Judetean Girocului , Pret 81000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1929 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
54

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera,situat la etajul 1,suprafata de 29 mp,aproape de Shopping City. Este situat intr-o zona buna,cu mijloace de tranport in apropiere. Se vinde complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru orice ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
26

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Oferim spre vânzare, un apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului! Aproape de Piata Verde, mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii. Apartamentul are o suprafața totala de 55 mp utili, se afla la etajul 2!

1527 EUR/m2 | 55 m2

Aradului%252525252bVest, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea