Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat
15

Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat

De vanzare apartament cu 3 camere,situat la parterul unui bloc izolat termic,ideal atat pentru locuit ,cat si pentru investitie sau activitate de birou/cabinet. Locuinta este compartimentata eficient si dispune de: -living cu iesire pe balcon inchis -doua dormitoare -bucatarie generoasa -hol generos -baie ...

1790 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren agricol de vânzare – 3 ha, zonă Aeroport Timișoara
2

Teren agricol de vânzare – 3 ha, zonă Aeroport Timișoara

Prin agenția Silvis Imobiliare, vă oferim spre vânzare 3 hectare de teren agricol, cu formă dreptunghiulară, având dimensiunile de 96 m x 307 m. Localizare premium – Terenul este situat în zona Aeroportului Internațional „Traian Vuia” Timișoara, foarte aproape de pista de decolare și aterizare a av ...

30,000 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona Dambovita
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona Dambovita

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, situat in zona Dambovita. Acest apartament cu o suprafata de 45+ balcon mp dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Hol de acces; - Bucatarie spatioasa, cu loc de luat masa; - Sufragerie luminoasa cu acces ...

1922 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
28

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !
7
6

Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, aproape de Piata verde si de mijloace de transport. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc izolat termic; Model decomandat, cu un balcon inchis la bucatarie, vedere pe o singura parte (in fata), loc de depozitare (debara), geam la baie; Detalii ...

1797 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
5

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu
3
27

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Liviu Rebreanu, 32 mp, etaj 1. Locuința este amplasată într-un bloc civilizat, cu acces rapid la punctele de interes și rețeaua de transport, ideală pentru locuit sau investiție. Imobilul este bine întreținut. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contact ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de Iulius TOWN - O camera. La etajul 1 !
7
4

Aproape de Iulius TOWN - O camera. La etajul 1 !

Propun spre vanzare un apartament cu o camera, in zona Aradului la etajul 1, intr-un bloc cu 4 apartamente pe nivel; Model decomandat, confort 1, vederea pe o parte, 1 balcon inchis in tamplarie PVC si geam termopan; Apartamentul este structurat astfel: - hol - bucatarie - debara - baie - camera - balcon Incalzirea ...

2108 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Olimpia
3
18

Apartament cu o camera de vanzare in zona Olimpia

Se da spre vanzare un apartament cu o camera in zona Olimpia. Zona buna, perfect si pentru investie (zona foarte cautata), la 5-7min de statie de autobuz tramvai. Puncte de interes: facultati, marketuri, farmacii, ATM-uri, restaurante. Se vinde mobilat si utilat ca in poze. Suprafata utila este de ...

1525 EUR/m2 | 40 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
19

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, 0% comision
6
3

Apartament 1 camera, 0% comision

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in zona Braytim, comuna Giroc, aproape de Uzina de apa, zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz. Apartamentul dispune de toate utilitatile: gaz, ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea