Promovat
Casa individuala | Teren 688mp | Front 33ml | Solventul | Timisoara
5
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 3 camere, aflata in judetul Timis, localitatea Timisoara in zona Ronat, in apropierea pasajului Solventul. Proprietatea este pretabila unei investitii, precum renovare completa sau reconstructie, amplasamentul cat si forma ...

2062 EUR/m2 | 80 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera in Buziasului | 37mp | Gradina proprie 25 mp | Bloc nou
14
1

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament cu o camera intr-un bloc NOU, finalizat din zona Buziasului. Loc de parcare in curtea privata a imobilului, spatii verzi si finisaje la alegere. *Apartamentul beneficiaza si de o curte proprie de aprox. 25mp si de un loc de parcare inscrise in CF. Apartament ...

1914 EUR/m2 | 36 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie
20
2

Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie

Imomadax va prezinta spre vânzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2799 EUR/m2 | 90 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren agricol Timis
1
4

Teren agricol Timis

Achizitionam terenuri agricole, diverse suprefete , pe raza judetului Timis. Comasarea nu este necesara. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contacatai

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții exteriori izolați pe interior, foarte călduros iarna, -boxă la subsol,cu rafturi metalice, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală Sag I
10
7

Vilă mare-individuală Sag I

De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...

954 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 43,58 mp utili, Calea Aradului
6
2

Apartament 1 camera, 43,58 mp utili, Calea Aradului

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2357 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală, ideală pentru clinică, sanatoriu,azil de bătrâni, Sag-Mănăstire
18
4

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera,38 mp utili,gradina 24 mp Calea Aradului
5
4

2410 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

2662 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 54,5mp Utili, Constructie Noua - Torontalului
6

ID: P1000 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 54,5 mp utili. Bloc construit intr-un regim de P+10, apartamentele fiind disponibile de la parter pana la etajul 8, cu aceeasi compartimentare si numar de metrii. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat ...

2550 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu
5
21

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Take Ionescu, 25 mp, etaj 4. Proprietatea este situată într-o zonă centrală apreciată,cu acces rapid către principalele artere ale orașului,fiind ideală pentru studenți sau ca investiție. Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați.

1960 EUR/m2 | 25 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea