Promovat
Apartament de o camera Complex Studentesc
3
11

Apartament de o camera Complex Studentesc

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, parter înalt,  plus garsonieră complet amenajată
12

Apartament 3 camere, parter înalt, plus garsonieră complet amenajată

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament versatil cu 3 camere, parter înalt, si garsonieră complet amenajată în stil mezanin ce poate aduce un venit lunar de 200 euro Această proprietate unică oferă nu doar un apartament spațios într-un imobil complet reabilitat. Caracteristici principale: Suprafață ...

2053 EUR/m2 | 73 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală, clădire istorică  BĂLCESCU
20
3

Casă individuală, clădire istorică BĂLCESCU

Casă individuală,cladire isorica -Zona Bălcescu Preț: 472000 negociabil 0745126783 Vă propun spre vânzare o casă individuală solidă , construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 333 mp D + P , ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid la toate facilitățile urbane ...

1417 EUR/m2 | 333 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului
19
4

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1952 EUR/m2 | 21 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gheorghe Lazar
5
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar,la etajul 1,suprafata de 41 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla intr-un bloc izolat termic,are central proprie si aer conditionat. Apartamentul poate fi utilizat ca si investitie dar si ca locuinta.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament 3 camere 75 mp bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai; • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2418 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu 2 camere
4
6

Apartament zona Balcescu 2 camere

Se vinde apartament cu 2 camere in zona Balcescu, la etajul 2 din 4, complet utilat si mobilat, 56 mp. Are centrala proprie, complet mobilat si utilat. Aproape de magazine, scoli, facultati, mijloc de trasport. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii. Disponibil imediat.

Balcescu, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etaj intermediar,  zona Torontalului
6

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, intr-unul dintre cele mai populare si cautate complexe rezidentiale din zona de Nord. Este aflat la etajul 2 intr-un ...

2531 EUR/m2 | 43 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

4 camere  Fratelia-Girocului  100mp +boxa de 14
17
4

4 camere Fratelia-Girocului 100mp +boxa de 14

De vanzare apartament cu 4 camere confort 1 decomandat situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla zona Fratelia aproape de zona Girocului, 7 minute cu masina de Lidl Kaufland cu o .suprafata utila de 100mp 3 dormitoare living 2 balcoane bucatarie spatioasa 2 holuri 2 bai 3 debarale vedere ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

fratelia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...