Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
1

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului
19
2

Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, cu o suprafață de 37 mp, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil dotat cu lift , construit în anul 1990. ✅ 0% comision pentru cumpărător Locație excelentă: pe Calea Șagului nr. 85, în apropiere de Shopping City Timișoara – acces rapid ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
26

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Oferim spre vânzare, un apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului! Aproape de Piata Verde, mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii. Apartamentul are o suprafața totala de 55 mp utili, se afla la etajul 2!

1527 EUR/m2 | 55 m2

Aradului%252525252bVest, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Balcescu
5
3

Apartament 1 camera zona Balcescu

Oferim apartament 1 camera acesta se afla in zona Balcescu, una dintre cele mai dorite locatii din Timisoara. Se vinde complet mobilat si utilat la etajul 2, cu o suprafata utila de 38 mp2, langa facultatii si zona de centru acte la zi.

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Salvează căutarea